Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2008 o 17:26, JaN-J napisał:

Czy da się zmienić wersję językową z pl na ang?


A co? Nie podobają się polskie speeche? :P
Kiedyś krążyła plotka, jakoby było to możliwe. Jednakże nie da się zmienić wersji PL na ENG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:31, xDeuSx napisał:

> Czy da się zmienić wersję językową z pl na ang?

A co? Nie podobają się polskie speeche? :P
Kiedyś krążyła plotka, jakoby było to możliwe. Jednakże nie da się zmienić wersji PL
na ENG.

tak niepodobają mi się
Ew. czy można jakoś "przedłużyć" ang. demo z tych 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam niedawno powróciłem do Wica. Jedno, co mogę powiedzieć, że po tych patchach moja kochana profesja została tak "pięknie" wykastrowana, że nie mam takiej zabawy przy miażdżeniu przeciwnika a szkoda :( . Ale za to jak się ma kumaty zespół(jak na razie sam nie natrafiłem, na nabów co mnie dziwi) to rola czołgisty/wsparcia nabrała rumieńców. A co klanów to właściwie, co się stało z Wildą D-linkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:40, Hacket napisał:

Sam niedawno powróciłem do Wica. Jedno, co mogę powiedzieć, że po tych patchach moja
kochana profesja została tak "pięknie" wykastrowana, że nie mam takiej zabawy przy miażdżeniu
przeciwnika a szkoda :( . Ale za to jak się ma kumaty zespół(jak na razie sam nie natrafiłem,
na nabów co mnie dziwi) to rola czołgisty/wsparcia nabrała rumieńców. A co klanów to
właściwie, co się stało z Wildą D-linkiem?


Wilda pierw zaczęła przyjmować Niemców, a krótko później się rozpadła. Teraz większość z jej członków gra w najlepszych międzynarodowych klanach i zdobywa nagrody pieniężne na turniejach, np. Net Runner czy Lipton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 19:13, miszaa94aa napisał:

Sory za offtop :P


Ostrzezenie za spam. Jesli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:06, Wojman napisał:

> Sory za offtop :P

Ostrzezenie za spam. Jesli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow.

Napisałem sory za offtop, ale co to kogo obcheodzi


BTW
Dzisiaj znów zagrałem w sp i mam pytanie czy jeżeli w ostaniej misji nie obroni się seatle to pisze: Misja zakończona porażką... Czy tez może gra ma 2 zakończenia :D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:21, miszaa94aa napisał:

> > Sory za offtop :P
>
> Ostrzezenie za spam. Jesli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie
mow.
Napisałem sory za offtop, ale co to kogo obcheodzi


BTW
Dzisiaj znów zagrałem w sp i mam pytanie czy jeżeli w ostaniej misji nie obroni się seatle
to pisze: Misja zakończona porażką... Czy tez może gra ma 2 zakończenia :D???


A nie lepiej sprawdzić samemu :P? Tak czy sia, pokazany jest wybuch bomby nuklearnej i napis misja zakończona porażką... w sumie to nic ciekawego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:37, M3rc3n0r napisał:

Tak czy sia, pokazany jest wybuch bomby nuklearnej
i napis misja zakończona porażką... w sumie to nic ciekawego :P.

To lipa... Miałem nadzieje że po wybuchu wszyscy będą płakać itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź średnia, bardziej się skupia na konsolowej wersji. Mam nadzieje, że PCetowcą dadzą oprócz nowej kampanii coś nowego (np. ten system głosowego wzywania posiłków brzmi zachęcają co XD). Wersja konsolowa się spóźnia... może panowie z massive mają problem z sterowaniem przy pomocy pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Massive robiło lepsze trailery :/. W tym to się chwalą się dobrymi reckami i nagrodami. Filmiki z map, które znam, jednostek nowych nie widać. W sumie to nic się nie dowiedziałem. Równie dobrze, mógłby to być trailer WiCa w wersji podstawowej. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie, jestem po ciężkim dniu i mogłem coś przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś wie, jak zmienić folder docelowy w którym zapisują się łaty, mapy i zapisane stany gry? To trochę waży, a na partycji systemowej nie mam zbyt dużo wolnego miejsca. Czy ktoś wie jak zmienić miejsce w którym będzie się to zapisywać? Domyślnie to są moje dokumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 22:43, M3rc3n0r napisał:

Mam pytanie, czy ktoś wie, jak zmienić folder docelowy w którym zapisują się łaty, mapy
i zapisane stany gry? To trochę waży, a na partycji systemowej nie mam zbyt dużo wolnego
miejsca. Czy ktoś wie jak zmienić miejsce w którym będzie się to zapisywać? Domyślnie
to są moje dokumenty...

Przenieś moje dokumenty, zmień folder ustawień systemowych (ale to tylko podczas instalacji systemu) więc raczej tylko pierwsza opcja pasuje. A tak - o ile się nie mylę potrzebujesz do tego zabiegu programu TweakUI for Windows XP (o ile oczywiście tego systemu używasz), który jest do pobrania ze strony Microsoft. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Biorąc pod uwagę trailery z podstawowej wersji World in Conflict, Massive Entertaiment nie postarało się. Liczę na lepsze w przyszłości. BTW. Zauważyliście, że w 1:47, 2:15 i 2:23 pojawiają się pojazdy z niemieckimi oznaczeniami (konkretnie 2 czołgi i pojazd AA)? Czyżby Soviet Assault miał wprowadzić nową "frakcję"? Ma razie są, to tylko moje spekulacje, dlatego czekam na oficjalną wypowiedź kogoś z ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować