Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 22:53, MateoKiszlo napisał:

Ależ na allegro można znaleźć tanio nówki - ja właśnie nabyłem swoją wersję za 55 zł. Odrobina
wstrzemięźliwości, i jaka oszczędność ;]


Zbytnio nie ufam ludziom sprzedającym na Allegro, pewnie dlatego, że lubię mieć 100% pewność, że nikt mnie nie oszuka. Owszem, kupiłem tam kilka rzeczy, ale gry wolę kupować w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:53, MateoKiszlo napisał:

Ależ na allegro można znaleźć tanio nówki - ja właśnie nabyłem swoją wersję za 55 zł. Odrobina
wstrzemięźliwości, i jaka oszczędność ;]

A ja nie kupuję na Allegro z innego powodu: ta witryna stała się doskonałym, bo bezosobowym, paserem. Nie masz jakiejkolwiek pewności, że zakupiona nówka nie pochodzi z kradzieży chyba, że sprzedawca do towaru dołącza paragon z pierwszego zakupu.
"Tanio sprzedam odtwarzacz DVD co był wypadł z TIR-a!"

Wiedźmin - i nie mam czasu na granie w WiC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 12:26, xDeuSx napisał:

Zbytnio nie ufam ludziom sprzedającym na Allegro, pewnie dlatego, że lubię mieć 100% pewność,
że nikt mnie nie oszuka. Owszem, kupiłem tam kilka rzeczy, ale gry wolę kupować w sklepie.


I dlatego stworzono system komentarzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukazał się już kolejny patch do World in Conflict! Oto news ze strony gram.pl:

Nowe funkcje
- Kilka nowych komend dla administratora
- 20-sekundowe opóźnienie pomiędzy rundami w trybie Ataku
- Oficerowie w klanie mogą zapraszać nowych członków oraz wykopywać żołnierzy
- Jeśli głosowanie na zmianę mapy będzie udane, zostanie to wykonane natychmiast
- Dwa nowe i trwałe pokoje chat zostaną dodane do Massgate dla bitew klanowych oraz trybu kliku graczy
- Gracze powinni otrzymywać zawiadomienie w czasie gry o nadejściu "Wiadomości Prywatnej"

Jednostki i balans
- Koszt Ciężkiego Wsparcia Lotniczego został zmniejszony z 30/50/70 do 25/45/65.
- Punkty za naprawianie własnych pojazdów nienaprawczych zostały zredukowane o 50%

Bugi:
- Zintegrowano hotfix, który eliminował sypanie się gry przy braku Pixel Shader 2.0
- Naprawiono crashe w wersjach zlokalizowanych (wszystkie języki inne niż angielski)
- "Solo VOIP" (do wybranych graczy) pozostaje aktywne po zamknięciu tablicy wyników
- Gracze, którzy doświadczają okazyjnych zwieszek teraz mogą dopisać "-stabilityfactor 10" (bez cudzysłowia) do skrótu World in Conflict lub za pośrednictwem konsoli przez wpisanie "StabilityFactor 10". Liczba 10 może być zwiększana lub zmniejszana jeśli użytkownik chce eksperymentować (StabilityFactor 0 wyłącza funkcję)
- Rozdzielczości szerokoekranowe (np. 19:6) domyślnie mają włączone ustawienie pełnego pola widzenie (Field-of-View). Szerokoekranowe Field-of-View z 1 uaktualnienia może być użyte poprzez dodanie "-widescreenscale" do skrótu WiC-a.
- Użycie mega mapy nie resetuje już ustawień kamery
- Lepsza wsparcie dla graczy, gdy ci zostaną przeniesieni do innej drużyny w wyniku auto balansu
- Gracze nie powinni już być rozłączani z serwerem, gdy wybrali maksymalnie obsadzoną rolę
- Gracze nie powinni już być rozłączani z serwerem przy zamawianiu większej ilości Pomocy Taktycznej niż mogą sobie pozwolić. Taka sytuacja miała miejsce, jeżeli dana osoba zamówiła dwie różne formy wsparcia zanim serwer zdążył odpowiedzieć
- Gracze nie powinni już być rozłączani z serwerami przy kupowaniu jednostek, na które ich nie stać. To mogło się zdarzyć, jeżeli dana osoba uzupełniła braki w jednostkach na polu bitwy, a potem zamówiła nowych żołnierzy, zanim serwer zdążył odpowiedzieć.
- Dodano "Dynamic Lag Margin" (dynamiczny margines lagów) aktywowany przez parametr "-lagmargin" (bez cudzysłowia) dodawany do skrótu WiC-a. Zwiększa to margines lagów do maksymalnie 45% utraconych pakietów/różnicy w pingu
- Uaktualniono tekstury Ciężkich Helikopterów NATO.

Widać, że Massgate dba o graczy i poprawia nawet te mało znaczące bugi. Zwróćcie uwagę na podkreśloną i wytłuszczoną przeze mnie linijkę - nasze modły zostały wysłuchane - WiC bez crash''y! :D

Pozdrawiam,

DeuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:36, mblot napisał:

Nareszcie :)
Już mi się odechciewało grać przez te crash''e

P.S. Czy serwery Massgate teraz działają?


Teraz już powinny działać, sprawdzę i zdam relację ;) .

EDIT: Działają. Można grać - miejmy nadzieję - bez crash'y.

Pozdrawiam,

DeuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie przeczytałem instrukcji jak trzeba ale mam problem - jak w multi wywołać ten ekranik na którym można wezwać kumpli na swoje pozycje? Bo w ostatniej grze jak dowodziłem czołgami to non stop fruwały nade mną Hindy przeciwnika a fragles od lotnictwa z mojej drużyny błąkał się Bóg wie gdzie... A ja jak ostatnia pierdoła nie miałem pojęcia jak dać mu sygnał...:) Hilfe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dobre - klawisz Q. Wejdź na wic.gram.pl - tam znajdziesz wiele takich porad a o klawiszu Q jest wspomniane w dekalogu gracza WiC.
Problem jest w tym, że koleś niekoniecznie musi zauważyć Twoje żądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 14:31, hallas napisał:

A to dobre - klawisz Q. Wejdź na wic.gram.pl - tam znajdziesz wiele takich porad a o klawiszu
Q jest wspomniane w dekalogu gracza WiC.
Problem jest w tym, że koleś niekoniecznie musi zauważyć Twoje żądanie...


Prawie na pewno nie zauważy. To trzeba grać z qmplem. Ja go namówiłem do kupna WiC. Teraz możemy grać bo on się mnie pilnuje. Zabójcza dwójka. Ja Pancernymi a on za mną Ciężkim AA i naprawczym. Tylko nuke nam groźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 14:31, hallas napisał:

A to dobre - klawisz Q. Wejdź na wic.gram.pl - tam znajdziesz wiele takich porad a o klawiszu Q jest wspomniane w dekalogu gracza WiC.


A ja się śmiałem z tego Q...:) Taaa...:)
Ale dzięki...:)

Dnia 26.10.2007 o 14:31, hallas napisał:

Problem jest w tym, że koleś niekoniecznie musi zauważyć Twoje żądanie...


Jeszcze lepiej... No to chyba muszę komuś sprezentować grę cobym mógł sensownie w multi pograć... Bo Niemcy nie są jakoś szczególnie towarzyscy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 14:39, Wodzasty napisał:

Bo Niemcy nie są jakoś szczególnie towarzyscy...:)

Szukaj ludzi z klanu Dywizjon 303 oraz Twierdza - zbrojni Polacy. Jak masz VoIP to dogadasz się z nimi bez problemu. Poza tym na wic.gram.pl ludzie podają swoje dane z gry więc możesz szukać znajomych do grania na tej podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 14:39, Wodzasty napisał:

/ ciach... /


Nie musisz :P . Chętnie pogram przez neta z kimś, kto reaguje na sygnały w stylu: "Potrzebuję przeciwlotniczej!" czy "Proszę o atak chemiczny!".
Mój nick w grze to BiOniCm4n, podaj swój, to wyślę Ci zaproszenie do przyjaciół.

@ hallas

Czy wasz klan przypadkiem nie rekrutuje? ;]

Pozdrawiam,

DeuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 14:42, M3rc3n0r napisał:

Klan GgmS obecnie rekrutuje...


A macie tam jakąś szkółkę? ;] Moja słabostka w WiC to to, że gram bardzo rzadko, ale już powoli nabieram wprawy :) Dla przykładu, dziś kompletnie wymiatałem, ale najwcześniej to pewnie w środę pogram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Jakie są najlepsze kombinacje w jednostkach i roli dla dwóch graczy. Gram z Qmplem i jakie brać mamy role i jakie jednostki. Pewne kombinacje mamy ale napiszcie jakie wy widzicie dla dwóch graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Laska-z-Polski
Mamy treningi, na których uczymy się współpracy. Jeżeli dobrze grasz, to możliwe że zostaniesz przyjęty.

@Kerigun
–Kombinacje:
–Pancerni z wsparciem (czołgi z HAA)
–Lotnictwo z wsparciem (HH i HAA)
–Piechota z wsparciem.
Takie kombinacje spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:34, Kerigun napisał:

A ja mam pytanie. Jakie są najlepsze kombinacje w jednostkach i roli dla dwóch graczy. Gram
z Qmplem i jakie brać mamy role i jakie jednostki. Pewne kombinacje mamy ale napiszcie jakie
wy widzicie dla dwóch graczy.


Polecam, aby jeden z graczy dowodził jednostkami pancernymi, a jego partner wsparciem. Wówczas pancerniak bierze najlepiej 2 ciężkie i dwa średnie człogi, drugi powinien wybrać dwa pojazdy naprawcze ( jeden nie wyrobi się z naprawami ) i trzy ciężki pojazdy p-lot.
Ewentualnie pierwszy z graczy może wybrać piechotę, ale działa to tylko na mapach dobrze zalesionych, lub w miastach. Drugi gracz powinien wtedy wziąść ciężki lub średnie helikoptery. To ryzykowne zestawienie, ale przy dużych umiejętnościach sprawdza się bardzo dobrze. Głównie polega to na zastawianiu pułapek na wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:24, M3rc3n0r napisał:

Mamy treningi, na których uczymy się współpracy. Jeżeli dobrze grasz, to możliwe że zostaniesz
przyjęty.


Hehe, nie mogę obiektywnie powiedzieć, czy dobrze gram ;] Zresztą, może wstąpienie do jakiegokolwiek klanu to na razie głupi pomysł, skoro gram raz na tydzień ze dwie godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do trybu online, loguję się, a przy próbie ściągania łatek, wyrzuca mnie do Windowsa. WTF !? Ściąganie z serwera gram.pl też nic nie dało. Nie w sposób tego wypakować. Bug za bugiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować