Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2007 o 20:15, Kraju92 napisał:

Podobno na pudełku z grą pisze "14-dniowa wersja gry" o co w tym chodzi?

Raczej " dodatkowo w pudełku 14 dniowa wersja ANGIELSKA gry"
Czyli oprócz polskiej pełnej wersji masz do wypróbowania angielską, przez 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:16, Darkstar181 napisał:

> Podobno na pudełku z grą pisze "14-dniowa wersja gry" o co w tym chodzi?
Raczej " dodatkowo w pudełku 14 dniowa wersja ANGIELSKA gry"
Czyli oprócz polskiej pełnej wersji masz do wypróbowania angielską, przez 14 dni.


Tak właśnie myślałem że tam jest jeszcze jeden klucz żeby dać np. koledze do przetestowania, ale wolałem się upewnić o co w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:59, drapichrust7 napisał:

Z forum Massgate wynika, że problem crash''y nie zniknął. Niektórzy twierdzą, że wręcz się
nasilił, ale do takich sądów należy podchodzić ostrożnie.


U mnie się nasilił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:17, Gmilin napisał:

Przepraszam, nie czytalem calego topicu.

Da sie jakos sprawic zeby w grze byly na stale angielskie glosy? (Te polskie mnie dobijaja..
litosci!)


"Demo" od cioci z Ameryki to chyba jedyna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszajace.. nie ma co :|

Co do crashy.. ja gralem przez ostatnie 2-3 dni w demo i mialem to ciagle. Niemal co druga-trzecia rozgrywke. (dzwiek dziala, (nawet odlogsy ze ktos cos tam zajal etc.) myszka sie rusza. Obraz wisi).

W pelnej wersji jeszcze sie nie zawiesilo (ale pogralem moze z 30-sek - minute.. tyle wytrzymalem z tymi glosami.. Coz.. trzeba bedzie wylaczyc glosy. )

Same brzydkie slowa cisna sie na usta.
(i to tego ten "secureRom" ! Dlaczego nie moge uzywac ProcessExplorera?!?! (program ze strony Microsoftu!)) <- jak tu nie "crackowac" gier. ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że giera jest cholernie niezoptymalizowana.

Na Windzie XP, Core 2 Quad, 2x 8800 GTX w SLI i 2GB ramek ma ponoć takie fpsy:

800x600 37 fps
1280x1024 36 fps
w detalach średnich po 58 fps w każdej "rozsądnej" rozdziałce...

Co to za masakra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:16, Everett McGill napisał:

Słyszałem że giera jest cholernie niezoptymalizowana.

Na Windzie XP, Core 2 Quad, 2x 8800 GTX w SLI i 2GB ramek ma ponoć takie fpsy:

800x600 37 fps
1280x1024 36 fps
w detalach średnich po 58 fps w każdej "rozsądnej" rozdziałce...

Co to za masakra?


To pierwsze to w najwyższych detalach?
Bo nie sprecyzowałeś...
Gra ma dużo bajerów i jest bardzo dobrze zoptymalizowana, bo i na bardzo słabym sprzęcie pójdzie. A jak odpaliłeś ją w full detalach to nie oczekuj że będzie chodzić z jakąś oszałamiającą ilością detalów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:16, Everett McGill napisał:

Słyszałem że giera jest cholernie niezoptymalizowana.

Na Windzie XP, Core 2 Quad, 2x 8800 GTX w SLI i 2GB ramek ma ponoć takie fpsy:

800x600 37 fps
1280x1024 36 fps
w detalach średnich po 58 fps w każdej "rozsądnej" rozdziałce...

Co to za masakra?

Bzdurne wyniki z benchmarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na win xp, czyli bez wlaczonych efektow dx10. mam troche gorszy sprzet niz podales(c2d e6700 i 8800gts 640) i w 1650x1080 w max detalach problemy z plynnoscia pojawily sie po odpaleniu... 15 nuke''ow naraz. podczas normalnej rozgrywki framerate nie spada ponizej 40-50 klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

37 klatek/s to mało dla ciebie? Powiem ci, że dla ludzkiego oka to bez znaczenia 30... 50... 60.. klatek.W ramach doinformowania społeczeństwa - Każdy program telewizyjny oglądasz na poziomie około 26 fps. Co do samego silnika gry jest BARDZO BARDZO DOBRZE zoptymalizowany. Wejdź w zaawansowane opcje grafiki i zwróć uwagę nad iloma rzeczami możesz panować: poziom fizyki, kratery, srery... żeby w każdej grze była możliwość wglądu w cały szereg opcji jaki jest w WiC. To daje duże możliwości dla osób o nietypowych konfiguracjach. Np. stary procesor + dobra grafika... ustawiasz sobie wtedy poziom fizyki na low, a efekty na high (upraszczając oczywiście całą sprawę:P). Na moim Athlonie 3000+, 1GB DDR1, ATI X1950 PRO AGPx8 chodzi od 22 do 40 fps na benchmarku. Nie narzekam, gra się bardzo miodnie w samej rozgrywce na poziomie 30 fps. Wszystko dzięki dobrym ustawieniom grafiki w opcjach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiu fiu fiu... mamy nowego krola rtsow. Przeszedlem kampanie i od kilku dni gram w multi, musze przyznac ze dawno tak dobrze sie nie bawilem - zreszta recenzje gry mozecie znalezc u mnie na GS.

Jest ktos zainteresowany stworzeniem klanu? Od kilku dni szukam polaków do klanu.

A z tymi fpsami - nie da sie porownac telewizji do komputera, w telewizji w kazdym programi masz motion blur, a na kompie maja go nieliczne gry (Airborne, R6:Vegas). Roznica pomiedzy 30 fpsami a 60 jest widoczna golym okiem, jesli jej nie widzisz to troche dziwne. Ludzkie oko spokojnie wychwytuje do 70 klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:16, Everett McGill napisał:

Słyszałem że giera jest cholernie niezoptymalizowana.

Na Windzie XP, Core 2 Quad, 2x 8800 GTX w SLI i 2GB ramek ma ponoć takie fpsy:

800x600 37 fps
1280x1024 36 fps
w detalach średnich po 58 fps w każdej "rozsądnej" rozdziałce...

Co to za masakra?


Gra jest dobrze zoptymalizowana. Te wyniki są przyczyną 3 rzeczy:
a) Średnia optymalizacja DX10 (wiem, zaprzeczam trochę temu co jest wyżej :)), w dzisiejszym patchu ją poprawili
b) Benchmark testuje wyłącznie najbardziej hardcorowe sytuacje, podczas normlanej gry zdarzy ci się to raz, czasami w ogóle podczas rozgrywki.
c) Gra jest napakowana różnymi efektami. Chyba lepiej, by wyciskała ostatnie soki z każdego PC i tym samym nieziemsko wyglądało, niż żeby oferowała tylko połowę efektów, a FPS gnały do 100? Z czego od 25-30 i tak nie widzisz różnicy w płynności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech mi na takim sprzęcie (athlon64X2 3800+ GeForce 7900GS@GT 1,5 GB RAM) chodzi na max bez przycinania oczywiście bez DX10
wszystkie opcje poza dx10 są włączone lub na maxa i ty(Everett McGill) mi mówisz że gra źle zoptymalizowana - ona jest wręcz genialnie zoptymalizowana
wątpie żeby na takim sprzęcie było tyle FPSów

(offtop : dlaczego nie mogłem wziąść odpowiedz - 3 razy próbowałem ale coś się zkaszaniło chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo: Napisałem, że SŁYSZAŁEM iż jest źle zoptymalizowana. Nie mam WiCa, nie grałem, przedstawiam opinię z 3ciej ręki i chciałem poznać opinię ludzi, którzy gierę zmęczyli na własnych maszynach.

Co oznacza, że chłopcy od wspomnianych przeze mnie testów dali ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 23:47, Enzo_0 napisał:

Fiu fiu fiu... mamy nowego krola rtsow. Przeszedlem kampanie i od kilku dni gram w multi, musze
przyznac ze dawno tak dobrze sie nie bawilem - zreszta recenzje gry mozecie znalezc u mnie
na GS.

Jest ktos zainteresowany stworzeniem klanu? Od kilku dni szukam polaków do klanu.

A z tymi fpsami - nie da sie porownac telewizji do komputera, w telewizji w kazdym programi
masz motion blur, a na kompie maja go nieliczne gry (Airborne, R6:Vegas). Roznica pomiedzy
30 fpsami a 60 jest widoczna golym okiem, jesli jej nie widzisz to troche dziwne. Ludzkie oko
spokojnie wychwytuje do 70 klatek.


I tu się mylisz. Ludzkie oko zauważa różnicę dopiero poniżej 25 klatek / s. Zachęcam zajrzeć do literatury fachowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy człowiek widzi inaczej. Nikt nie ma takiego samego aparatu wzrokowego i są ludzie widzący różnicę, wierzcie mi. To, że takich wyjątków nie ujęto w pracy doktora Iksińskiego nie znaczy, że nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

się z lekka uśmiałem - włączam się do gry na jakimś serwie i słyszę "matuszka Rosja wysyła głowicę jądrową" ułamek sekundy później wywaliło mnie do windowsa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować