Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2011 o 15:01, Redjevel napisał:

Kluczyk jest przypisany do konta...
Może teraz próbujesz przypisać go do innego?

Na płycie są dwa instalatory (jeden podstawki, drugi dodatku), a użyłem tylko pierwszego. Po zainstalowaniu dodatku, normalnie gra chodzi :) . Teraz tylko odnaleźć się w tym bałaganie w multi :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 20:00, Los_Emilos napisał:

To jeszcze raz ja. Czy jest ktoś chętny do grania w WiC po sieci?

Nie ma tam już wogóle ludzi?
Gra była przednia bardzo fajnie się grało na multi.
Gdyby Jakoś ją odnowili, rozreklamowali itp to wszyscy by ją kupili :D
jakoś gra umierała kiedy ostatnio grałem, a multi naprawdę porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, około 4-5 serwerów jest zawsze pełnych ale jednak zawsze przyjemniej gra się z jakimś znajomym, przy okazji mając kontakt głosowy - łatwiejsza kooperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 21:11, Los_Emilos napisał:

Dzisiaj, około 4-5 serwerów jest zawsze pełnych ale jednak zawsze przyjemniej gra się
z jakimś znajomym, przy okazji mając kontakt głosowy - łatwiejsza kooperacja.


Dodaj mnie do znajomych ( DaniosekPL) to pogramy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 22:44, danielbr napisał:

Dodaj mnie do znajomych ( DaniosekPL) to pogramy razem.

Fantastycznie. Dodałem do znajomych. Jak się pojawię to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj grę w Pomarańczowej kolekcji klasyki. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest aktualna wersja (ja posiadam po zainstalowaniu 1.0.1.0) oraz skąd pobrać brakujące patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 14:14, damlon napisał:

Kupiłem dzisiaj grę w Pomarańczowej kolekcji klasyki. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest
aktualna wersja (ja posiadam po zainstalowaniu 1.0.1.0) oraz skąd pobrać brakujące patche.

Zainstalowałeś jeszcze dodatek? Instalacja jest lekko dziwnie zrobiona. Aktualne patche znajdziesz nawet na stronie gram.pl. Najnowszy patch to 1.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 14:14, damlon napisał:

Kupiłem dzisiaj grę w Pomarańczowej kolekcji klasyki. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest
aktualna wersja (ja posiadam po zainstalowaniu 1.0.1.0) oraz skąd pobrać brakujące patche.



I jeszcze w opcjach-->Massgate-->sieć pościągaj sobie mapy,nie pamiętam czy aktualizują się one automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem kampanię. Super, wgniata w fotel. Jeśli chodzi o RTSy to moim zdaniem na świetnym poziomie Company of Heroes i Chaos Rising, do Warctraft 3 trochę brakuje. Znakomita kampania, zrobiła na mnie ogromne wrażenie, gdyż Massive Entertainment to dla mnie kompletnie nieznane studio. Są dramaty, wyraziści bohaterowie, dobra historia. Chyba bardziej podobały mi się misje radzieckie, szkoda, że było ich niewiele. Ale zakończenie, w którym dwaj żołnierze słuchają "Here I go again" jak wyjęte z jakiegoś amerykańskiego filmu :D Podobało mi się. Multi też fajne, choć chyba wolę bardziej standardowe rozwiązania. Ogólnie to nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz kupiłem tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wplątałeś do tego W3 skoro World in Conflict, a Warcraft 3 to kompletnie inne światy.
Według mnie oba te tytuły w swoich kreacjach są świetne. Warcraft szczególnie ujął mnie genialnymi filmikami zaś World in Conflict historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że inne światy. Chodziło mi o jakość fabuły w RTSie, sam przyznasz, że nie zawsze strategie mają ciekawą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 13:22, damlon napisał:

Wiem, że inne światy. Chodziło mi o jakość fabuły w RTSie, sam przyznasz, że nie zawsze
strategie mają ciekawą fabułę.

Przyznam. Chociaż miałbym problem tak z marszu z podaniem jakiegoś tytułu ze słabą fabułą. Może w takowe nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kilka rozgrywek rozegrałem i jak to bywa raz jest lepiej, raz gorzej. Niestety w internie nie znalazłem praktycznych porad do gry w multi więc może bardziej zaawansowani gracze mi coś poradzą.

Jest też druga kwestia, kolega kupuje swoją kopie wic i zamierzamy grać wspólny. Jakimi jednostkami najlepiej wspólne grać aby się uzupełniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 12:32, Los_Emilos napisał:

Już kilka rozgrywek rozegrałem i jak to bywa raz jest lepiej, raz gorzej. Niestety w
internie nie znalazłem praktycznych porad do gry w multi więc może bardziej zaawansowani
gracze mi coś poradzą.

Jest też druga kwestia, kolega kupuje swoją kopie wic i zamierzamy grać wspólny. Jakimi
jednostkami najlepiej wspólne grać aby się uzupełniać?



Jak coś możesz uderzyć do mnie,chętnie pomogę czy pogram z Tobą (DaniosekPL -poszukaj w grze w wyszukiwarce użytkowników dodaj i napisz).Co to uzupełniania się na wzajem, chyba najlepiej czołgi+wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość - Modern Warfare Mod 2.01 wydany!
Ja już grałem i jego zawartość mi się bardzo spodobała. Realistycznych możliwości bojowych jednostek, które on im daje, nie ma w żadnej innej strategii.
Swoje wrażenia i wszystko to, co onim trzeba wiedzieć opisałem -> http://polygamia.pl/blogi/perymetr/2012/01/modern_warfare_mod_2_do_world_in_conflict_juz_dostepny.
Dobrze by było, jakby ktoś kto prowadzi gramsajta (ja niestety nie) też napisał o nim i zgłosił taki wpis do cotygodniowego przeglądu. Wtedy więcej graczy by się o nim dowiedziało i może kilku chętnych do multipla by się znalazło.
Ja sam to jeszcze oznajmię w kilku miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wersję kompletną - podczas instalacji gry dodatek instaluje się automatycznie... Czy w tej wersji gry muszę ukończyć kampanię rosyjską zanim będę miał możliwość rozegrania kampanii USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 17:55, mistrzgry napisał:

Zakupiłem wersję kompletną - podczas instalacji gry dodatek instaluje się automatycznie...
Czy w tej wersji gry muszę ukończyć kampanię rosyjską zanim będę miał możliwość rozegrania
kampanii USA?

Misie się przeplatają.Raz gramy frakcją USA, innym razem wojskami ZSRR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować