Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Ja chcąc przejść misje Sowietami, wybrałem poszczególne misje z kampanii - nie rozumiem więc tych narzekań i płaczu recenzentów, że trzeba przejść od nowa kampanię Jankesów ze względu na wplecione ruskie misje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie ;)
Moje kolejne pytanko dotyczy stricte multiplayera :D

Czy ktoś z was gra w jakimś klanie czy cuś? Otóż bardzo, ale to bardzo chciałbym pograć w multi, jednak społeczność WiC i Massgate''a wydaje mi się cóż....hmm....dość hermetyczna, że tak to ujmę...
Nie znalazłem serwerów, gdzie można się "nauczyć" gry w multi, na większości serwów siedzą gracze w stopniu "general" gdzie wyzwanie od nooba to najmniejszy kłopot, najczęściej po prostu jest się "kickowanym" z serwa.
Oczywiście ja rozumiem, że nooby popełniają masę błędów, które szczególnie w grze tak mocno polegającej na coopie muszą być frustrujące, ale gdzie Ci młodzi stażem mają potrenować? Z botami? No ja przepraszam bardzo, ale boty są na tyle kiepskie i nieprzewidywalne, że na poziomie v hard można nimi "obracać" ja się graczowi podoba.
Z tego, co wyczytałem na tamtejszym forum, sporo naprawdę obiecujących graczy zrezygnowała z powodu tych przeszkód z multi, a szkoda, bo nie jest to mmorpg, gdzie non stop dochodzą nowi gracze, gra ma już swoje latka, i nowych graczy coraz mniej. Właściwie to jeszcze mniej, bo nowi muszą przebrnąć przez szkołę "pogardy i braku tolerancji" ze strony "genków" którzy od początku byli przecież IMBA i którzy zębami trzymali się rankingu pierwszej setki, nawet jeśli miało by to oznaczać, że poza pierwszą setką miało by zostać kilkadziesiąt - set innych graczy/ weteranów grających od czasów bety.

Więc jeszcze raz: jeśli ktoś gra w jakimś normalnym klanie, zdolnym trawić nooba i jego pomyłki oraz poświęcić trochę czasu na nierankingowanych serwerach na naukę gry w coopie, to bardzo chętnie się przyłączę. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to całkiem odmienna strategia od single... ale właśnie chcę się tego nauczyć, tylko że okazji nie za wiele na razie... :/
Osobiście preferuję dowództwo nad plutonami pancernymi, czasem, gdy sytuacja wymaga, jako support. Szerokim łukiem mijam siły powietrzne...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest prawda, że gracze z niższym stopniem są tępieni i poniżani, gdy tylko wejdą do gry. Faktem jest natomiast, że nowi mają jakąś niesamowitą tendencję do bawienia się artylerią (artinoob) i zachowywania się jakby grali w singlu - żadnej gry zespołowej. To jest potwornie frustrujące, gdy drużyna przegrywa tylko dlatego, że jeden gość nie wykonuje poleceń i próśb od innych. Zanim się do klanu zapiszesz, pograj wiele godzin na serwerach, poznaj mapy i mocne/słabe strony całego sprzętu trzech stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inaczej. Oczywiście nie jestem wyzywany czy cuś, źle to ująłem. Troszkę poczytałem o taktykach na różnych mapach, oczywiście rozumiem grę zespołową i nie tykam się artylerii (czytam forum massgate uważnie i wiem na czym problem polega).
Wiem, że muszę sporo potrenować, chodzi właśnie o to, że na razie nie mam okazji jak i z kim :D a z botami jak wspomniałem to żenada.
Gram sobie na przykład pancerniakami, zgodnie z rozkazem genka pomagam mu utrzymać pointa w domination, a jakiś inny już się "wydziera" bym mu pomógł ściągnąć pelotki które masakrują jego heli, i dochodzi do sytuacji, albo stracę pointa bo osłabiam obronę i mnie kickuje genek którego wspierałem, albo drugi straci heli i on votuje o mój kick :D ciężko potrenować w takich sytuacjach ;)

Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odświeżyć temat.Czy ktoś z gramowiczów gra jeszcze w WiC''a?Moglibyśmy umówić się na jakąś partyjkę ;) Chętni niech piszą w temacie,zrobię wtedy listę uczestników.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 12:13, Pariah napisał:

Gram sobie na przykład pancerniakami, zgodnie z rozkazem genka pomagam mu utrzymać pointa
w domination, a jakiś inny już się "wydziera" bym mu pomógł ściągnąć pelotki które masakrują
jego heli

Bo jest lamą. Dobrego gracza lotnictwa nie masakruje ochrona przeciwlotnicza.

W tej chwili to raczej bym sobie tą grę darował - zerowe wsparcie producenta, na szczycie list statpadderzy, klanowe granie to zdecydowanie zabawa nie dla początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 19:17, Dootix napisał:

Chciałbym odświeżyć temat.Czy ktoś z gramowiczów gra jeszcze w WiC''a?Moglibyśmy umówić
się na jakąś partyjkę ;) Chętni niech piszą w temacie,zrobię wtedy listę uczestników.
Pozdrawiam



Tak ja dalej gram w WiC,mój nick w grze to DaniosekPL narazie jednak mnie nie będzie,do czasu założenia internetu,(do 2tyg.) Ale spokojnie możesz mnie wpisać bo wiem że będę grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, widzieliście nowy mod do WICa?
Wygląda miodnie, może kilku starych graczy wróci dzięki niemu, ja na pewno ;)
(nov_pl/nov.pl) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 14:32, nov_pl napisał:

Hej, widzieliście nowy mod do WICa?
Wygląda miodnie, może kilku starych graczy wróci dzięki niemu, ja na pewno ;)
(nov_pl/nov.pl) :P


Hej,mógłbyś zapodać linka do ściągnięcia i napisać mi jak się wgrywa mody krok po kroku.Kiedyś próbowałem i nie za bardzo mi wychodziło, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 10:51, nov_pl napisał:

>
http://www.facebook.com/pages/WiC-MW-Mod/278172278829?ref=mf#!/pages/WiC-MW-Mod/278172278829?v=app_7146470109&ref=mf
Po wybraniu wersji na swój system i wersję gry po prostu instalujesz. Potem po uruchomieniu
gry w opcjach dajesz "wybierz mod" i tyle :)


Dzięki.Mod rzeczywiście robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 10:51, nov_pl napisał:

>
http://www.facebook.com/pages/WiC-MW-Mod/278172278829?ref=mf#!/pages/WiC-MW-Mod/278172278829?v=app_7146470109&ref=mf
Po wybraniu wersji na swój system i wersję gry po prostu instalujesz. Potem po uruchomieniu
gry w opcjach dajesz "wybierz mod" i tyle :)


Właśnie zasysam,zobaczymy co z tego będzie ;)

Dootix / Dootix
danielbr / DaniosekPL
nov_pl / nov.pl

Aktualna lista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2010 o 13:46, Dootix napisał:

Dootix / Dootix
danielbr / DaniosekPL
nov_pl / nov.pl

Aktualna lista ;)


Danisoka znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie mod coś nie bangla.Próbowałem wszystkie wersje i kiepa.Jeszcze raz pobieram wersję"before March 2009",ponieważ ostatni punkt tego Read Me:
http://www.facebook.com/note.php?note_id=413386689591
pasuje do mojej sytuacji,gdyż ścieżka do WiC''a na moim kompie wygląda tak:
F:\Sierra Entertainment\World in Confclit(u mnie dysk F nie jest dyskiem systemowym!Jest nim C.)
Pokombinuję coś,jeśli nic nie wyjdzie,napiszę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło.Jeszcze raz podam ścieżkę zainstalowania WiC''a:
F:\Sierra Entertainment\World in Conflict

Dysk F nie jest dyskiem systemowym!

Prosiłbym o jak najszybszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ty chcesz to zainstalowac w folderze w której masz gre??
To nie tak działa.
U mnie (Vista) zainstalowało się w C:\Users\Public\Documents\World in Conflict\Mods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:30, danielbr napisał:

Ale ty chcesz to zainstalowac w folderze w której masz gre??
To nie tak działa.
U mnie (Vista) zainstalowało się w C:\Users\Public\Documents\World in Conflict\Mods

Instalowałem w grze,instalowałem w tej domyślnej ścieżce i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:50, Dootix napisał:

> Ale ty chcesz to zainstalowac w folderze w której masz gre??
> To nie tak działa.
> U mnie (Vista) zainstalowało się w C:\Users\Public\Documents\World in Conflict\Mods

Instalowałem w grze,instalowałem w tej domyślnej ścieżce i nic.

Czyli jak wchodzisz w Single Playera klikasz opcje i wybierz mod to w ogóle Ci go nie wykrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować