Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Mój sprzęt to

Procesor: AMD Athlon x2 3800+ Podkręcony do 5000+
Ram: 2GHz
Płyta gł: Asus M2N-SLI
Karta Gr.: GeForce 8600GT 256Mb

Spełniam nawet maxymalne wymagania tej gry w DX9 więc nie wiem co jest...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 18:13, Krystian-03 napisał:

Mój sprzęt to

Procesor: AMD Athlon x2 3800+ Podkręcony do 5000+
Ram: 2GHz
Płyta gł: Asus M2N-SLI
Karta Gr.: GeForce 8600GT 256Mb

Spełniam nawet maxymalne wymagania tej gry w DX9 więc nie wiem co jest...:(


Przywróć domyślnie procka :/. Wywalanie może być spowodowane podkręceniem procesora. Ja mam intel Pentium Prescott 3.00 GHZ i ja był podkręcony do 3.40 GHZ XD i miałem podobne problemy w niektórych grach. Co ciekawe, niedawno miałem podkręcony procesor do 3.3GHZ i WiC działał mi wolniej niż na 3.0 GHZ O.o. Może wydaje się to dziwne, ale spróbować nie zaszkodzi... A kartę graficzną podkręcałeś?
Sprawdź, czy masz najnowsze stery Nvidia. Poprawiono w nich współpracę z Wicem. Jak by co, to tutaj jest dział Download Nvidia.pl http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Jaki masz system? Jak Viste, to DX 9 jest Ci niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Więc tak:

Procesor jest ok na wsyztkich nowych grach np. Bioshock, Lost Planet gierki chodza świetnie i bez zadnyc h zacinek itp.

Karty nie podkrecałem.

Mam XP SP2 DX90c ze wysztkimi aktuanościami.

Stery ściąałem wczoraj najnowsze. :(


A WiC nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:59, Tomasztmm napisał:

No tak a myślałem ze tylko ja mam ten problem dokładnie mam to samo :(((((((
Proszę o pomoc


Do wszystkich co mają problem z tym że jak uruchamiają gre to im się pojawia czarny ekran i po chwili wywala do windy. Też miałem taki problem. Zadzwoniłem do CDP i powiedzieli że wina codeków. Mam najnowsze, zainstalowałem te co mi podali i nic. Napisałem do CDP. Tak ktoś rozsądniejszy napisał że mam stare sterowniki (co było prawdą bo miałem te z płytki z grafą). Wystarczy zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej i zrobić reinstalke GRY (ufff nie trzeba re instalować windy :P). To jest w 100% skuteczne bo miałem taki sam problem a teraz gram bez problemu. Ktoś to by mógł przykleić albo coś bo dużo osób ma ten problem.

Tutaj wszystko o aktualizacji sterowników grafy i dźwięku.

http://www.gram.pl/pomoc_sterowniki.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:34, Krystian-03 napisał:

Mam malutki Problem z World In Conflict, otuż gdy włanczam grę pokazuje sie czarny ekran po
czym sie wyłącza po kilku sekundach i wyrzuca do Pulpitu... Nie wiem o co biega, zainstalowałem
najnowszego DX9 załączonego z grą i dalej to samo, resetowałem kompa, reinstallowałem gre i
nadal to samo :(

http://www.massgate.net/read.php?28004,53689

Tu masz rozwiązanie problemu. Jeśli nie znasz języka to najpóźniej jutro odpowiedni temat w ojczystym ukaże się na forum kolektywu WiC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 21:14, Kerigun napisał:

najnowsze sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej i zrobić reinstalke GRY (ufff nie trzeba
re instalować windy :P). To jest w 100% skuteczne bo miałem taki sam problem a teraz gram bez
problemu.


Grasz bez problemu w singla czy w multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:50, goti33 napisał:

> najnowsze sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej i zrobić reinstalke GRY (ufff nie
trzeba
> re instalować windy :P). To jest w 100% skuteczne bo miałem taki sam problem a teraz gram
bez
> problemu.

Grasz bez problemu w singla czy w multi ?

I w jedno i w drugie. Na multi ma czasami crashe ale to już tak jest do czasu patcha. Przed pomocą CDP miałem tak że klikałem graj. Pojawiały się czarne kwadracik które zapełniały całe ekran. Po chwili wracało mi do windy. Jak włączałem gre bez intra (parametr nointro) to gra się włączała. Nie mogłem wtedy w single bo tam też jest filmik na początku. Dopiero jak opisałem problem CDP to powiedzieli że to wina sterowników. Polecam zrobić jak napisałem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:02, ktos napisał:

czy wiadomo coś na temat następnego patcha i kiedy on wyjdzie ??


Trzeba byc cierpliwym :).Cierpliwosc popłaca :).

BTW: Jeśli chodzi o problem to z pewnością występuje u większości (o ile nie u wszystkich) grających w WiC-a przez internet. Ja pisałem do Pomocy CDP z tym problemem( nic co mi tam podali nie pomogło) jednak zajrzałem na http://wic.gram.pl i wszystko sie wyjaśniło ,teraz tylko trzeba czekać na patcha:) kolejnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:34, Laska-z-Polski napisał:

Wie ktoś, jak się nazywa muzyka w tle trailera w NY? Podoba mi się :P


Shadow of the Sun - Audioslave

o to chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli już chodzi o muzyke
Pytałem kilka tygodni wcześniej ale teraz ktoś może będzie wiedział:
Jak nazywa sie utwór który słychają przez CD playera ci 2 goście na samym końcu ostatniej misji?
(Nie chodzi mi o creditsy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować