Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 16:05, scooby01 napisał:

> Wie ktoś może, co trzeba zrobić, by dostać odznakę za pre-order? Gry zakupione w gram.pl
też
> to chyba obowiązuje, nie ? ;] A że zamówiłem ją gdzieś pod koniec lipca, to mi się należy
:P

Chyba trzeba było zakupić ten zestaw pre-orderowy, który był dostępny przed premierą.
Nie kupowałem, więc nie jestem pewien.

no tak - jak sama nazwa wskazuje, odznaka przyznana była osobom które zamówiły grę przed premierą...:)
dziś udało się bez crashy :>

20071020175450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam malutki Problem z World In Conflict, otuż gdy włanczam grę pokazuje sie czarny ekran po czym sie wyłącza po kilku sekundach i wyrzuca do Pulpitu... Nie wiem o co biega, zainstalowałem najnowszego DX9 załączonego z grą i dalej to samo, resetowałem kompa, reinstallowałem gre i nadal to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że np. ja grę zamówiłem grubo przed premierą i blakietki nie mam ;( Buu...

BTW, ładną rundkę sądząc po screenie miałeś :P Też dzisiaj miałem "swój dzień" - raz takie dobre spotkanie miałem, że 3 medale zaliczyłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:33, Hacket napisał:

Gra sama w sobie jest diabelnie dobra, lecz co do Multi mam kilka zastrzeżeń, bo często zdaża
sie jak sie loguje na któryś serwer i zaczyna sie dziać dobrze to ni z tego ni z owego tracę
polaczenie z serwerem no i w większości partii klanowych mam takie lagi ze grac komfortowo
sie nie da a mam Internet kablowy 2,5 mb/s.


odpowiedzią może być podłączenie przez ROUTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:40, Laska-z-Polski napisał:

Sęk w tym, że np. ja grę zamówiłem grubo przed premierą i blakietki nie mam ;( Buu...

BTW, ładną rundkę sądząc po screenie miałeś :P Też dzisiaj miałem "swój dzień" - raz takie
dobre spotkanie miałem, że 3 medale zaliczyłem ;]


Żeby zdobyć tą odznakę trzeba było kpić pre-order packa z kluczem, po którego wpisaniu odblokowywała się dodatkowa mapka w demku i ta odznaka (nie jestem pewien, bo tego pre-order packa nie kupiłem ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem kampanię i muszę powiedziec, że nawet na średnich ustawieniach gra wgniotła mnie w siedzenie... Jeszcze nie grałem przez internet, gdyż miałem rozwalony, ale nadrobię to w najbliższym czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra kopie tyłek - jeśli porównywalnie dobry jakościowo RTS to tylko Company of Heroes. Jedyne co mnie negatywnie zaskoczyło to rodzaj lokalizacji - nie spodziewałem się, że CD Projekt pójdzie tutaj na całość. Nie znoszę polskiego dubbingu w grach - z reguły mimo ogromu włożonej pracy efekt jest nijaki. Nie inaczej jest w tym przypadku niestety. Odnośnie tematu mam pytanie - czy dochodził ktoś do tego jak podmienić polskie audio na angielskie? Jest to w jakikolwiek sposób możliwe? Zdecydowanie wolałbym słyszeć soczyste "Go go go!" niż jakieś beznamiętne polskie frazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:41, Szopas napisał:

Gra kopie tyłek - jeśli porównywalnie dobry jakościowo RTS to tylko Company of Heroes. Jedyne
co mnie negatywnie zaskoczyło to rodzaj lokalizacji - nie spodziewałem się, że CD Projekt pójdzie
tutaj na całość. Nie znoszę polskiego dubbingu w grach - z reguły mimo ogromu włożonej pracy
efekt jest nijaki. Nie inaczej jest w tym przypadku niestety. Odnośnie tematu mam pytanie -
czy dochodził ktoś do tego jak podmienić polskie audio na angielskie? Jest to w jakikolwiek
sposób możliwe? Zdecydowanie wolałbym słyszeć soczyste "Go go go!" niż jakieś beznamiętne polskie
frazy..


Heh, właśnie nad tym pracuje :P, ale prawdopodobnie będzie kiszka :/. Zastanawiam się nad ściągnięciem ang. wersji, wyciągnięcia odpowiednich plików i podmienienie ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym rad gdyby Ci się udało. Sam też przeszukiwałem pliki gry co by tutaj podmienić, ale szczerze mało się na tym znam. Pokombinowałbym, ale mało czasu, lata nie te co trzeba ;) No i łącze byle jakie. Ostatecznie kupie wersje angielską, a polska niech idzie w pyry ;) Gdyby udało Ci się coś zdziałać - melduj żołnierzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:16, M3rc3n0r napisał:

Heh, właśnie nad tym pracuje :P, ale prawdopodobnie będzie kiszka :/. Zastanawiam się nad ściągnięciem
ang. wersji, wyciągnięcia odpowiednich plików i podmienienie ich...

Nie będziesz mógł instalować łat z powodu niezgodności wersji (pomijając kwestie prawne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z filmikami, kyóre są pomiędzy misjami, gram na średnich detalach i wszystko jest OK, ale filmy zacinają się ''haniebnie'' (łącznie ztymi na początku gry, Massive, nVidia itd.) niewiecie dlaczego, no i co z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby potwierdzić opinie krążące po forum, że problemy z wieszaniem się gry podczas multiplayer występują tylko w wersji polskiej? To naprawdę ma związek z polonizacja? Jeśli tak, to kupuje wersję ang. a to dziadostwo pchnę na aukcji. Pospieszyłem się z zakupem i teraz mam nauczkę. Tak spaprać RTS roku. A CD Projekt wciąż umieszcza znaczek "Profesjonalna Polska Wersja językowa" na pudełkach. Mają tupet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:06, piro123 napisał:

Czy ktoś mógłby potwierdzić opinie krążące po forum, że problemy z wieszaniem się gry podczas
multiplayer występują tylko w wersji polskiej?

Nie, występują jeszcze w co najmniej dwóch lokalizacjach.

Szersze dane na forum kolektyw wic.gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:06, piro123 napisał:

To naprawdę ma związek z polonizacja? Jeśli
tak, to kupuje wersję ang. a to dziadostwo pchnę na aukcji.


Polecam kupić wersje angielską (jako osoba, która zakupiła wersje polską).

"Kręcimy tymi gąsienicami" - bez obrazy ale to zdanie jest po prostu głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:47, scooby01 napisał:

> To naprawdę ma związek z polonizacja? Jeśli
> tak, to kupuje wersję ang. a to dziadostwo pchnę na aukcji.

Polecam kupić wersje angielską (jako osoba, która zakupiła wersje polską).

"Kręcimy tymi gąsienicami" - bez obrazy ale to zdanie jest po prostu głupie...


Nic dodać, nic ująć... LOL

P.S. CDProjekt śmierdzi klocem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:07, Nikoos napisał:

> > To naprawdę ma związek z polonizacja? Jeśli
> > tak, to kupuje wersję ang. a to dziadostwo pchnę na aukcji.
>
> Polecam kupić wersje angielską (jako osoba, która zakupiła wersje polską).
>
> "Kręcimy tymi gąsienicami" - bez obrazy ale to zdanie jest po prostu głupie...
>

Nic dodać, nic ująć... LOL

P.S. CDProjekt śmierdzi klocem :)

dodam że wszystkie problemy w najnowszych spolszczeniach i grach wydawancyh przez cdp pochodzą od wiedźmina, cdp nie potrafi myslec o niczym innym jak o wiedzminie ... 3 newsy dziennie albo wiecej traktują o wiedzminie ... porazka ! (coh of PL tez schrzanili )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:14, Mekus napisał:

>
dodam że wszystkie problemy w najnowszych spolszczeniach i grach wydawancyh przez cdp pochodzą
od wiedźmina, cdp nie potrafi myslec o niczym innym jak o wiedzminie ... 3 newsy dziennie albo
wiecej traktują o wiedzminie ... porazka ! (coh of PL tez schrzanili )

>

Wiem, wiem, taka wiedźminowa zaraza... Ale to niczego nie usprawiedliwia...

Pozostaje cieszyć się tym, że piechota nie śmierdzi koniem i piwem, a czołgi nie są osiodłane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te crashe do pulpitu wystepuja w kazdej nie-angielskiej wersji. Mam juz tego dosc, naprawde chce grac w WiC po sieci a nie moge. Czasami gram 3 rundy bez problemu a czasami ciezko mi zaczac. Massive dało ciała z tym patchem. Czy tak trudno w dzisiejszych czasach zrobic gre bez bledow? Bioshock - blad zwiazany z kartami 7900, Airborne - błąd na błędzie błędem pogania, WiC - nie da sie grac...

A co chcecie od reklamowania Wiedźmina ? Mi sie to bardzo podoba, to bedzie najwieksza polska gra i powinno sie ja reklamowac przy kazdej okazji zeby sie dobrze sprzedala, i zeby w koncu sie rozruszal rynek gier w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 02:47, hallas napisał:

> Heh, właśnie nad tym pracuje :P, ale prawdopodobnie będzie kiszka :/. Zastanawiam się
nad ściągnięciem
> ang. wersji, wyciągnięcia odpowiednich plików i podmienienie ich...
Nie będziesz mógł instalować łat z powodu niezgodności wersji (pomijając kwestie prawne).


Po pierwsze, narazie się tylko zastanawiam, a po drugie, nie mówię tu o podmianie całego jednego pliku, tylko o podmianie plików dźwiękowych, które te pliki zawierają... Pod warunkiem, że mają takie same nazwy w plikach lokalizacyjnych...

@mr.Nowak

Sprawdź czy masz najnowsze stery... Jak ja zainstalowałem nowe stery to dostałem 10FPSów więcej XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować