Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2007 o 13:12, staniur napisał:

artyleria trzeba znaleźć odosobnione miejsce i jazda:D

Faktycznie, niezła jazda. Mój ulubiony cel, najczęściej w ogóle nie broniony:) Uwielbiam ją rozwalać moimi helikopterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy kończą się beta testy ? :P
A co raz lepiej mi idzie. Ostatnio gram supportem. Tak ładnie, artylerią wszystko ownie z daleka a mnie nawet nikt nie atakuje.. I wczoraj spuściłem swoją pierwszą bombke atomową ;). Narazie jestem na 86 stronie dopiero, ale poprawie dzisiaj ten wynik ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testy kończą się 31 lipca - trzeba było przeczytać choć po łebkach licencję a nie przewinąć na dół i kliknąć accept.

Jak już się chwalimy to ja mam 1508 miejsce (dane z wczoraj).

Kupiłbym ten pre-order pack ale razem z wysyłką to wynosi 25PLN a nie 10 - dla dwóch map (jednej w becie i podobno jednej w demie) nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:41, Joannita napisał:

Premiera wiedźmina została przesunięta na 26 Październik.
BTW kupiliście to demo za 10 zł czy jest już demo gry ?????


ten pre pre order to nic więcej jak tylko dostęp do beta testów (które są darmowe) z dodatkowymi mapami i dodatkowym medalem w statsach plus zniżka na zakup normalnej już gry. Tyle że można to cuś zamówić tylko przez gram.pl więc koszty dostawy niwelują sens zamawiania tylko tego jak to już zauważono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:58, Xantor napisał:

Tyle że można
to cuś zamówić tylko przez gram.pl więc koszty dostawy niwelują sens zamawiania tylko tego
jak to już zauważono


Czasem jednak jest taki impuls, że postawi się kolejkę w barze lub... zamówi coś takiego. Zniżka na pełną wersję powiadasz? W Polsce też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 18:33, hallas napisał:

Czasem jednak jest taki impuls, że postawi się kolejkę w barze lub... zamówi coś takiego. Zniżka
na pełną wersję powiadasz? W Polsce też?


ja się zastanawiam czy np nie zamówić tego ustrojstwa razem z nowym wydaniem Baldura na 1 płycie DVD a co do zniżki to tak przynajmniej gram.pl podawało w newsie o pre pre orderach

http://www.gram.pl/news_9gveH,0_World_in_Conflict_zestawy_pre_orderowe_w_sklepie_gram_pl.html

choć przyznam że w informacji w samym sklepie nie ma o tym słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem - bez jakichkolwiek dodatków. Będzie za dwa dni. Jupi.

Nie wiecie, czy demo będzie też pozwalało na grę MP? Z tego co pamiętam ma być wypuszczone na miesiąc przed premierą co może oznaczać tydzień - dwa po skończeniu się beta testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:00, hallas napisał:

Ja już zamówiłem - bez jakichkolwiek dodatków. Będzie za dwa dni. Jupi.

Nie wiecie, czy demo będzie też pozwalało na grę MP? Z tego co pamiętam ma być wypuszczone
na miesiąc przed premierą co może oznaczać tydzień - dwa po skończeniu się beta testów.


Pewnie tak bo nie oszukujmy się ale zdecydowanie to MP będzie stanowić siłę tej gry. Szkoda że nie udało mi się pograć w trybie na mało graczy 1-1, 2-2 na closed beta bo najbardziej powinien on przypominać SP.

Muszę się też pochwalić bo udało mi sie dzisiaj zdobyć srebrny medal dla śmigłowców ( ten za bycie 5 razy pod rząd najlepszym graczem air). Muszę też stwierdzić że poziom znacznej części graczy air jest dość niski (udało mi się 6 moimi med zniszczyć 6 med wroga nie tracąc żadnego) lecz niestety zaczynają się też pojawiać gracze support używający wyłącznie AA (takie 4 Heavy AA niszczą 6 helikopterów w 2-3 sekundy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:20, Xantor napisał:

Muszę też stwierdzić że poziom znacznej części
graczy air jest dość niski (udało mi się 6 moimi med zniszczyć 6 med wroga nie tracąc żadnego)


Przedewszystkim gracze nie potrafią się ze sobą zgrać :/ . Każdy atakuje w innym kierunku nie ma gdzieś, co robi drugi.

Dnia 16.07.2007 o 19:20, Xantor napisał:

lecz niestety zaczynają się też pojawiać gracze support używający wyłącznie AA (takie 4 Heavy
AA niszczą 6 helikopterów w 2-3 sekundy)


Dlaczego niestety? Taka ich rola. Nikt nie narzeka gdy ktoś 4 ciężkimi czołgami rozwali wspomniane AA w 5 sek. :P .

BTW:

Dzisiaj puściłem swoją pierwszą atomóweczkę ;] . Niezapomniany przeżycie, szczególnie, gdy podczas wybuchu krzyknąłem przez mikrofom ( grałem w ZSRR ) "Za matuszkę rossiję, tawariszcze!!" xD . W odpowiedzi usłyszałem "Fuckin Russians..." :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:33, xDeuSx napisał:

Przedewszystkim gracze nie potrafią się ze sobą zgrać :/ . Każdy atakuje w innym kierunku nie
ma gdzieś, co robi drugi.


Zdarzają się ludzie w ogóle nie używający broni specjalnych które stanowią wręcz o sile helikopterów - bez nich air byłoby niczym.

Dnia 16.07.2007 o 19:33, xDeuSx napisał:

Dlaczego niestety? Taka ich rola. Nikt nie narzeka gdy ktoś 4 ciężkimi czołgami rozwali wspomniane
AA w 5 sek. :P .


szkoda tylko że 4 ciężkie czołgi to coś czego się praktycznie nie spotyka - są drogie, wolne a ciężkie heli robią z nich kaszankę ( ze wszystkich pozostałych czołgów zresztą też) no ale nie można mieć wszystkiego.

Dnia 16.07.2007 o 19:33, xDeuSx napisał:

BTW:

Dzisiaj puściłem swoją pierwszą atomóweczkę ;] . Niezapomniany przeżycie, szczególnie, gdy
podczas wybuchu krzyknąłem przez mikrofom ( grałem w ZSRR ) "Za matuszkę rossiję, tawariszcze!!"
xD . W odpowiedzi usłyszałem "Fuckin Russians..." :) .


na razie atomówki są rzadko spotykane ale myślę że za tydzień max wróci zwyczaj kumulowania punktów całej drużyny na jednym graczu - takie 3 nuki na raz stanowią niezapomniane przeżycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:54, Xantor napisał:

szkoda tylko że 4 ciężkie czołgi to coś czego się praktycznie nie spotyka - są drogie, wolne
a ciężkie heli robią z nich kaszankę ( ze wszystkich pozostałych czołgów zresztą też) no ale
nie można mieć wszystkiego.


Ale przy osłonie przeciwlotniczej owe helikoptery będą potulnie trzymać się na uboczu :) . Taka właśnie jest ta gra - coś jest potężne przeciw czemuś, ale bezbronne przeciw czemuś innemu.

BTW:
Czy po zakończeniu beta - testów ( 31 lipca ) będzie się jeszcze dałe grać, czy Massive pozamyka servery?

BTW 2:
Widzieliście tego najlepszego gracza? [shdws]core- ? Chłopak najwyraźniej nie odchodzi od komputera :/ . W jednej rundzie zdobył 12000 punktów O_o, wyobrażacie to sobie?!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:19, xDeuSx napisał:

> szkoda tylko że 4 ciężkie czołgi to coś czego się praktycznie nie spotyka - są drogie,
wolne
> a ciężkie heli robią z nich kaszankę ( ze wszystkich pozostałych czołgów zresztą też)
no ale
> nie można mieć wszystkiego.

Ale przy osłonie przeciwlotniczej owe helikoptery będą potulnie trzymać się na uboczu :) .
Taka właśnie jest ta gra - coś jest potężne przeciw czemuś, ale bezbronne przeciw czemuś innemu.


no niestety :P w closed becie ciężkie heli masakrowały wszystko jak leci jedną serią, ah te szarże na AA które nie potrafiło samodzielnie celować :P

Dnia 16.07.2007 o 21:19, xDeuSx napisał:

BTW:
Czy po zakończeniu beta - testów ( 31 lipca ) będzie się jeszcze dałe grać, czy Massive pozamyka
servery?


nie będzie się można w ogóle połączyć z Massgate i tylko gracze z pre pre orderami zachowają obecne konta i statystyki

Dnia 16.07.2007 o 21:19, xDeuSx napisał:

BTW 2:
Widzieliście tego najlepszego gracza? [shdws]core- ? Chłopak najwyraźniej nie odchodzi od komputera
:/ . W jednej rundzie zdobył 12000 punktów O_o, wyobrażacie to sobie?!


przy odrobinie zgrania z drużyną to na supporcie nie jest to takie trudne - wystarczy że team będzie ci podstawiał jednostki do naprawy (na tym i na capowaniu/fortyfikowaniu punktów nabija się strasznie dużo scora) a i pewnie chodzi ci raczej o 1.200 pkt a nie 12.000 bo to jest w 1 rundzie nimożliwe (chyba że by zrzucał nuki co sekundę i co chwila capował punkty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2007 o 21:19, xDeuSx napisał:

Ale przy osłonie przeciwlotniczej owe helikoptery będą potulnie trzymać się na uboczu :) .
Taka właśnie jest ta gra - coś jest potężne przeciw czemuś, ale bezbronne przeciw czemuś innemu.

I to jest w tej grze najlepsze :P.

Dnia 16.07.2007 o 21:19, xDeuSx napisał:


BTW 2:
Widzieliście tego najlepszego gracza? [shdws]core- ? Chłopak najwyraźniej nie odchodzi od komputera
:/ . W jednej rundzie zdobył 12000 punktów O_o, wyobrażacie to sobie?!


Najwyraźniej nie ;). Ja w jednej rundzie zdobyłem max. 1000~ albo 1200~.

A przy pierwszej Atomówce też było fajnie :P. Beta WiC - 12 h ściągania, Klucz do Bety - CDaction - 14,99 zł, Bomba Atomowa (i widok jak wszystko wylatuje w powietrze) - Bezcenne. Za wszystko inne blebleble ;).
A miałbym spuściłbym 2 bomby atomowe, ale niestety przeszkodził mi ktoś. Miałem 79 TA i atakowałem jeden obszar (supportem grałem, artylerią) ale ktoś to zbombardował i brakło mi jednego punkta i runda się skończyła... A by tak ładnie całe miasteczko zniknęło.. (Homeworld? czy jakoś tak ta mapka się nazywa) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna ale male "ale". przydaloby sie wieksze oddalenie by moc w spokoju ogarnac gre heli. Ilosc jednostek nie powala. Jesli w finalnej wersji bedzie tylko tyle to gra sie szybko znudzi :/ To, ze pojawi sie nato, ktore teraz jest niedostepne to zaden plus bo poza dzwiekami i modelami te wojska sa identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 22:39, Lailonn napisał:

Gra bardzo fajna ale male "ale". przydaloby sie wieksze oddalenie by moc w spokoju ogarnac
gre heli. Ilosc jednostek nie powala. Jesli w finalnej wersji bedzie tylko tyle to gra sie
szybko znudzi :/ To, ze pojawi sie nato, ktore teraz jest niedostepne to zaden plus bo poza
dzwiekami i modelami te wojska sa identyczne.


Identyczne to nie bo poza wyglądem i dźwiękami to różne są jeszcze ciężkie artylerie. Jednakowość stro w znaczny sposób wpływa na zbalansowanie gry - jak coś jest przegięte to po równo dla obu stron. W pierwszej becie oddziały NATO różniły się od USA tylko odgłosami (np. piechota mówiła z "francuska" a ciężki czołg - leopard z niemiecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale to niewielka roznica czy arta wali rzadk a mocno czy tez czesto a slabo. I poza arta ciezko wymienic jakies roznice...jak bedzie to wygladac w 3 nacji? super rzadko i super mocno czy super czesto i super slabo? Jest tyle kombinacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo - po co większe oddalenie? Nie trzeba wiedzieć gdzie są śmigłowce. Są na tyle mobilne, że naprawdę bardzo szybko przechodzą z jednego krańca mapy na drugi... a jak już trzeba patrzeć na sytuację ogólną to jest mapa, którą można przybliżyć.

Drugie primo - bardzo mnie ciekawi jak zostanie rozwiązana sprawa stron - nie widzę na dzień dzisiejszy wielkich różnic poza ciężką artylerią - może są one na tyle nieznaczne, że niezauważalne? To w sumie nic dziwnego. Eksperci pewnie wskazaliby różnice pomiędzy M1A2 i T80 ale z mojego punktu widzenia te czołgi powinny być sobie równe. O ile mi wiadomo nie spotkały się jeszcze nigdy na polu bitwy. To samo dotyczy innych jednostek.

Trzecie primo - w takim CS jest różnica w uzbrojeniu ale zauważyłem (jak jeszcze w to grałem), że część ludzi grających jako terroryści próbowało zdobyć na pokonanym wrogu M16... myślę, ze nie będzie w WiC nudy. Jeśli ta gra się uda to ma przed sobą długie życie - bo pomysł na nią jest przedni.

Tak na marginesie to dla mnie w pewnym momencie nudne zaczynają być gry oparte w jakiś sposób na rzeczywistości, w których jednej ze storn konfliktu zabiera się jakiś rodzaj wojsk. Ja rozumiem Irak vs USA (dla przykładu) gdzie ten pierwszy nie miał jakichkolwiek czołgów podstawowych trzeciej generacji... ale gdy ścierają się potęgi, które do starcia tego przygotowywały się przez 45 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że gra wspomaga dwa monitory - super, pomyślałem. Okazało się, że ficzer jest dla DX10... niby dlaczego, ja się zapytuję?

Tak, Vista pacha się drzwiami i oknami ale ja niezmiennie pokazuję jej palec środkowy ręki i mówię "Won, gnido! Nie jesteś potrzebna!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:27, Xantor napisał:

przy odrobinie zgrania z drużyną to na supporcie nie jest to takie trudne - wystarczy że team
będzie ci podstawiał jednostki do naprawy (na tym i na capowaniu/fortyfikowaniu punktów nabija
się strasznie dużo scora) a i pewnie chodzi ci raczej o 1.200 pkt a nie 12.000 bo to jest w
1 rundzie nimożliwe (chyba że by zrzucał nuki co sekundę i co chwila capował punkty)


Słowo daję, facet zdobył bodajże 11.996 punktów w jednej rundzie! Zresztą sam sprawdź, na Leaderboard -> Jump to position 1 -> [shdws]core-_ -> prawy klik -> statistics. I tam poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle koleś kręci. Ja ledwo tysiączek osiągam a co dopiero 10k... no ale są wymiatacze i zwykli gracze.

Właśnie dostałem pre-order pack - już moje konto nie zniknie po testach bety :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować