Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Nie słuchajcie Doomny-ego - on chce was wpuścić w maliny. Po sugerowanej przez niego zamianie nie będzie można zaaplikować grze żadnej łaty czyli również granie w necie nie będzie możliwe. Eksperymentowanie w stylu "instaluję angielską, łątam, kopiuje ww. pliki, odinstalowuję, instaluję polską, łatam, podmieniam ww. pliki" pozostawiam... hmm... ludziom, którzy nie mają co z czasem robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... jest rozwiązanie. Trzeba wyodrębnić pliki audio, i podmienić je z tymi polskimi. Nie wiem czy będzie to działać, bo nie próbowałem, ale to mi podpowiada dedukcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:27, M3rc3n0r napisał:

Ech... jest rozwiązanie. Trzeba wyodrębnić pliki audio, i podmienić je z tymi polskimi. Nie
wiem czy będzie to działać, bo nie próbowałem, ale to mi podpowiada dedukcja...


Powinno tylko pliki powinny byś tak same nazwane a wymiana pewnie i tak dużo czasu zajmie. Szkoda że nie ma jakiegoś patcha anglizującego gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać, czy opłaca się kupić WiC?? Powiem tylko, że jestem zagorzałym fanem strategii, i planuję kupić Edycję Kolekcjonerską tej gry... Nie wiem, czy ta gra jest lepsza od CoH czy gorsza, ale jak na razie jest to dla mnie startegia numero uno ;) Pomóżcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie WiC jest super. Dawno nie miałem takiego ubawu podczas grania i chęci odpalenia. W sytuacji gdy sporo gier mi się nudzi na poziomie dema, to w tym wypadku grałem podczas dwóch bet, kawał czasu w demo i teraz od premiery kiedy tylko znajdę troszkę czasu. Jest świetnie zoptymalizowana, wyważona i niesamowicie grywalna!
Jednak jest to jest trochę inny rodzaj gry niż CoH - najlepiej ściągnij demo i przetestuj.
WiC to przede wszystkim multi, choć pewnie niedługo pojawią się jakieś fajne mody do singla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś 1 godz. temu zainstalowałem demko z CD-Action, i powiem tylko tyle, że jak na razie mam za słabego kompa, żeby pograć na detalach większych niż very low ;) Gdy uruchomiłem pierwszą dostępną misję, nie mogłem zaznaczyć żadnej jednostki! Czekałem 15 min. i dalej tak samo. :/ Gdy tylko będę miał lepszy sprzęt - na pewno kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 17:29, Rafix 06 napisał:

Gdzieś 1 godz. temu zainstalowałem demko z CD-Action, i powiem tylko tyle, że jak na razie
mam za słabego kompa, żeby pograć na detalach większych niż very low ;) Gdy uruchomiłem pierwszą
dostępną misję, nie mogłem zaznaczyć żadnej jednostki! Czekałem 15 min. i dalej tak samo. :/
Gdy tylko będę miał lepszy sprzęt - na pewno kupię ;)



Musisz ,,zrzucić'''' jednostki na jakiś punkt na mapie. Tych niebieskich możesz tylko podziwiać, oni są po naszej stronie, ale nie można nimi sterować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rafekx 12 --> ściągnij demo pograj po necie i sam zdecyduj tak będzie najlepiej

A co do WiCa to jakoś zniechęciłem sie do gry, kiedy w końcu po kilku dniach grania (nie bez przerwy) wybiłem rankingowe miejsce 945 to jakoś przestało mnie kręcić. Wkurzam sie, gdy dostaje mocno od AA (dużo gram lotnictwem) i jakoś nie mogę z gry czerpać przyjemności, jaka mi towarzyszyła podczas gry wcześniej. A za to rośnie mi głód grania w WoW''a :( .Chyba najwyższy czas odłożyć WiC''a na trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:31, rafekx 12 napisał:

siemka mam pytanie własnie zamierzam kupic se World in Conflict czy polecacie ta gre? czy jest
aż taka dobra?


To dynamiczna strategia ( choć pojęcie strategia należy tu inaczej rozumieć ), która skupia się na walce. Żadnego zbierania zasobów i budowania baz. Powiem szczerze, że do bety podchodziłem jak pies do jeża, ale gra naprawdę mi się spodobała - tak bardzo, że kupiłem pełniaka ;] . Gra jest - jak już wcześniej wspomniałem - dynamiczna ( nie ma żadnej wojny pozycyjnej czy stania w miejscu ), oraz nastawiona na współpracę. Gracz grający np. lotnictwem musi wspierać piechotę i czołgi i sam polegać na tych ostatnich by niszczyli oni obronę przeciwlotniczą.
W skrócie: polecam ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do następnego poniedziałku powinienem mieć już WiC. Więc mam małą prośbę. Mógłby mi ktoś powiedziec którą artyleria się lepiej gra ???? Rosyjską czy USAejską ???? A szczególnie która artyleria średniego zasięgu jest lepsza ??
Uczestniczyłem w betatestach i najlepiej mi się grało Rosyjską. Niestety bólem moim jest mała ilość zdobywanych punktów na bonusy oraz helikoptery. Czy mógłby ktoś podać mi najlepszą strategię grania artylerią oraz krótki słowniczek skrótów które występują na multi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 19:51, Joannita napisał:

Do następnego poniedziałku powinienem mieć już WiC. Więc mam małą prośbę. Mógłby mi ktoś powiedziec
którą artyleria się lepiej gra ???? Rosyjską czy USAejską ???? A szczególnie która artyleria
średniego zasięgu jest lepsza ??

Nie graj artylerią bo od samego początku będziesz miał przyklejoną na czole plakietkę "arty noob" - będzięsz znienawidzony przez wszystkich graczy, którzy wiedzą o co w tej grze chodzi, będziesz jak wrzód na dupe swojej własnej drużyny, który najlepiej zlikwidować (i to się robi - poświęca się punkty pomocy taktycznej na niszczyciela czołgów i niszczy się artylerię członkom swojej drużyny). Jeśli chcesz grać samą artylerią to mówię Ci - ilość wyzwisk jakie zbierzesz w czasie grania nie jest warta pieniędzy, które wydasz na grę.

Dnia 13.12.2007 o 19:51, Joannita napisał:

Uczestniczyłem w betatestach i najlepiej mi się grało Rosyjską. Niestety bólem moim jest mała
ilość zdobywanych punktów na bonusy

Bo jesteś, widać, kiepski jako artylerzysta, co potwierdza tylko moje obawy, że od początku będziesz tylko przeszkadzał drużynie a nie ją wspomagał.

Dnia 13.12.2007 o 19:51, Joannita napisał:

oraz helikoptery. Czy mógłby ktoś podać mi najlepszą strategię
grania artylerią

Nie grać artylerią!

Dnia 13.12.2007 o 19:51, Joannita napisał:

oraz krótki słowniczek skrótów które występują na multi ????

fucking arty noob - niedobry artyleryjski noob
stiupid arty noob - głupi artyleryjski noob
arty whore - dziwka artyleryjska
Są jeszcze inne "skróty myślowe" ale przy przestawionym przez Ciebie planem grania w WiC wnioskuję, że z tymi będziesz się spotykał najczęściej.

Przez ludzi z takim podejściem jak Twoje odechciewa się grać w WiC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 13:28, hallas napisał:


To nie moja wina, że najlepiej i najskuteczniej gra mi się artyleria. Może spróbuje grać czołgami, pożyjemy zobaczymy. Myślałem jednak ze otrzymam tutaj jakieś wsparcie a nie naganę za chęć grania artyleria :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... hallas się trochę zapędził... Jak ktoś potrafi naprawdę dobrze grać artylerię, to jest przydatny, ale to rzadka sytuacja. Jak już chcesz grać supportem, to graj haa, lub aa plus czołgi naprawcze.

Ja osobiście lobię grac piechotą i jestem zadowolony. Co prawda zarobienie dużej ilości punktów graniczy się z cudem, ponieważ piechota najbardziej odczuwa słabości teamu. Gdy team jest źle wyważony, to gra piechotą to prawdziwa męka :/.


PS. Co do ludzi grających altylerią, najwięcej bluzgów jest na tych, którzy biorą artylerie na mapie liberty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:09, M3rc3n0r napisał:

hm... hallas się trochę zapędził... Jak ktoś potrafi naprawdę dobrze grać artylerię, to jest
przydatny, ale to rzadka sytuacja. Jak już chcesz grać supportem, to graj haa, lub aa plus
czołgi naprawcze.

Co to jest support, haa, aa ????
Ej, do czego mi jest potrzebna płyta z 10 dniową wersją testową ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hallas, pieprzysz jak potłuczony, znajdź lepszy sposób na niszczenie piechoty przeciwnika nie wykorzystując TA niż med art. Zresztą to że większość graczy artyleryjskich nei umie wykorzystywać smokeów, ani nie wali tam gdzie trzeba to nie znaczy że h art się nie przydaje.

@Joannita - grając supportem najlepiej jest dobrze rozdysponować punkty reinf. O co kaman? O to by nie brać tylko jednego typu jednostki ( np. 2 h art). Bierz np. 2 med arty i 2 haa + repair truck. Albo 1 h art i 2 haa + repair truck. Zresztą pograsz parę godzin to zobaczysz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:09, M3rc3n0r napisał:

Ja osobiście lobię grac piechotą i jestem zadowolony. Co prawda zarobienie dużej ilości punktów
graniczy się z cudem, ponieważ piechota najbardziej odczuwa słabości teamu. Gdy team jest źle
wyważony, to gra piechotą to prawdziwa męka :/.


WTH?
Piechota najmniej odczuwa problemy teamplayowe bo jako jedyna klasa jest samowystarczlna - może niszczyć wszystkie klasy jakie są z dobrym skutkiem, a przy tym zajmować punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować