Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 18:02, Vormulac napisał:

> Ta gierka mnie roz... :D Pomysł, grafa, gameplay itd. Mam tylko dwa pytania: 1. Czy CDP
zajmie się dystrybucją WiC w Polsce? 2. Czy będzie EK?
Ad. 1.
Tak. Gra jest w planie wydawniczym. Tu zapowiedź:
http://www.gram.pl/prod_8g3rJO0_World_in_Conflict.html

Ad. 2.
Nie wiadomo. CDP nic nie pisze na ten temat.
A co? Chciałbyś mieć na chacie kawałek Berlińskiego Muru? :)


Dzięki za odp.

No baaa, a kto by nie chciał? :) Sam też pewnie byś ciciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:17, Vormulac napisał:

Cztery nowe, świetne, artwork''i z gry. :)

Zanim będę grał na multi, zagram w kampanię, bo po artworkach wygląda na to że mapy będą w niej niezłe.
BTW, ty bierzesz to wszystko z oficjalnej strony,czy z innych źródeł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:24, Darkstar181 napisał:

BTW, ty bierzesz to wszystko z oficjalnej strony,czy z innych źródeł?

Ofieciela odwiedzam od czasu do czasu, ale tylko info (chociaż na fanowskich stronach mają szybciej news''y :D). Reszta z innych źródeł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagralem dzisiaj w betke w dx10 i wydajnosc nizsza niz w dx9 (ale nie az tak duzo)
i dalej sa bledy , np grzyb po atomowce - brak podstawy,tylko jasnosc i kleby dymu :D
i ten benchmark znowu jakis niedorobiony bo spada mi tam FPS do 10 (C2D E4400@3,2Ghz 4Gb ramu 8800GTS 320Mb)a w grze spoko wszystko chodzi (nie wiem ile klatkow bo FRAPS nie reaguje - moze restart potrzebny ) ;[
i dla zainteresowanych albo gra zle korzysta z VRAMu lub ma bardzo duze tekstury bo wyswietlalo komunikaty ze mam 40Mb tekstur na ramie(co troszke spowolnialo gre-wszystko na maxa 1280x1024)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ziomale, czy na moim kompie (GF 8800GTS 320MB, 2GB RAM, AMD X2 4200+) WiC pójdzie mi na max detalach w 1024x768 (achhh ten monitor:))??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 12:16, Mikex napisał:

Jak myślicie ziomale, czy na moim kompie (GF 8800GTS 320MB, 2GB RAM, AMD X2 4200+) WiC pójdzie
mi na max detalach w 1024x768 (achhh ten monitor:))??

Już się nie chwal. Spokojnie Ci pójdzie na takim kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 15:35, Vormulac napisał:

Jeden z elementów Edycji Kolekcjonerskiej - kawałek Muru Berlińskiego. :)


Z tym kawałkiem Muru Berlińskiego to trochę przegieli :/ . Skąd pewność, że nie trafi do nas kawałek zwykłej cegły?

A tak BTW, to pomysły na dodatki do EK są już coraz bardziej szalone! Co dostaniemy do EK różnych gier za kilka lat? Strzelanki - granat. Fifa - źdźbło trawy ze stadionu lub kawałek paznokcia zawodnika. RTS w realiach WWII - oryginalna konserwa "prosto z linii frontu" lub kawałek odcisku ze stopy radzieckiego piechura :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie postarali sie z ta beta:(
poprzednia dzialala lepiej po 3 patchu
teraz ciezko skonczyc 1 mecz a logowanie sie to czysta masakra!!!
na szczescie juz zapowiedzieli patcha oby naprawili to szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 12:16, Mikex napisał:

Jak myślicie ziomale, czy na moim kompie (GF 8800GTS 320MB, 2GB RAM, AMD X2 4200+) WiC pójdzie
mi na max detalach w 1024x768 (achhh ten monitor:))??

Nie pójdzie. A szkoda:)

Btw wiadomocoś o jednostkach NATO w kampanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 12.07.2007 o 12:22, Joannita napisał:

Już się nie chwal. Spokojnie Ci pójdzie na takim kompie.



Nie chwale sie, tylko po najnowszym Colinie troche straciłem wiare w mojego kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 12.07.2007 o 13:09, Darkstar181 napisał:

Nie pójdzie. A szkoda:)

Btw wiadomocoś o jednostkach NATO w kampanii?


Ironizujesz-li czy serio-li mówisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 13:12, Mikex napisał:

Ironizujesz-li czy serio-li mówisz?:)

Ironizuje. Wiesz, gdybyś nie chwalił się sprzętem,to byś nie wpisał go do swojego podpisu. Kogo obchodzi jaki masz sprzęt?
Tak w ogóle to tak ciężko sprawdzić samemu wymagania gry na jej oficjalnej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już grał? Ja, jak na razie mam ponad 50% gry, do wieczora powinienem się wyrobić. Gdy tylko chwilkę pogram - zdam relację :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 12.07.2007 o 13:16, Darkstar181 napisał:

Ironizuje. Wiesz, gdybyś nie chwalił się sprzętem,to byś nie wpisał go do swojego podpisu.
Kogo obchodzi jaki masz sprzęt?
Tak w ogóle to tak ciężko sprawdzić samemu wymagania gry na jej oficjalnej stronie?


1. Konfig mam (a raczej miałem) wpisany w swoim podpisie, bo kiedyś (jakiś miesiąc temu) użalałem się w innym temacie razem z innymi jak nam się G3 tnie i żeby za każdym razem nie pisać jaki mam komp wpisałem go w podpis (JAK PRAWIE KAŻDY TAM):). Potem w ogóle nic nie pisałem na forum gram.pl (tydzień temu wróciłem) i tak zostało:)
2. Nie ciężko, ale jak się ma neta z BlueConnect''a i jeszcze zwolnionego to jedna strona otwiera się ok. 5min. A o takich, gdzie jest dużo screenów itp itd już nie wspomnę. Więc szybciej i wygodniej jest mi się tu spytać. Jeśli to Wam sprawia problem, to nikt Was nie zmusza żeby mi odpowiadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować