Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2010 o 20:52, danielbr napisał:

Czyli jak wchodzisz w Single Playera klikasz opcje i wybierz mod to w ogóle Ci go nie
wykrywa?

Nie,nie wykrywa.Jakby co,Win XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:53, Dootix napisał:

> Czyli jak wchodzisz w Single Playera klikasz opcje i wybierz mod to w ogóle Ci go
nie
> wykrywa?
Nie,nie wykrywa.Jakby co,Win XP


A rzeczywiście, na XP właśnie miałem te problemy o instalacji modów.Nie pamiętam już jak to robiłem że działały.Pytałem się wtedy jednego z graczy WiC i on mi powiedział jak to zrobić.Niestety nie pamiętam jego nicku ani jak zainstalować moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:57, danielbr napisał:

A rzeczywiście, na XP właśnie miałem te problemy o instalacji modów.Nie pamiętam już
jak to robiłem że działały.Pytałem się wtedy jednego z graczy WiC i on mi powiedział
jak to zrobić.Niestety nie pamiętam jego nicku ani jak zainstalować moda.

Trochę szkoda :/ No cóż,może Nov coś będzie wiedział.
Tak btw,może zagramy ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:58, Dootix napisał:

> A rzeczywiście, na XP właśnie miałem te problemy o instalacji modów.Nie pamiętam
już
> jak to robiłem że działały.Pytałem się wtedy jednego z graczy WiC i on mi powiedział

> jak to zrobić.Niestety nie pamiętam jego nicku ani jak zainstalować moda.
Trochę szkoda :/ No cóż,może Nov coś będzie wiedział.
Tak btw,może zagramy ?;)

Niestety narazię borykam się z problemami natury technicznej. Podczas grania w gry komputer mi się zawiesza
( Obraz się wiesza,dźwięk zapętla-może miałeś kiedyś coś takiego i wiesz co z tym zrobić) Dlatego w WiC''a mogę pograć maksymalnie 5-10 minut a to mija się z celem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem coś takiego,problemem była zbyt wysoka temperatura procka.Zwiększyłem ilość wiatraków z 2 do 4 i aktualnie komp ma się dobrze ;)
Sprawdź temp.poszczególnych bebechów kompa,np.Everestem.
Offtop:Wejdź na GG,nie będę zaśmiecał tematu rzeczami niezwiązanymi z WiC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,naprawiłem już problem z modem.
Wystarczyło zainstalować go w ścieżce:
C:\Documents and settings\All users\Dokumenty udostępnione\World in Conflict\Mods
Mod na prawde robi wrażenie.Kawał świetnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego moda co tak o nim rozmawialiście jakie konkretnie nowości wprowadza bo na filmiku poza "Paladinem" to raczej kosmetyka typu: hellfire leci do góry by spaść na czołg pod kątem 90 stopni, a rakiety z bradleya mają kabelek.
Tyle tego tam zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 17:31, twardy90 napisał:

Odnośnie tego moda co tak o nim rozmawialiście jakie konkretnie nowości wprowadza bo
na filmiku poza "Paladinem" to raczej kosmetyka typu: hellfire leci do góry by spaść
na czołg pod kątem 90 stopni, a rakiety z bradleya mają kabelek.
Tyle tego tam zauważyłem.


http://www.youtube.com/watch?v=kv57DqFi02g
http://www.youtube.com/watch?v=P067hgX-Ft4
http://www.youtube.com/watch?v=9V_Y5oaxlSc
http://www.youtube.com/watch?v=yFcXP3Q9NcA

I o wiele,wiele więcej:Wpisz na YT WiC Mod Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 17:31, twardy90 napisał:

Odnośnie tego moda co tak o nim rozmawialiście jakie konkretnie nowości wprowadza bo
na filmiku poza "Paladinem" to raczej kosmetyka typu: hellfire leci do góry by spaść
na czołg pod kątem 90 stopni, a rakiety z bradleya mają kabelek.
Tyle tego tam zauważyłem.

Zmiany, jak na mod, są kolosalne. Całkowicie zmieniona specyfika większości jednostek, nowe jednostki itd.
WiCa trzeba się będzie nauczyć od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś czytałem, że w tym wydaniu od Ubisoftu są tylko polskie napisy, a dubbing oryginalny. Będąc w empiku zauważyłem grę w wydaniu z dodatkiem, a że za 70zł to kupiłem. Polski dubbing. Już nie odpaliłem ponownie WiC :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 22:49, Pablo_Querte napisał:

Kiedyś gdzieś czytałem, że w tym wydaniu od Ubisoftu są tylko polskie napisy, a dubbing
oryginalny. Będąc w empiku zauważyłem grę w wydaniu z dodatkiem, a że za 70zł to kupiłem.
Polski dubbing. Już nie odpaliłem ponownie WiC :f

Za przeproszeniem:Cholera jasna,czemu wszyscy tak sapią,jęczą i marudzą na ten dubbing?Według mnie jest dobry i tyle.Nie rozumiem,jak można odłożyć tak wspaniałą grę na półkę z powodu dubbingu...Jeśli na prawdę wam przeszkadza,w opcjach jest możliwość wyłączenia głosów.Pasuje teraz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko cacy tyle że nie ma z kim grać, albo mam coś źle zainstalowane, chociaż nie mam wydanie łączone z SA te po marcu 2009 wszystko w wyszukiwarce serwerów ustawiłem na no filter, lecz nie wykrywa mi serwerów z modem tylko podstawowe.
No nic pokombinuje jeszcze bądź wyjdzie na to że trzeba samemu stawiać serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 22:06, twardy90 napisał:

wszystko cacy tyle że nie ma z kim grać, albo mam coś źle zainstalowane, chociaż nie
mam wydanie łączone z SA te po marcu 2009 wszystko w wyszukiwarce serwerów ustawiłem
na no filter, lecz nie wykrywa mi serwerów z modem tylko podstawowe.
No nic pokombinuje jeszcze bądź wyjdzie na to że trzeba samemu stawiać serwer :)

Jeśli odpala ci się mod w zakładce Opcje->Wybierz mod to dobrze.Po prostu nie ma z kim grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 22:08, Dootix napisał:

Jeśli odpala ci się mod w zakładce Opcje->Wybierz mod to dobrze.Po prostu nie ma z
kim grać ;)


Acha czyli wszystko ze mną w porządku, hmm może by się tak umówić z użytkownikami gram.pl na trening może w sobotę po 17 00.
Nick w WiC - Hard_PL
Wszelkie uwagi lub ustawki bądź co bądź przez massgate''a można załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 22:16, twardy90 napisał:

> Jeśli odpala ci się mod w zakładce Opcje->Wybierz mod to dobrze.Po prostu nie
ma z
> kim grać ;)

Acha czyli wszystko ze mną w porządku, hmm może by się tak umówić z użytkownikami gram.pl
na trening może w sobotę po 17 00.
Nick w WiC - Hard_PL
Wszelkie uwagi lub ustawki bądź co bądź przez massgate''a można załatwić.

Ja jestem chętny :)Może być sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zapytać czy gra na multi na internecie radiowym Play 1 Mb/s będzie komfortowa, w takim Battlefieldzie 2 mam spory ping i lagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 22:54, Dootix napisał:

Za przeproszeniem:Cholera jasna,czemu wszyscy tak sapią,jęczą i marudzą na ten dubbing?Według
mnie jest dobry i tyle.Nie rozumiem,jak można odłożyć tak wspaniałą grę na półkę z powodu
dubbingu...Jeśli na prawdę wam przeszkadza,w opcjach jest możliwość wyłączenia głosów.Pasuje
teraz?...

Dubbing jest straszny bo ktoś mundry zrobił też polskawe głosy jednostek. Partacze po pierwsze źle dobrali głośność poszczególnych dźwięków - kto słyszał spadochroniarzy francuskich ten wie o co chodzi. Po drugie znaczna część odzywek jednostek została przetłumaczona wieśniacko, czasem bez sensu przełożono dosłownie wojskowe odzywki ("Toczymy się" rządzi!).
Grałem w betę, grałem w wersję PL, grałem w wersję ENG. Wersja zachodnia brzmi zdecydowanie lepiej - przede wszystkim nie zmusza do prób wyłączenia dźwięku gry.

O ile do wersji PL kampanii nie ma się co przyczepiać, bo w większości wypadków jest dobrze (poza Stadionem Królestwo i kilkoma innymi pomniejszymi kwiatkami kwiatkami - pierwszy już w pierwszej animacji na silniku gry...) to dubbing jednostek po prostu leży i kwiczy. Niestety na tą przypadłość cierpi wiele gier, między innymi GRAW w wersji na PC. Słuchać się tego nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować