Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

MAM PROBLEM.
JAK chce grać przez neta i sie loguje to wyskakuje mi że musze mieć aktualną wersje gry i wyskakuje czy chce sciągnąć i klikam ,,tak'''' a po chwili wywala mnie z gry!?!?!?!

CO MAM ZROBIC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 13:00, Agral napisał:

MAM PROBLEM.
JAK chce grać przez neta i sie loguje to wyskakuje mi że musze mieć aktualną wersje gry i wyskakuje
czy chce sciągnąć i klikam ,,tak'''' a po chwili wywala mnie z gry!?!?!?!

CO MAM ZROBIC???


Zassać patcha ręcznie :)

Nawet na głównej stronie Gram masz link do pedalskiej wersji PL. Pamiętaj żeby ruszać gąsienicami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 13:00, Agral napisał:

MAM PROBLEM.
JAK chce grać przez neta i sie loguje to wyskakuje mi że musze mieć aktualną wersje gry i wyskakuje
czy chce sciągnąć i klikam ,,tak'''' a po chwili wywala mnie z gry!?!?!?!

CO MAM ZROBIC???


Ja też tak miałem. Pobierz ze strony gram.pl własnoręcznie patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W trybie multi nie chce mi się łączyć z massgate-em. Mam grę spaczowaną do wersji 1.2 i nie chce się zalogować, nawet założyć nowe konto nie da rady:/ Wiecie co z tym może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:09, Kasendrol napisał:

Mam problem. W trybie multi nie chce mi się łączyć z massgate-em. Mam grę spaczowaną do wersji
1.2 i nie chce się zalogować, nawet założyć nowe konto nie da rady:/ Wiecie co z tym może być?


Z czasem powinno samo się naprawić. Przechodziłem przez to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto przestroga - co się dzieje jeśli na mapie nie ma gracza grającego supportem AA: wszystko pada ofiarą średnich śmigłowców. Dosłownie wszystko (no dobra, tylko na ciężkie jednostki AA, te co stały obok artylerii, się nie porywałem). szkoda tylko, że nie wszystkie awansowały maksymalnie.

20071111234755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 23:48, hallas napisał:

Oto przestroga - co się dzieje jeśli na mapie nie ma gracza grającego supportem AA: wszystko
pada ofiarą średnich śmigłowców. Dosłownie wszystko (no dobra, tylko na ciężkie jednostki AA,
te co stały obok artylerii, się nie porywałem).


Dobre. Dlatego ja często sprawdzam czego brakuje, lub odczuwam na własnej skórze czego brakuje i w to się wcielam. Qrde ale dawno w WiCa nie grałem, tak jakoś się nie chce :P

BTW. Myślał ktoś może coś o dodatku. Znaczy się jaki mógłby być i co nowego zawierać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... coś do single player (można by wyjaśnić dlaczego pułkownik był zawieszony). Pakiet map do multi i nowe jednostki, możliwości itp. Ogólnie powinien się głównie skupiać na multi, ale tryb pojedynczego gracza nie może zostać pominięty :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 11:44, M3rc3n0r napisał:

Heh... coś do single player (można by wyjaśnić dlaczego pułkownik był zawieszony). Pakiet map
do multi i nowe jednostki, możliwości itp. Ogólnie powinien się głównie skupiać na multi, ale
tryb pojedynczego gracza nie może zostać pominięty :D.


@hallas, heh, aa jak aa, ale ja kiedyś grałem na serwie, gdzie było 16 ludzi i ja byłem jedynym lotnikiem i na dodatek w wrogim teamie nie było aa. Moje ciężkie śmigłowce robiły rzeź... szkoda, że na chwile przed końcem meczu miałem crasha... Ojj byłby medal, byłby :(.

PS. lol, pomylił mi się przycisk edytuj z odpowiedz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Prosiłbym o pomoc lub poradę w sprawie problemu, który napotkałem w związku z grą "World in conflict PL".
Sprawa wygląda następująco:
Po zainstalowaniu gry oczywiście gra mi się zawieszała (tryb single) i postanowiłem ściągnąć patch 1.001 i później 1.002. Po zainstalowaniu patchy gra mi się w ogóle nie uruchamia. Po przejściu na czarny ekran od razu zawiesza mi kompa wykazując błąd w procesie uruchamiania gry.
Dodam że posiadam oryginalną wersję Windowsa i samej gry.
Gra bez patchy się uruchamia.
Także tryb multi z patchem i bez też się uruchamia.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:59, Kerigun napisał:

Zainstaluj najnowsze sterowniki. Tu masz tutoriala jak je zaktualizować:

Cholibka, zawsze o tym zapominam bo wydaje mi się to takie oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:02, hallas napisał:

> Zainstaluj najnowsze sterowniki. Tu masz tutoriala jak je zaktualizować:
Cholibka, zawsze o tym zapominam bo wydaje mi się to takie oczywiste...


Miałem problem po dostaniu preordera WiC że gra mi się nie uruchamiała a po wyłączeniu intra włączała. Dla mnie nie było to oczywiste by instalować najnowsze stery. Dla mnie problem leżał gdzieś w kodekach. Dlatego tak pisze o sterownikach bo to nie jest oczywiste a potrzebne :P Ważne że kto potrzebuje pomocy ją odstanie :P A czy w dwóch postach czy jednym to nie ma różnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na oficjalnej stronie Massgate, że zbliża się nowy update a wraz z nim nowa mapa - Vineyard! Oto kilka screenów:

Screeny niestety dość małe, ale takie same znajdziecie na oficjalnej stronie.

Dostępne będzie naturalnie kilka poprawek a na deser - edytor map!

20071113210637

20071113210651

20071113210706

20071113210720

20071113210733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 00:16, hallas napisał:

http://wic.gram.pl/
Tadam!

[skrob skrob - co ja miałem jeszcze napisać...] A tak - już wkrótce zaroi się od nowych map
z czego większość będzie... lustrzanymi odbiciami (błe).


Na kolektyw nie zaglądam, ale poinformować graczy w temacie ogólnym gry nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować