Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 20:04, xDeuSx napisał:

Życzę więc i was takich serverów, i takich drużyn, gdzie będziecie mogli naprawdę docenić tę
grę współpracując i działając wspólnie - inaczej ta gra zupełnie traci sens lub przypomina
grę w papier-kamień-nożyce.

To sie zmieni (przynajmniej powinno) wraz z nadejściem pełnej wersji.Ta będzie uwzględniała serwery rankingowe na których gracze będą zmuszeni współpracować, inaczej mogą sobie darować kolejne awanse i nagrody.
Do tego dojdą jeszcze inne tryby rozgrywki, np. Assault Mode w którym jedna drużyna atakuje wrogie pozycje, a druga po prostu ich broni, nie ruszając się z nich. Najciekawsze jest to że tryb będzie podzielony na rundy, czyli coś takiego jak w FPSach:zginie cała drużyna,to zaczynamy od nowa. Istotnym elementem w rundach będzie to,że w punktach kontrolnych powstałe umocnienia które udało się postawić przed atakiem, przechodzą do następnej rudny(o ile nie zostały zniszczone)
Swoją drogą to mi też rzadko zdarzały się dobre mecze...były tylko dwa, w jednym osłaniałem sojusznika helikopterami,podczas gdy on przewoził nieuzbrojonymi ciężarówkami piechotę i zajmował nią punkty, a w innym meczu wspólnie, całym zespołem nacieraliśmy na centrum miasta... 30 pojazdów opancerzonych, plus 10 helikopterów w jednym miejscu robiło wrażenie:)

Dnia 13.07.2007 o 20:04, xDeuSx napisał:

Na koniec dwa atomowe grzybki na tle szaroburego nieba...

Hehe...raz miałem przyjemność puścić jednego grzyba prosto w kolumnę wrogich pojazdów( USA ) w odpowiedzi można było przeczytać " Fu*king Commies!" :) Co jak co, ale wyzywać od komuchów? :)
To naprawdę wspaniałe uczucie patrzeć na bombę która niszczy nacierającego wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no współpraca czasem kuleje ja np dziś grając meczyk ~8min kierując artyleria zdołałem zdobyć 39ptk :D
nie było żadnej obrony przeciwko helikopterom
no cóż czasem tak bywa
z kolei jak trafi się wyważona ekipa po obu stronach gra się pięknie
przykład - po zakończeniu meczu wynik był 51,2%-48,8% naprawdę fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:38, Darkstar181 napisał:

To sie zmieni (przynajmniej powinno) wraz z nadejściem pełnej wersji.Ta będzie uwzględniała
serwery rankingowe na których gracze będą zmuszeni współpracować, inaczej mogą sobie darować
kolejne awanse i nagrody.

Teoretycznie powinno się zmienić, a w praktyce? Pożyjemy, zobaczymy.

Dnia 13.07.2007 o 22:38, Darkstar181 napisał:

Do tego dojdą jeszcze inne tryby rozgrywki, np. Assault Mode w którym jedna drużyna atakuje
wrogie pozycje, a druga po prostu ich broni, nie ruszając się z nich.

Oj, jeśl imiałaby się z nich nie ruszać to obrona padłby w 30 sek. pod wrogimi nalotami i artylerią. Chociaż pewnie w tym trybie Tactical Aid będzie zablokowane lub ograniczone.

Dnia 13.07.2007 o 22:38, Darkstar181 napisał:

30 pojazdów opancerzonych, plus 10 helikopterów w jednym miejscu robiło wrażenie:)

Wrażenie robi nawet grupka piechoty lub czołg na maksymalnym przybliżeniu ;) . A pamiętam jeszcze czasy, kiedy podczas Operation Flashpoint marzyłem sobie: "Ech, żeby tak kiedyś wyglądały strategie..." ;] .

Dnia 13.07.2007 o 22:38, Darkstar181 napisał:

To naprawdę wspaniałe uczucie patrzeć na bombę która niszczy nacierającego wroga.

Niszczenie wroga to jedno. Zauważyłem, że za każdym razem, gdy ktoś puszcza atomówkę wszyscy oślepieni blaskiem eksplozji wpatrują się w "grzybka" i przerywają walkę choć na te 5 sek., a ten ogromny lej i promieniowanie? Poezja :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pocinamy w betę w najlepsze!

Mi się ta gra podoba i jeśli nie wyjdzie we wrześniu to chyba wyląduje w mojej kolekcji. Jeszce tylko jakiś klan ludzi skorych do współpracy i jazda na Komuchów... lub Kapitalistyczne Świnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:45, hallas napisał:

Mi się ta gra podoba i jeśli nie wyjdzie we wrześniu to chyba wyląduje w mojej kolekcji.

Nie rozumiem twego zdania, jeżeli nie wyjdzie we wrześniu to trafi do twojej kolekcji?
A którym narodem zwykle gracie? Bo ja nie gram w betę ale chciałem się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:47, Rga napisał:

Nie rozumiem twego zdania, jeżeli nie wyjdzie we wrześniu to trafi do twojej kolekcji?


Ot tajemnica.

Dnia 14.07.2007 o 23:47, Rga napisał:

A którym narodem zwykle gracie? Bo ja nie gram w betę ale chciałem się dowiedzieć.


Jak na razie wygląda na to, że wybór narodu wpływa tylko na miejsce desantu na mapie i .... to w zasadzie tyle. Wszystkie zdolności są dostępne zarówno USA jak i ZSRR a jednostki mają swoje lustrzane odbicia. Może taki T80 jest lepszy/gorszy od Abramsa ale nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:51, hallas napisał:

> Nie rozumiem twego zdania, jeżeli nie wyjdzie we wrześniu to trafi do twojej kolekcji?


Ot tajemnica.

Kupisz bętę od Pirata? Mam nadzieję, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:53, Rga napisał:

Kupisz bętę od Pirata? Mam nadzieję, że nie.


Dżizas. We wrześniu mogą się pojawić trzy gry: Wiedźmin, Company of Heroes: Opposing Fronts (jeszcze nie są potwierdzone na wrzesień) oraz World in Conflict (sprawdziłem - ma mieć premierę we wrześniu). Dwa pierwsze tytuły mają pierwszeństwo i liczę na to, że w wrześniu się ukażą a nie można mieć wszystkiego.

Pomyślałeś w ogóle o czym piszesz? Niby jak pogram na necie z piratem bez unikatowego klucza, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:58, hallas napisał:

> Kupisz bętę od Pirata? Mam nadzieję, że nie.

Dżizas. We wrześniu mogą się pojawić trzy gry: Wiedźmin, Company of Heroes: Opposing Fronts
(jeszcze nie są potwierdzone na wrzesień) oraz World in Conflict (sprawdziłem - ma mieć premierę
we wrześniu). Dwa pierwsze tytuły mają pierwszeństwo i liczę na to, że w wrześniu się ukażą
a nie można mieć wszystkiego.

Pomyślałeś w ogóle o czym piszesz? Niby jak pogram na necie z piratem bez unikatowego klucza,
co?

Ale singiel też jest w tej grze, może go nie ma w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 01:34, Adrian-rhcp napisał:

siem Darkstar, jaki masz nick WiC? jeśli można wiedzieć? i które miejsce?

Takie samo jak na forum, miejsce chyba 13142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już grałem :D. Gra moim zdaniem świetna. Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, dźwięk także bardzo dobry. Nawet mi, graczowi który nie przepada za RTS''ami spodabała się ta gra, więc coś w niej musi byc ;P. Zajmuje miejsce gdzieś w połowie... na 141 stronie, więc nie jest źle ;). Mam jakieś 3 medale. Najczęsciej gram na pozycji Air czyli helikopterami, na innych pozycjach się gubie ;P. Uzbierał już ktoś na bombe atomową ? Ja maksymalnie koło 50 pkt.. Do kiedy trwają te beta testy ? Mam nadzieję, że sobie pogram jescze troche.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - air jest najprostsze ale też jest się wtedy zależny od innych graczy - nie ma się możliwości zajmowania terenu jeśli lata się pełną eskadrą, pojazdy plot robią z twoich jednostek sieczkę. Jeszcze jest w miarę gdy jeden gracz ma ciężkie śmigłowce a drugi średnie - da się wtedy pięknie rozwalić nie jedną eskadrę przeciwnika.

Jeszcze armor jest dość prosty ale też trzeba mieć wsparcie AA. W przypadku piechoty też się gubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piechotą się gubicie???ja tym zacząłem grać
na start 2 przeciwpancerne 2 zwykle i 2 pojazdy ->zajmujemy teren i już :D
później zależy na co sie idzie ale zawsze trzeba zabrać troszkę innego typu jednostek
np na czołgi 4 przeciwpancerna i 2 zwyklej(3-2,3-1)
jak jest dużo śmigłowców w okolicy to na odwrót

artyleria trzeba znaleźć odosobnione miejsce i jazda:D problem tylko jak żaden gracz nie pilnuje śmigłowców wtedy ciężko coś ustrzelić
co do miejsca to ciężko będzie wskoczyć do top 100 z dalszych pozycji bo niektórzy chyba nie odchodzą od tej gry
ja 2 dni temu byłem na 63 pozycji 2 dni przerwy i wyleciałem za 200 pierwszy gracz ma dużo ponad 100tyś ptk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy jeszcze, że współpraca leży. Jak gram wsparciem to robię czołg naprawczy - tylko nikt nie zgłasza się do napraw choć wiele razy powtarzam, że "TU JEST PUNKT NAPRAWCZY". Jeszcze żaden mosiek nie wysłał komunikatu "potrzebuję naprawy".

Z kolei jak gram air to o szybkich naprawach mogę zapomnieć, bo pomimo tego, że jest trzech graczy wsparcia to żaden nie zrobi czołgu naprawczego. To samo z armor - udaje mi się wycofać bez start ale moje czołgi wystarczy uderzyć pięścią by się rozpadły - nie, nie ma jakiegokolwiek pojazdu naprawczego. Grrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 13:12, staniur napisał:

piechotą się gubicie???ja tym zacząłem grać
na start 2 przeciwpancerne 2 zwykle i 2 pojazdy ->zajmujemy teren i już :D
później zależy na co sie idzie ale zawsze trzeba zabrać troszkę innego typu jednostek
np na czołgi 4 przeciwpancerna i 2 zwyklej(3-2,3-1)
jak jest dużo śmigłowców w okolicy to na odwrót


No tak tyle że wystarczy trochę pecha 1 salwa z 2 ciężkich artylerii i całej tej piechoty nie ma zanim jeszcze zdąży wejść do pojazdów (chowanie spadochroniarzy po lasach przy pozycjach startowych jest dość popularną strategią)

Co do trybu assault to obrona w nim mimo dość dużej statyczności (wszyscy koncentrują się na tylko jednym punkcie na mapie) nie jest aż tak trudna a tactical aid nie jest aż tak dominujące bo w równy sposób działa na obie strony - atakujący przynajmniej na początku zaczynają na bardzo ograniczonym terenie co przy dobrym wykorzystaniu artylerii prowadzi do masakry (tak przynajmniej to wyglądało na mapie dostępnej w closed beta i z ciężkimi działami amerykanów które pluły znacznie gęstszą salwą pocisków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:04, staniur napisał:

dzisiaj bylem obserwatorem i zauwazylem ze piechota rozmawia ze soba w ojczystych jezykach
:D


Z czołgów i pozostałych pojazdów także dochodzą różne ojczysto brzmiące dźwięki. Przeważnie jednak po przybliżeniu kamery do jednostki i wydaniu rozkazu ruchu słyszymy "Wpierioooot!" ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:58, hallas napisał:

> Kupisz bętę od Pirata? Mam nadzieję, że nie.

Dżizas. We wrześniu mogą się pojawić trzy gry: Wiedźmin, Company of Heroes: Opposing Fronts
(jeszcze nie są potwierdzone na wrzesień) oraz World in Conflict

Premiera wiedźmina została przesunięta na 26 Październik.
BTW kupiliście to demo za 10 zł czy jest już demo gry ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować