Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 18:54, Laska-z-Polski napisał:

Usłyszysz beznadziejnych aktorów beznamiętnie podkładających głosy postaciom... -_-''


Szlag...a nie ma jakiegos patcha ktory by zmienil jezyk na angielski? I czyy nie da sie po prostu przy instalacji wybrac jezyka angielskiego? Ja w polsce EK kupuje tylko dlatego bo fajne gadzety, a angielskie napisy mi nie przeszkadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:09, Laska-z-Polski napisał:

Chyba jeszcze trakowego nie ma, ale i tak przynajmniej w przerywnikach między misjami "zangielszczono"
dialogi :)



ke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anuluj zamówienie, kup wersję angielską. Poza bohaterami, o zgrozo, po polskawemu mówia też jednostki. "Kręcimy tymi gąsienicami", "Toczymy się" i tak dalej - TO jest przegięcie. Dobrze, że w przypadku CoH CDP nie miało analogicznego pomysłu bo z najlepiej udźwiękowionego RtS-a wyszłaby najbardziej skaszaniona lokalizajca RTS-a. Aktualnie palmę pierwszeństwa w tej konkurencji dzierży WiC PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:06, hallas napisał:

Anuluj zamówienie, kup wersję angielską. Poza bohaterami, o zgrozo, po polskawemu mówia też
jednostki. "Kręcimy tymi gąsienicami", "Toczymy się" i tak dalej - TO jest przegięcie. Dobrze,
że w przypadku CoH CDP nie miało analogicznego pomysłu bo z najlepiej udźwiękowionego RtS-a
wyszłaby najbardziej skaszaniona lokalizajca RTS-a. Aktualnie palmę pierwszeństwa w tej konkurencji
dzierży WiC PL.


Troche na anulowanie za pozno...Empik trzyma kase. Ale naprawde nie ma jakiegos "zangielszczenia"? Albo opcji ustawienia jezyka angielskiego w instalacji/opcjach gry? Albo nieoficjalnego patcha/zangielsczzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra już siedzi w szawce i czeka na święta. WiC kupiłem tylko dla single''a, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jest sporo narzekań na polskich lektorów, może mnie nie będą od tego boleć uszy. :) W demko pocinałem do dziś, odinstalowałem, aby gra mi nie spowszedniała. Oby kampania dla jednego gracza była ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersję PL wieszasz przy lusterku wstecznym a instalujesz pożyczoną od angielskiego kumpla wersję zachodnią - jedyna łatka zangielszczajaca grę... nawet niemiecka jest lepsza od polskiej a patrząc na niemiecki dubbing w TV - to jest obelga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:21, hallas napisał:

Wersję PL wieszasz przy lusterku wstecznym a instalujesz pożyczoną od angielskiego kumpla wersję
zachodnią - jedyna łatka zangielszczajaca grę... nawet niemiecka jest lepsza od polskiej a
patrząc na niemiecki dubbing w TV - to jest obelga.


Grrrr.....nikt kogo znam tego nie ma...jeden gosciu gra w RTS-y ale on gra tylko na zmiane w Warcrafta i C&C3...jest jakies inne wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 00:23, Mechu95 napisał:

> Wersję PL wieszasz przy lusterku wstecznym a instalujesz pożyczoną od angielskiego kumpla
wersję
> zachodnią - jedyna łatka zangielszczajaca grę... nawet niemiecka jest lepsza od polskiej
a
> patrząc na niemiecki dubbing w TV - to jest obelga.

Grrrr.....nikt kogo znam tego nie ma...jeden gosciu gra w RTS-y ale on gra tylko na zmiane
w Warcrafta i C&C3...jest jakies inne wyjscie?


"Ciocia z Ameryki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:47, FiN napisał:

> > Wersję PL wieszasz przy lusterku wstecznym a instalujesz pożyczoną od angielskiego
kumpla
> wersję
> > zachodnią - jedyna łatka zangielszczajaca grę... nawet niemiecka jest lepsza od polskiej

> a
> > patrząc na niemiecki dubbing w TV - to jest obelga.
>
> Grrrr.....nikt kogo znam tego nie ma...jeden gosciu gra w RTS-y ale on gra tylko na zmiane

> w Warcrafta i C&C3...jest jakies inne wyjscie?

"Ciocia z Ameryki"


:P odpada. Jakies inne propozycje? (Wujek Z Ameryki tez odpada. Kuzyn/ka z Ameryki tez).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:21, hallas napisał:

Wersję PL wieszasz przy lusterku wstecznym a instalujesz pożyczoną od angielskiego kumpla wersję
zachodnią - jedyna łatka zangielszczajaca grę... nawet niemiecka jest lepsza od polskiej a
patrząc na niemiecki dubbing w TV - to jest obelga.

Hyhy - no wiesz co? Przecież na pudełku z grą wyraźnie pisze "profesjonalna wersja językowa" - a Wy tutaj, że fe i w ogóle... Dystrybutor wie lepiej co jest dobre dla graczy;]
BTW tak na poważnie to ja po prostu tego zjawiska nie kumam - robi się full spolszczenie - koszta automatycznie rosną bo trzeba zapłacić "pr0" lektorom, data premiery się najczęściej przez to przesuwa, a w efekcie w 9 przypadkach na 10 otrzymujemy CRAP..... Oczywiście wniosków z tego nikt nie wysuwa, bo dystrybutor liczy zyski ziększone o te kilka dzieci neo które nie umieją czytać i wersji kinowej by nie kupiły....... Pytanie tylko czy gry pokroju WiC to takie Hugo dla 5-latków żeby robić nam na siłę dobrze? A o ile samą grę łatwo wypróbować grając wcześniej w demo, o tyle o zamachu na nasze uszy dowiadujemy się dopiero po fakcie - no bo jak mam sprawdzić czy polska wersja jest tak żałosna, że psuje klimat grania, czy może na tyle średnia, że można się skusić? Bo trzeciej opcji - gra jest spolszczona świetnie raczej nie ma.... W historii było może 5 gier przy których bez zastanowienia wybrałbym full sposzczenie... Ale tak jak napisałem dystrybutor ma to gdzieś......
P.S. Tak mi teraz przyszło do głowy, że polonizacja WiCa mogłabybyć jednak gorsza - mogli zatrudnić do niej panią Foremniak;] (fani HV wiedzą o co chodzi, a reszta która nie wie, niech csię z tego powodu tylko cieszy). Wiec w myśl zasady nigdy nie ma tak źle, żeby nie mogło być gorzej - cieszmy się;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do wica to w końcu po tym czasie od premiery noobki sie trochę poduczyły i teraz przez Internet można całkiem spokojnie pograć bez wkurzania sie ze jakiś arty-noob będzie jeździł ciężką artka po całej mapie bez ochrony aa bez tp. Taki widok jest juz coraz rzadszy i to mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy ktoś miał problem z pierwszą misją WiC, chodzi mi konkretnie o zwiechę w okolicach wejścia do tunelu (koniec misji jak sądzę)?
Gra za każdym razem w ww momęcie zawiesza się by po chwili zrobic memory dump''a.
Oczywiście mam najnowszego polskiego patcha (1.03).
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 21:01, lewak napisał:

Gra już siedzi w szawce i czeka na święta. WiC kupiłem tylko dla single''a, mam nadzieję, że
się nie zawiodę. Jest sporo narzekań na polskich lektorów, może mnie nie będą od tego boleć
uszy. :) W demko pocinałem do dziś, odinstalowałem, aby gra mi nie spowszedniała. Oby kampania
dla jednego gracza była ciekawa...


Bez obrazy, ale kupując WiC''a tylko dla trybu single postąpiłeś poprostu głupio. To tak jakbyś miał Ferrari i jeździł tylko na pierwszym i drugim biegu.
Uwierz mi - po kilku partyjkach w multi nie odkleisz się od monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:09, xDeuSx napisał:

Bez obrazy, ale kupując WiC''a tylko dla trybu single postąpiłeś poprostu głupio. To tak jakbyś
miał Ferrari i jeździł tylko na pierwszym i drugim biegu.
Uwierz mi - po kilku partyjkach w multi nie odkleisz się od monitora.


Jak tylko będę mógł (a będę się starał to jakoś załatwić), to będę grał w multi. Teraz niestety nie mogę, nie mam Internetu w komputerze, na którym w WiC będę grał. Poza tym zastanawiam się, czy dogoniłbym tych, którzy w multi grają już od kilku miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:49, lewak napisał:

Poza tym zastanawiam się,
czy dogoniłbym tych, którzy w multi grają już od kilku miesięcy...


Zależy co rozumiesz pod pojęciem "dogonić".

Jeśli chodzi ci o miejsce w rankingu to wystaczy kilka dni intensywneh gry. Byłem niegdyś około 2000 miejsca, ale teraz, gdy przestałem regularnie grać spadłem pewnie na 20 000.

Inna sprawa to dogonienie innych pod względem taktyki. Ci, którzy grają już długo i na dodatek przyswajają sobie pewne zagrania nauczyli się już współdziałać. Jeżeli jednak jesteś pojętny i rozgarnięty nie będziesz miał problemów w dopasowaniu się w sytuację na polu walki.

Pozdrawiam i do zobaczenia na froncie ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z tymi filmikami, które są miedzy misjami: gra hula mi bez problemu na dość wysokich detalach, ale te filmiki (z resztą te na początku też) tną mi sie beznadziejni, niby to nie duży problem ale te filmy to dopełnienie fabuły więc... może mi ktoś pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w WiCu cut-scenki działają dobrze jak i cała gra, ale podobny defekt miałem w Wiedźminie, gdzie część scenek wyraźnie się cięła (nie jakoś mega tragicznie, acz wyraźnie zauważalnie), pomimo tego, że sama gra działała bez zarzutu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Twojej petycji do CDP, żeby dali patch z angielskimi głosami. Proste rozwiązanie - zdobądź angielską wersję gry i przekopiuj do folderu z polską instalką 2 pliki z płyty: wicloc11.sdf i wicloc12.sdf z folderu dysk:\ldata\English (w sumie 1GB), a będziesz miał IDEALNĄ wersję kinową. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować