Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

A ja mam pytanie co do fabuły.
Jestem teraz we Francji po zrzuceniu bomby atamowej w tej mieścinie w Ameryce(wiem, że to retrospekcja).
Czy do końca gry już będę we Francji, czy będą jeszcze misje w Ameryce? A Bannon zginął w tym wybuchu, czy tylko jego żołnierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:48, knypol17 napisał:

ZAje$%#$% bo gralm juz nom proponuje tym ktorzy lepia strategie na maxa fajniusna


Naprawde taka dobra jest? Bo demo to jest kompletne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:49, Ecko09 napisał:

> ZAje$%#$% bo gralm juz nom proponuje tym ktorzy lepia strategie na maxa fajniusna

Naprawde taka dobra jest? Bo demo to jest kompletne dno.


Demo jest przecież wypaśne. Lol. Jedna z najlepszych map do multi IMO i fajna misja z kampanii (i po angielsku! to trzeba docenić bo polska wersja to naprawdę makabra) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:34, tomoliop napisał:

> > ZAje$%#$% bo gralm juz nom proponuje tym ktorzy lepia strategie na maxa fajniusna

>
> Naprawde taka dobra jest? Bo demo to jest kompletne dno.

Demo jest przecież wypaśne. Lol. Jedna z najlepszych map do multi IMO i fajna misja z kampanii
(i po angielsku! to trzeba docenić bo polska wersja to naprawdę makabra) .


Misja z single mi sie podobała, ale przy multi to zasypiałem, wygląda na to, że gra nie przypadła mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy was też czasami od serwera rozłancza ???? Wiecie może jakie porty należy odblokować i jak to zrobić ????\
A drugie pytanie, czy wam też czasami staje serwer, znaczy się wszystko staje w miejscu i macie jakieś odliczanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:22, Ecko09 napisał:

> > > ZAje$%#$% bo gralm juz nom proponuje tym ktorzy lepia strategie na maxa fajniusna

>
> >
> > Naprawde taka dobra jest? Bo demo to jest kompletne dno.
>
> Demo jest przecież wypaśne. Lol. Jedna z najlepszych map do multi IMO i fajna misja z
kampanii
> (i po angielsku! to trzeba docenić bo polska wersja to naprawdę makabra) .

Misja z single mi sie podobała, ale przy multi to zasypiałem, wygląda na to, że gra nie przypadła
mi do gustu.


Jak nie spodobało ci się multi, to nie warto kupować gry. Można by było dla kampanii, gdyby nie ta polska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 19:08, Joannita napisał:

Czy was też czasami od serwera rozłancza ???? Wiecie może jakie porty należy odblokować i jak
to zrobić ????\
A drugie pytanie, czy wam też czasami staje serwer, znaczy się wszystko staje w miejscu i macie
jakieś odliczanie ??


TO pierwsze to był nagminny problem w poprzedniej wersji. Grasz sobie a tu myk i już w poczekalni jesteś. A to drugie to możliwe że to samo co w DC gdy któryś z graczy się zwiesi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy jednak, że granie w World in Conflict na zasadach ESL, a granie normalne, publiczne, to w zasadzie różne typy gameplayu. O ile w bliższym kontakcie zasady dane przez twórców dają pewne poczucie małej rewolucji w grach "strategicznych" to na zasadach ESL WiC bardziej przypomina klasyczne dla RTS skakanie jak głupi po mapie oraz granie na pamięć. Polecam dla maniaków normalnych gier RTS - poczują się prawie jak w domu, tylko bazy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 23:15, Kerigun napisał:


Kurczę, ale ja tak od dawna mam. Ostatnio mnie 3 dni temu ta wywaliło, chyba że teraz patch wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 17:35, Joannita napisał:

Kurczę, ale ja tak od dawna mam. Ostatnio mnie 3 dni temu ta wywaliło, chyba że teraz patch
wyszedł.


Patch wyszedł dawno ale przed nim to się co chwila działo.

Czy inni gracze WiCa mają ostatnio jakieś problemy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno kupiłem sobie WiC no ok kampanie przeszedłem i chciałem sobie na multi pograć ale nie moge się podłączyć do żadnego serwera, mam zainstalowanego patcha. Komunikat który mi wyskakuje to że nie mam tej mapy. A jak biorę by mi automatycznie wyszukało serwer to wyskakuje że żadnego nie znaleziono. Ktoś wie o co może chodzić będę wdzięczny za pomoc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 20:34, Ziomuś SmS napisał:

Nie dawno kupiłem sobie WiC no ok kampanie przeszedłem i chciałem sobie na multi pograć ale
nie moge się podłączyć do żadnego serwera, mam zainstalowanego patcha. Komunikat który mi wyskakuje
to że nie mam tej mapy. A jak biorę by mi automatycznie wyszukało serwer to wyskakuje że żadnego
nie znaleziono. Ktoś wie o co może chodzić będę wdzięczny za pomoc ^^


Sciagnij dwie dodatkowe mapy z www.massgate.net ,ewentualnie włącz automatyczne sciaganie map/dodatkow w ustawieniach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już o tym było (kto by czytał 81 stron?), ale mam problem.
Póki co gram sobie w singla. Gram sobie kilka minut i nagle gra się zawiesza. Obraz się zatrzymuje, a dzwięk leci dalej. Mogę zrobić alt+tab, a potem wrócić. Pokazuje się napis że WiC przywraca zasoby i gram dalej. Byłoby dobrze, ale nie wyobrażam sobie takiej gry w necie -.-. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:57, Vistor napisał:

Nie wiem czy już o tym było (kto by czytał 81 stron?), ale mam problem.
Póki co gram sobie w singla. Gram sobie kilka minut i nagle gra się zawiesza. Obraz się zatrzymuje,
a dzwięk leci dalej. Mogę zrobić alt+tab, a potem wrócić. Pokazuje się napis że WiC przywraca
zasoby i gram dalej. Byłoby dobrze, ale nie wyobrażam sobie takiej gry w necie -.-. Proszę
o pomoc.


Powiem tyle, że po altabowaniu zawsze sobię chiwlkę poczekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 20:34, Ziomuś SmS napisał:

Nie dawno kupiłem sobie WiC no ok kampanie przeszedłem i chciałem sobie na multi pograć ale
nie moge się podłączyć do żadnego serwera, mam zainstalowanego patcha. Komunikat który mi wyskakuje
to że nie mam tej mapy. A jak biorę by mi automatycznie wyszukało serwer to wyskakuje że żadnego
nie znaleziono. Ktoś wie o co może chodzić będę wdzięczny za pomoc ^


Jak zjedziesz do serwerów położonych niżej na liście to tam też są te wykorzystujące tylko mapy wbudowane w grę. Poza tym wydaje mi się że można w opcjach wyszukiwania wpisać na serwery z jakimi mapami chcemy wejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować