Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 18:07, MateoKiszlo napisał:

Wchodzę do trybu online, loguję się, a przy próbie ściągania łatek, wyrzuca mnie do Windowsa.
WTF !? Ściąganie z serwera gram.pl też nic nie dało. Nie w sposób tego wypakować. Bug za bugiem.


Łatkę spróbuj ściągnąć Internet Explorer''em. Powinno dać radę.
Problem dość dziwny, czy do tej pory WiC działało Ci poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:08, xDeuSx napisał:

> Wchodzę do trybu online, loguję się, a przy próbie ściągania łatek, wyrzuca mnie do Windowsa.

> WTF !? Ściąganie z serwera gram.pl też nic nie dało. Nie w sposób tego wypakować. Bug
za bugiem.

Łatkę spróbuj ściągnąć Internet Explorer''em. Powinno dać radę.
Problem dość dziwny, czy do tej pory WiC działało Ci poprawnie?


Już po problemie - zdołałem ściągnąć obie łatki (poczynając od 1.1, a później 1.2) i poszło jak z górki. Nie wiem co było przyczyną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie trzy pytanka.
Pierwsze. Jak się awansuje w stopniach ?? Bo ostatnio dość ostro awansuje w tabeli ale nic w szarży.
Drugie. Tak się zapytam doświadczonych graczy (Hallas ??). Jeśli jestem na około 3400 miejscu to jakim jestem graczem ??
Trzecie. Wiadomo że jest odznaczenie za preordera. Większość zapaleńców z gram.pl pewnie preoderowała WiC i to w większości w EK która jest naprawdę fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... pozycja jest nie określana prze punkty total... Im częściej grasz tym wyższą pozycje masz (oczywiście im lepiej grasz, tym łatwiej idziesz w górę). Ja np. w sobotę miałem pozycję 2600 od tego czasu nie miałem okazji grać i dzisiaj jestem na pozycji 4500. Myślę jednak, że pozycja 3400 świadczy o tym, że jesteś dobrym graczem.

Awansowanie w stopniach, tu masz opisane co i jak: http://www.massgate.net/read.php?3,32696,page=1

Preorder dotyczy paku preorder, a nie zamówienia preorder. Za zakup pakietu preorder dostaje się medal i w demu można było grać na dodatkowej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, dobra rzecz, ta tabelka ;] W środę pewnie czeka mnie awansik... Psiakrew, gdyby nie piecyk, to pewnie miałbym już co najmniej First Sergeant :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:10, Kerigun napisał:

A ja mam takie trzy pytanka.
Pierwsze. Jak się awansuje w stopniach ?? Bo ostatnio dość ostro awansuje w tabeli ale nic
w szarży.

Zdobywając punkty za grę. Innymi słowy - poprostu graj, im lepiej Ci to idzie - tym szybciej będziesz awansował.

Dnia 29.10.2007 o 21:10, Kerigun napisał:

Drugie. Tak się zapytam doświadczonych graczy (Hallas ??). Jeśli jestem na około 3400 miejscu
to jakim jestem graczem ??

To zależy od kilku czynników. Możliwe, że masz dużo punktów bo grasz w WiC po kilka( -naście? ) godzin dziennie. Ale to już Ty wiesz najlepiej.

Dnia 29.10.2007 o 21:10, Kerigun napisał:

Trzecie. Wiadomo że jest odznaczenie za preordera. Większość zapaleńców z gram.pl pewnie preoderowała
WiC i to w większości w EK która jest naprawdę fajna.

Czy to jest pytanie? Nieistotne - EK jest całkiem fajna, ale niepotrzebne mi się gadżety w stylu flag czy kolorowych książeczek. Płacę za samą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:10, Kerigun napisał:

Drugie. Tak się zapytam doświadczonych graczy (Hallas ??). Jeśli jestem na około 3400 miejscu
to jakim jestem graczem ??

3400 w tym tygodniu. To ile czasu dziennie spędzasz na WiC ma małe znaczenie - bezpośrednio nie przekłada się to na zajmowaną pozycję. Jak dobrym graczem jesteś możesz pokazać dopiero gdy z kimś współpracujesz. Poza tym w tej grze bardzo wiele czynników odpowiada za to jakim graczem jesteś. Przykładowo możesz sobie dobrze radzić jako dowódca sił pancernych ale nie masz za grosz zmysłu taktycznego - wtedy skrzydła możesz rozwinąć dopiero gdy ktoś zajmie się dowodzeniem wszystkimi graczami (nawet w klanie jest o to trudno).
No i trzeba też mieć szczęście by trafiać na serwery, gdzie wszyscy gracze wiedzą co robią - jeśli mecze są rozgrywane w 4-5 minut to nie ma szans na zdobycie wysokiego (1500 i więcej) wyniku punktowego a on jest istotny dla miejsca w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w ogóle, że część graczy gra samemu po to, by chyba tylko punktów nakosić: żadnego teamplaya - np. pełno artylerii i żadnego AA. Piszę wyraźnie parę razy - dajcie AA bo nas kompletnie koszą, ale who cares...
Albo nie rozumieją pojęcia gra drużynowa, za dużo grali w strategie w singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooby artyleryjskie to zupełnie ina para kaloszy ale to nooby, więc nie ma co od nich oczekiwać, że będą dobrze grać. Jak widzę ich na serwerze to wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od kilku już dni, niezależnie od servera wciąż mam tak duże lagi, iż odłącza mnie na x - sekund !? Inne gry chodzą bez najmniejszych problemów ! Ja się tak nie bawię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie grę World in Conflict i niemoge wlaczyc sobie 2 monitor. jest funkcja mam podlaczony 2 monitor i moge wybierac na ktorym monitorze mam grac. A funkcja grania na 2 monitorach jest niedostepna. Funkcja jest tak na 1 monitorze jest gra a na 2 jest mapa. POMOCY!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z dzisiejszej gry? Voip to wielka rzecz.
Na mapie Radar potrzebowałem punktów do nuke''a. Początkowo 17, później 10 aż liczba ta zmalała do 1-go. Cały czas prosząc o punkty na czacie nikt nie zareagował. W końcu poprosiłem przez mikrofon o jeden punkcik ( oczywiście po angielsku ) - dostałem momentalnie 20! Używajcie Voip, warto :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:28, xDeuSx napisał:

Wniosek z dzisiejszej gry? Voip to wielka rzecz.
Na mapie Radar potrzebowałem punktów do nuke''a. Początkowo 17, później 10 aż liczba ta zmalała
do 1-go. Cały czas prosząc o punkty na czacie nikt nie zareagował. W końcu poprosiłem przez
mikrofon o jeden punkcik ( oczywiście po angielsku ) - dostałem momentalnie 20! Używajcie Voip,
warto :) .


Hmn widocznie nie grałeś wcześniej w żadną grę, w której było potrzebna komunikacja głosowa lub program np. Teamspeaker ludzie zazwyczaj w ogniu walki nie maja czasu na czytanie, co tam jakiś "ludź" napisał, gdy samemu próbują odeprzeć atak wroga a tak to gadasz i wszyscy wiedzą, co ci potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer mi się resetuje podczas wyboru stron albo rodzaju wojsk. Jest to o tyle dziwne, że czasami bez problemu zadziała mi gra, a już przy kolejnych wyborach komputer mi się resetuje.
Grałem wczoraj i nie miałem takich problemów.
Jak ktoś miał już wcześniej podobne problemy i jakoś sobie z nimi poradził to prosiłbym o odpowiedź jak sobie poradzić z tym problemem...

Mój komputer:
Windows XP Professional SP2 (świerzo postawiony)
GeForce 7600 GT (128 MB)
AMD Athlon 64 3500+ 2,21 GHz
1 GHz RAM

Jest to o tyle wkurzające, że nawet przeinstalowałem grę i co prawda pomogło. Tyle, że na jakąś godzinę. Teraz ponownie w trzech próbach na trzy przy wyborze stron konfliktu od razu mi zresetowało komputer.

Tak samo sprawdzałem pamięć memtestem i żadne błędy nie pojawiły się więc nie wiem co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 23:25, Szatan0 napisał:

/CIACH/


W sumie to mogą być dwa powody twego problemu. Może być to jakiś wirus (jeśli nie masz antyvira, jeśli masz to zrób skanowanie). Sprawdź czy przy innych grach też Ci się tak dzieje. Mnie się tak działo z każdą grą bo miałem wywalone kondensatory na płycie,a wiadomo że gra, taki WiC powoduje większe zapotrzebowanie na prąd, komp mi działał przy starym zasilaczu, w serwisie wymienili na nowy mocniejszy to mi zaczęło resetować z poziomu windowsa po 5 minutach (a wszystko przez wysokie napięcie co przeszło przez dziadową listwę bez bezpieczników). Najlepiej sprawdź otwierając kompa i zajrzyj na płytę, na takie cylindryczne "rzeczy" jeśli jest taka żółta pianka to masz lipe, jeśli nie to dobrze dla ciebie a, ja nie znam przyczyny tego co Ci się dzieje z WiCem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować