Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Mam problem. Instalacja poszła pomyślnie, ale kiedy chcę włączyć grę to jest czarny obraz i po chwili wywala mnie do pulpitu. Dziwne, bo minimalne wymagania mój komputer spełnia, więc nie powinno tak być. Sprawdziłem w liście obsługiwanych kart graficznych i moja karta jest na tej liście. Co może być przyczyną?

Mój komputer:
Radeon 9550 256 MB
1,5 GB Ram
Sempron 2800+ 2,4GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 18:58, rick90 napisał:

Mam problem. Instalacja poszła pomyślnie, ale kiedy chcę włączyć grę to jest czarny obraz i
po chwili wywala mnie do pulpitu. Dziwne, bo minimalne wymagania mój komputer spełnia, więc
nie powinno tak być. Sprawdziłem w liście obsługiwanych kart graficznych i moja karta jest
na tej liście. Co może być przyczyną?

Mój komputer:
Radeon 9550 256 MB
1,5 GB Ram
Sempron 2800+ 2,4GHz


Przypuszczam, że rzeczy tak podstawowe jak DirectX i sterowniki są? to chyba zadanie dla pomocy technicznej, chociaż myślę, że to przez konfigurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum wic.gram.pl znalazłem rozwiązanie, że wystarczy uruchomić grę z parametrem "-nointro". Menu sie otworzyło, przeszedłem samouczek(o dziwo, gra działa płynnie na średnich detalach), ale to rozwiązanie nie powoduje, że można rozpocząć kampanię. A, że nie można rozegrać własnej gry jestem uziemiony. Już wysłałem formularz do Pomocy technicznej, zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:30, rick90 napisał:

Na forum wic.gram.pl znalazłem rozwiązanie, że wystarczy uruchomić grę z parametrem "-nointro".
Menu sie otworzyło, przeszedłem samouczek(o dziwo, gra działa płynnie na średnich detalach),
ale to rozwiązanie nie powoduje, że można rozpocząć kampanię. A, że nie można rozegrać własnej
gry jestem uziemiony. Już wysłałem formularz do Pomocy technicznej, zobaczymy co z tego będzie.


E tam, jak nie możesz rozegrać kampanii to wiele nie tracisz, bo w sumie jest niezła, ale polonizacja zabija cały klimat.

CZEKAMY NA PATCH''A OD CDP!!! BO SIĘ NALEŻY! JA CHCĘ ANGIELSKĄ WERSJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:30, rick90 napisał:

Na forum wic.gram.pl znalazłem rozwiązanie, że wystarczy uruchomić grę z parametrem "-nointro".
Menu sie otworzyło, przeszedłem samouczek(o dziwo, gra działa płynnie na średnich detalach),
ale to rozwiązanie nie powoduje, że można rozpocząć kampanię. A, że nie można rozegrać własnej
gry jestem uziemiony. Już wysłałem formularz do Pomocy technicznej, zobaczymy co z tego będzie.

Miałem identyczny problem. Zadzwoniłem raz do CDP i tam mi ktoś powiedział by codeki specyficzne zainstalować. Podał nazw xbfdkfdf ver 5.13 i tylko takie. Oczywiście takich już nie było i lipa. Wysłałem zgłoszenie ale bez raportu dxdiag. Napisali by dosłać. Dosłałem i nic. Wysłałem jeszcze raz ale już z raportem i kazali zainstalować najnowsze sterowniki i przeinstalować gre. Mnie to pomogło.
Tu masz jak aktualizować sterowniki:
http://www.gram.pl/pomoc_sterowniki.asp
I pamiętaj na 99% będzie konieczna reinstalka gry. Mam nadzieję że to pomorze bo sam wiem co czułeś bo gdzieś przez 2 tygodnie od przyjścia paczki z edycją USA nie grałem w tą gre. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2008 o 21:52, Kerigun napisał:

Mnie to pomogło.



Hmmm, nie lubię instalować nowych sterowników, bo kiedy ostatnim razem to robiłem system padł i musiałem format robić. Dlatego zrobię to dopiero w ostateczności, zobaczę co mi odpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 22:06, rick90 napisał:

Hmmm, nie lubię instalować nowych sterowników, bo kiedy ostatnim razem to robiłem system padł
i musiałem format robić. Dlatego zrobię to dopiero w ostateczności, zobaczę co mi odpowiedzą.


Na 99% to samo odpowiedzą. Nie rozumiem czemu system pada. Ja zrobiłem wszystko dokładnie tak jak Ci linka podałem i jade na tych sterownikach już kilka miechów. Nic się nie może stać. Pobierzesz oryginalne, oficjalne sterowniki ze strony producenta. No ale poczekać nie zaszkodzi. Dołączyłeś raport dxdiag ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2008 o 22:13, Kerigun napisał:

Dołączyłeś raport dxdiag ???

No właśnie w tym problem. Zawsze dołączam, ale teraz nie chciało dodać. Wyskakiwał komunikat: "Nieprawidłowy format pliku" mimo, że zapisane normalnie w pliku tekstowym. Nie wiem co jest nie tak. Musiałem jak głupi przepisywać wszystkie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie: czy to prawda że w WiC-u liczą sie tylko 10 najlepszych meczy czy nie ? A jeśli tak to jeśli zagram np 20 meczy to sam wybieram jakie były lepsze czy to przebiega automatyznie? Za odp. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 18:05, Tieru napisał:

Witam mam pytanie: czy to prawda że w WiC-u liczą sie tylko 10 najlepszych meczy czy nie ?
A jeśli tak to jeśli zagram np 20 meczy to sam wybieram jakie były lepsze czy to przebiega
automatyznie? Za odp. z góry dzięki


Chodzi o grę online? Bo w online liczone są wszystkie mecze jakie się rozegra (nie licząc medali w których liczą się mecze pod rząd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 18:27, El Filipo napisał:

> Witam mam pytanie: czy to prawda że w WiC-u liczą sie tylko 10 najlepszych meczy czy nie
?
> A jeśli tak to jeśli zagram np 20 meczy to sam wybieram jakie były lepsze czy to przebiega

> automatyznie? Za odp. z góry dzięki

Chodzi o grę online? Bo w online liczone są wszystkie mecze jakie się rozegra (nie licząc medali
w których liczą się mecze pod rząd).

Czyli jak zagram 20 meczy to srednią sie z nichwyciąga ( z punktów)?I czy jednamapa to jeden mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 19:01, Tieru napisał:

> > Witam mam pytanie: czy to prawda że w WiC-u liczą sie tylko 10 najlepszych meczy
czy nie
> ?
> > A jeśli tak to jeśli zagram np 20 meczy to sam wybieram jakie były lepsze czy to
przebiega
>
> > automatyznie? Za odp. z góry dzięki
>
> Chodzi o grę online? Bo w online liczone są wszystkie mecze jakie się rozegra (nie licząc
medali
> w których liczą się mecze pod rząd).
Czyli jak zagram 20 meczy to srednią sie z nichwyciąga ( z punktów)?I czy jednamapa to jeden
mecz?

Ps.Mówie cały czas o grze online przez neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 19:01, Tieru napisał:

Czyli jak zagram 20 meczy to srednią sie z nichwyciąga ( z punktów)?I czy jednamapa to jeden
mecz?


Jedna mapa to jeden mecz. I dostajesz pkt ten jeden mecz. Punkty się sumuję a nie liczy średnią bo ktoś kto zagra jeden mecz i wygra z dużą ilością pkt by był na 1 miejscu a tak nie jest. Im więcej i lepiej wygrywasz tym lepsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dziś dnia 20.I.2008 roku też mieliście problem z podłączeniem sie do gry online ?? Ja co najwyżej się zalogowałem, ale gdy chciałem żeby mi listę serwerów pokazało to sie wtedy gra zawieszała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo, mam pytanie... Czy w sklepach jest już dostępna wersja kolekcjonerska tej gry??? Bo nawet na merlinie.pl nie mogłem znaleść. A jeżeli jest, to czy ktos orjętuje się ile ona kosztuje, bo słyszałem że coś ok. 160zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:24, morthi napisał:

mozna bylo znalezc jeszcze niedawno takowa w empiku megastore i empiku junior w wawie

do wawy mam troszke daleko, a w empiku nie wiem kiedy będe. A gdybym na przykład poprosił w media, albo w epiku o to?? bo ciekawie wygląda taka skrzyneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować