Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2010 o 17:51, Vandaeriel napisał:

Dużo osób gra w mp? Grałem u kumpla i mi sie straszliwie spodobała, tylko kampania z
dodatkiem ma tylko kilkanaście misji i nie wiem czy znajdę teamy online.


Ludzie ciagle w wica graja. Brakuje mi jednak polskich graczy, ktos chetny na partyjke? Mam mikrofon, kanal na ventrilo, mod nohope. Czekam na jakies propozycje.

Pozdrawiam,
Palooon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wymagania na pudełku swoje, a rzeczywistość swoje. Pogram na Core 2 Duo 2.13 GHz (6400), 3GB RAM, GeForce 7950 GT 512 MB, Win XP? Jeśli tak, to na minimalnych, czy mam szanse na średnie ustawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:38, damlon napisał:

Wiadomo, że wymagania na pudełku swoje, a rzeczywistość swoje. Pogram na Core 2 Duo 2.13
GHz (6400), 3GB RAM, GeForce 7950 GT 512 MB, Win XP? Jeśli tak, to na minimalnych, czy
mam szanse na średnie ustawienia?

Myślę,że na średnio-wysokich pograsz z ok.30 FPS''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na demie, daje radę. Teraz jeszcze pytanie czy warto kupować wydanie z dodatkiem? Dodaje/zmienia coś w multi, czy to tylko nowe misje do singla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 01:32, damlon napisał:

Sprawdziłem na demie, daje radę. Teraz jeszcze pytanie czy warto kupować wydanie z dodatkiem?
Dodaje/zmienia coś w multi, czy to tylko nowe misje do singla?

Tylko raptem 6 misji do sinlgla, jeśli chodzi o multi, to daje chyba jakieś 3 nowe mapy, ale nic więcej. Więc w zasadzie możesz zadowolić się podstawową wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki! Udało mi się! Zangielszczyłem World In Conflict! W zasadzie pewnie ktoś tego już dokonał, ale nigdzie nie natknąłem się na publikacje, więc o to i ona!

1. Po pierwsze potrzebujecie angielskiej, ew multijęzycznej kopii world in conflict. W naszym pięknym kraju dozwolone jest posiadać popularną "kopię zapasową", więc chyba nie ma znacznie czy jest ona po polsku czy nie. Nie musi to być Complete Edition, wystarczy pełniak + dodatek. Nie trzeba nawet instalować.
2. Z podstawowego wica wyjmujemy pliki "wicloc11.sdf" oraz "wicloc12.sdf".
3. Z Soviet Assault ekstraktujemy: "wicloc61.sdf", wicloc62.sdf", oraz wicloc "63.sdf"
4. Robimy backup naszych polskich odpowiednikow - nigdy nie wiadomo.
5. Podejmujemy decyzje czy chcemy całkowicie angielską wersję, czy też angielsko-polską w mojej opinii najlepszą. Po pierwszą patrz punkt 6, po drugą punkt 7.

6. Kopiujemy angielskie pliki wicloc numer 11,12,61,62 i 63 do głównego folderu World in Conflict i gitara :)

7. Kopiujemy angielskie pliki wicloc numer 11, 12, 61 i 63. 62 Zostawiamy oryginalny.

Co otrzymujemy? Angielskie menusy i napisy wszelakie, filmiki fabularne (rendery i malowidła), wspominki Parkera na ekranie strategicznym (te od Aleca Baldwina), odprawy na silniku gry, odzywki jednostek. Po polsku natomiast dostajemy wspominki Romanowa na ekranie strategicznym, propagandę radiową, odprawy na silniku gry oraz komunikaty dowódców i NPC podczas gry. Niestety rosyjskie filmiki z ''malowidłami'' są po angielsku, ale jakies kompromisy trzeba było poczynić. wicloca 61 który odpowiada za nie (i za menusy) nie da się rozdwoic. CO prawda trochę dziwne jest słyszec polski język i angielskie podpisy do tego, ale na tym się minusy kończą.

Uważam, że UBI (bo kto? chyba nie CDP?) wykonało świetną robotę przy spolszczaniu Soviet Assault,
gdyż głosy rosjan brzmią o wiele lepiej w polskim wydaniu. Naprawdę. Z jedostkami bywa różnie,
ale znowu - nie udało się rozdwoić języka na obiekty ruskie i amerykanskie. Kombinacja którą
opisałem wyzej to w zasadzie chyba jedyna która działa poprawnie. Poza tym, rosyjskiemu znacznie
bliżej do polskiego niż do angielskiego, stąd brzmi to wszystko fajniej. No i byliśmy w
Układzie Warszawskim, dodatkowy smaczek ;)


Korzystając z okazji chciałbym zgnoić CD Projekt za fuszerkę polonizacyjną (ten sam głos z kilkoma
intonacjami, no kaman!). Niebywale się postarali przy edycji kolekcjonerskiej, ale zapomnieli
o najważniejszym. Polonizacje kinowe ftw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kupiłem WiC premierowe wydanie nowe i WiC dodatek używane facet deklarował że ten dodatek był raz zainstalowany(płyta jest tak porysowana jakby śrubokrętem rysował po niej ) ale nie użyty do gry online bo nie miał podstawki i właśnie jak to wszystko sprawdzić czy będę mógł grać na tym dodatki w multika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tych drużynowych walk ze śmigłowcami na czele w sumie miło by było wrócić szkoda tylko ze płyt na stancji nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
mam duży problem z grą online. Po zakupie gry dodałem cd-key, który wszedł bez problemu (gra była w wersji 1.09),
natomiast po zainstalowaniu dwóch patch''ów (1.10 i 1.11) gra nie akceptuje mojego kodu. Gra przyszła mi wczoraj kurierem, była zapakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 10:23, Laid_back napisał:

Najlepiej zgłoś się do pomocy technicznej dystrybutora

Czyli u nas w Polsce bezpośrednio za to odpowiada Ubisoft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 12:27, Laid_back napisał:

Zależy od wydania: CD Projekt, Cenega lub Ubisoft :)

Na pudełku są informacje tylko o Ubi, jest to gra z kolekcji Ubisoft Exclusive.

Napisałem jeszcze do sklepu w którym kupiłem grę, w odpowiedzi dostałem że do gry nie potrzeba dodawać klucza, a pisze jak byk że mam go podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować