Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Po takiej wypowiedzi mogę cię przyjąć do klanu ale ostrzegam - jest w nim tylko kilka osób, które potrafią dostrzec te mankamenty, o których wspominasz, oraz ich nie powielać. Niestety na 20 członków tylko o trzech - czterech nie ma owych przywar - no, ale nie tylko ja mam możliwość wciągania ludzi do klanu. Możemy także założyć nową dywizję w klanie 4FPC - ale będzie nas tylko dwóch na czas obecny. No i do 4FPC przyjmuje się tylko ludzi pełnoletnich... ale za to będziesz miał z kim grać w BF2, Crysis, CoD4 oraz właśnie w WiC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:51, hallas napisał:


Szkoda że przyjmujecie tylko pełnoletnich bo ja z chęcią wstąpiłbym do waszego klanu. Może byśmy ustalili jakaś datę na której zebrali by się wszyscy z tego tematu i byśmy sobie zagrali ????? Tak na forum warhammera 40k robiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:51, hallas napisał:

Po takiej wypowiedzi mogę cię przyjąć do klanu ale ostrzegam - jest w nim tylko kilka osób,
które potrafią dostrzec te mankamenty, o których wspominasz, oraz ich nie powielać. Niestety
na 20 członków tylko o trzech - czterech nie ma owych przywar - no, ale nie tylko ja mam możliwość
wciągania ludzi do klanu.


Szczerze mówiąc zaskoczyłeś mnie tą odpowiedzią. Do klanu, owszem, z chęcią mógłbym dołączyć - naprawdę chciałbym wreszcie zagrać z ludźmi, którzy rozumieją znaczenie terminu "praca zespołowa". Skontaktuję się z tobą w grze lub przez GG. Mam tylko jeden problem - otóż - na nadmiar wolnego czasu naprawdę nie mogę narzekać. Powód? Podejżewam, że taki sam jak u moich równieśników - nauka, imprezy do tego jeszcze treningi.

Dnia 20.12.2007 o 19:51, hallas napisał:

Możemy także założyć nową dywizję w klanie 4FPC - ale będzie nas
tylko dwóch na czas obecny. No i do 4FPC przyjmuje się tylko ludzi pełnoletnich... ale za to
będziesz miał z kim grać w BF2, Crysis, CoD4 oraz właśnie w WiC.


Z czterech wymienionych przez ciebie gier gram tylko w jedną - WiC. Na resztę niestety nie mam czasu ( a co dopiero na multi ). Ale owszem, pomysł na założenie nowej dywizji jest dobry.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że z innej beczki, ale chciałbym wrócić do lokalizacji...

Jeśli to czytacie... błagam... nie kupujcie tej gry w wersji polskiej. Jeśli tak zrobicie, dacie CDP do zrozumienia, że robienie takich rzeczy użytkownikom jest OK... Sam kupiłem i chciałbym coś zrobić, żeby czas się cofnął... Ale się nie da.

Przebrnąłem przez tutorial i połowę pierwszej misji, dłużej nie wytrzymałem. Tłumacz najwyraźniej postanowił przetłumaczyć wszystko dosłownie. Włączając w to nazwy własne. Stadion Królestwo się kłania. Albo teksty przesyłane przez radio. Bezpośrednie tłumaczenie tego nie ma sensu, używanie amerykańskich konwencji radiowych po polsku jest po prostu zupełnie niepraktyczne. Tłumacz najwyraźniej nigdy nie zadał sobie trudu porozmawiania z prawdziwym polskim radiooperatorem. Tak się nie robi. Ja rozumiem, że chciał przetłumaczyć wiernie - no ale gra komputerowa to nie tekst umowy. Jeśli dołożyć do tego lektorów czytających tę abominację z zapałem straceńca idącego pod szubienicę, to powstaje coś, co kompletnie psuje klimat i przeszkadza w graniu i zrozumieniu fabuły.

Jeśli czyta to jakiś pracownik CDP - błagam - wyrzućcie tego tłumacza. Zatrudnijcie jakiegoś głodnego studenta anglistyki z UW... Gwarantuję, że będzie bardziej kompetentny. Albo mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh zapomniałeś jeszcze od kwestiach jednostek... "pedał w podłogę"...

Ja się z Tobą jak najbardziej zgadzam. WiC to rewelacyjna gra, ale co z tego, skoro cały swój klimat traci prze beznadziejną polonizacje? Przeżyłbym jeszcze głosy po polsku, ale nie umiem przetrawić tego, że zapłaciłem za grę z górnej półki, a tłumaczenie jest w bardzo niechlujne! Jak można dopuścić się błędów gramatycznych? To jest KARYGODNE! Najgorsze jest to, że CDP udaje, że problemu nie ma! Nawet nie napisali głupiego przepraszam! Jak była awantura z Wiedźminem to podskakiwali dookoła graczy... no cóż, najwidoczniej oni dbają tylko o swoje produkty... Jestem zażenowany tym całym incydentem.

Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja popieram, mam niesamowite szczęście że mieszkam w UK i mam możliwość wyboru między wersjami językowymi. Bo panowie, żeby przyklejano do Was plakietkę rzetelnego polonizatora - trzeba się starać bardziej niż to co prezentujecie ostatnio. Sad face.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najbardziej klimat tej gry nie psuje polonizacja tylko lektorzy. Oni swoje kwestie bez żadnego przekonania mówili. Jak mi dowódca coś kazał robić to mówił to, a nie krzyczał. W ostatniej misji to wyglądało najgorzej. On powinien cały czas na mnie drzeć mordkę a on mówił do mnie tak jakby zdaniami oznajmującymi. Żenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 09:50, Joannita napisał:

Moim zdaniem najbardziej klimat tej gry nie psuje polonizacja tylko lektorzy. Oni swoje kwestie
bez żadnego przekonania mówili. Jak mi dowódca coś kazał robić to mówił to, a nie krzyczał.
W ostatniej misji to wyglądało najgorzej. On powinien cały czas na mnie drzeć mordkę a on mówił
do mnie tak jakby zdaniami oznajmującymi. Żenada :/

po prostu nie włożyli serca do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:22, rafekx 12 napisał:

> Moim zdaniem najbardziej klimat tej gry nie psuje polonizacja tylko lektorzy. Oni swoje
kwestie
> bez żadnego przekonania mówili. Jak mi dowódca coś kazał robić to mówił to, a nie krzyczał.

> W ostatniej misji to wyglądało najgorzej. On powinien cały czas na mnie drzeć mordkę a
on mówił
> do mnie tak jakby zdaniami oznajmującymi. Żenada :/
po prostu nie włożyli serca do tego..


Heh bardzo neutralnie powiedziane... oni to totalnie olali! I jeszcze bezczelnie nakleili nalepkę "PROFESJONALNA POLSKA WERSJA JĘZYKOWA" Czuje się jak by mi ktoś splunął w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie są wasze wrażenia z nowego, patcha bo u mnie mieszane z jednej strony poprawili te wkurzające bugi(ikonka ciągle migająca do wysłania oddziałów przy stracie), ale tez według mnie nie potrzebnie tak wymaksowali te AA (sam gram dużo lotnikami) i teraz strach sie bać podlatywać pod 2 HAA bo za duże straty będą. Dobrze tylko ze zostawili w spokoju czołgistów, bo tym teraz z przyjemnością sie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym wam z okazji świat życzyć:
Kasy Kulczyka...
Fury Rydzyka...
Mocy Pudziana...
Chaty Beckhama...
Humoru do rana...
Cholesterolu w normie,
Żebyście te święta przeżyli w formie :-D
I żeby nie wywalało was z serwerów,przyjemnego grania, masy punktów, wielu "taktycznych głowic jądrowych" i czego sobie zażyczycie.
Tego wszystkiego życzy wam:
Jonaś


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, WESOŁYCH ŚWIĄT :D Niech każdemu upłyną one w szczęściu i pokoju XD.

Co do ostatniego patcha... mieszane uczucia... support znowu najsilniejszy.

@Mechu95

Ten patch wyszedł w październiku...
Nie musisz go ściągać, ponieważ wystarczy zainstalować ostatni patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 16:31, M3rc3n0r napisał:

heh, WESOŁYCH ŚWIĄT :D Niech każdemu upłyną one w szczęściu i pokoju XD.

Co do ostatniego patcha... mieszane uczucia... support znowu najsilniejszy.

@Mechu95

Ten patch wyszedł w październiku...
Nie musisz go ściągać, ponieważ wystarczy zainstalować ostatni patch.


O rzesz xDD

co to znaczy ze nie musze go sciagac tylko go zainstalowac??? przeciez chyba zeby go zainstalowac musze go najpierw zassac, nie? I czy ten patch na pewno usuwa te crashe z gry? I skad mam go zassac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 17:22, M3rc3n0r napisał:

Ostatni patch ma numer 005. Możesz go ściągnąć na dwa sposoby:

1)Wchodzi do gry, dajesz na grę wieloosobową, i automatycznie Ci się ściągnie ten patch
2)Wchodzisz http://www.massgate.net/read.php?28004,119456 wybierasz wersje językową, ściągasz,
instalujesz.

Crashe są naprawione.


Nie mogles tak od razu? Dzienx btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się strasznie waham z kupnem.Mam demko,ładnie śmiga choć na very low,na necie nie jest tak bardzo źle,praktycznie w ogóle sie nie tnie,tylko przy nadmiernej ilosci wybuchów.A waham sie dlatego że mam Procka 1,8 ;/,i nie chciałbym wydać kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 18:54, danielbr napisał:

Ja się strasznie waham z kupnem.Mam demko,ładnie śmiga choć na very low,na necie nie jest tak
bardzo źle,praktycznie w ogóle sie nie tnie,tylko przy nadmiernej ilosci wybuchów.A waham sie
dlatego że mam Procka 1,8 ;/,i nie chciałbym wydać kasy w błoto.


Nic mi to nie mowi. Podaj RAM, model karty graficznej i model procesora, wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 18:54, danielbr napisał:

Ja się strasznie waham z kupnem.Mam demko,ładnie śmiga choć na very low,na necie nie jest tak
bardzo źle,praktycznie w ogóle sie nie tnie,tylko przy nadmiernej ilosci wybuchów.A waham sie
dlatego że mam Procka 1,8 ;/,i nie chciałbym wydać kasy w błoto.


zapomniałeś że jak w demie chodzi ci prawie płynnie to w pełnej może ci chodzić płynnie
ogólnie to bardzo dobrze zoptymalizowana gra i całkiem nieźle wygląda
jeśli wszystko masz na minimalnych a demko ci chodziło przyzwoicie to raczej się nie zawiedziesz
ja mam tą grę i nieżałuję zakupu, mimo że wydałem całkiem dużą kasę na kolekcjonerkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 20:20, kaganiec napisał:

> Ja się strasznie waham z kupnem.Mam demko,ładnie śmiga choć na very low,na necie nie jest
tak
> bardzo źle,praktycznie w ogóle sie nie tnie,tylko przy nadmiernej ilosci wybuchów.A waham
sie
> dlatego że mam Procka 1,8 ;/,i nie chciałbym wydać kasy w błoto.

zapomniałeś że jak w demie chodzi ci prawie płynnie to w pełnej może ci chodzić płynnie
ogólnie to bardzo dobrze zoptymalizowana gra i całkiem nieźle wygląda
jeśli wszystko masz na minimalnych a demko ci chodziło przyzwoicie to raczej się nie zawiedziesz
ja mam tą grę i nieżałuję zakupu, mimo że wydałem całkiem dużą kasę na kolekcjonerkę :p


Dzięki,wiec chyba sie skuszę.Mam tylko wielką nadzieje ze pełna odpali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować