Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Zastanawiam się czy dałoby się zakombinować tak, by angielskiego triala zarejestrować kodem z polskiej wersji? To byłoby tylko multi czy singiel też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 21:19, Davidskrk napisał:

pytanie jeszcze jedno czy w rankingu sa gracze z calego swiata czy tylko z polski?


z całego świata - aż tak nie jesteśmy niecywilizowani :p
przy okazji innych państw dodam że Ruski naprawdę nieźle grają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 08:28, Davidskrk napisał:

To nie zostało mi nic innego jak tylko kupić teraz za 7 dyszek bedzie mozna nabyc to nie bedzie
problemu :)


Kupuj, kupuj i ucz się grać ;] . Jeśli pozwolisz to mam dla Ciebie kilka rad na początek:

- Jeśli chcesz zdobywać kolejne punkty i miejsca w rankingu w przeglądarce serwerów ustaw opcję "Pokazuj tylko rankingowe".
- Wykorzystuj punkty pomocy taktycznej tak, by użyć ich jak efektowniej w danej sytuacji, nie chomikuj ich na bombę atomową.
- VOIP ( czat głosowy ) to bardzo przydatny sposób na porozumiewanie się w ogniu walki, podczas zaciętych bojów mało kto patrzy na czat.
- Nie używaj ciężkiej artylerii, chyba, że:
a) Jesteś w tym naprawdę dobry i to co robisz nie ogranicza się do ostrzeliwania czerownych kółek ( jakiś 5% graczy )
b) Lubisz być nazywany noob''em ( również n00b''em czy arty noob''em ).
- Często używaj umiejętności ofensywnych i defensywnych swoich jednostek.
- Staraj się współpracować ze swoim team''em. W obecnej chwili ludzie już całkiem dobrze nauczyli się ze sobą współpracować, przez co poprzeczka jest podniesiona dość wysoko.

To tyle z mojej strony. Reszty nauczysz się w praniu ;] . Pozdrawiam i życzę udanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chętnie też bym się pod tym podpisał, ale od siebie dodam że należy korzystać dużo ale z umiarem z przycisku Q
do tego należy się dzielić z innymi punktami jeśli proszą
to to ode mnie :p
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 23:59, tomoliop napisał:

Jestem zrozpaczony. CDP zabiło tę grę. Na szczeście mam jeszcze jeden wybór...


no może trochę przesadziłem:P W multi to właściwie nie przeszkadza, ale w singlu to naprawdę makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:06, Davidskrk napisał:

jest mozliwosc sprawdzenia rankingu polaków? chodzi mi o to czy da sie sprawdzac rankingi graczy
w poszczegolnych krajach?


chyba się nie da, a przynajmniej ja nigdzie nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie dawno kupiłem sobie World in Conflict i mam nadzieje ze nie bede zalowal:) Tak jak czytalem po forum to widac ze wiekszoci Gra bardzo msie podobba no i mam nadizeje ze mi tez ale musze poczekac dopiero do jutra bo jutro dostaje nowego kompa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:06, Davidskrk napisał:

jest mozliwosc sprawdzenia rankingu polaków? chodzi mi o to czy da sie sprawdzac rankingi graczy
w poszczegolnych krajach?

Zapraszam na forum kolektywu o wic.gram.pl. Tam jest temat, bodajże w dziale Sztab generalny, W którym kilka dni temu ktoś zamieścił linka do rankingu krajów i rankingu Polaków.
Niestety ten drugi tak naprawdę odzwierciedla to, kto więcej gra, a nie kto gra lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do CDP o patch umożliwiający zmienienie wersji polskiej na angielskiej. Jako klient powinienem mieć taki wybór, a tu CDP wciska wersję polską ( i to nędzną!) i nie daje możliwości wyboru. CDP - porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:25, tomoliop napisał:

Apeluję do CDP o patch umożliwiający zmienienie wersji polskiej na angielskiej. Jako klient
powinienem mieć taki wybór, a tu CDP wciska wersję polską ( i to nędzną!) i nie daje możliwości
wyboru. CDP - porażka...


oni chyba niewchodzą na ten temat, a jeśli już to i tak łajno ich to obchodzi :(
ale jednak powinni choćby na odczepkę to zrobić i wydać patcha
jak się gra na necie, to na mapie winnica, czuję chyba największy klimat - dzięki angielskiemu
tej ostatniej mapy niemam i niewiem jak wygląda w jakim języku etc.

Hallas - w kolektywie, gdzie są pliki, kliknąłem na mapę i ukazuje się tylko jakaś wyszukiwarka i obojentnie co kliknę to w tej wyszukiwarce jest ten sam tekst - dlaczego to niedziała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 10:41, kaganiec napisał:

Hallas - w kolektywie, gdzie są pliki, kliknąłem na mapę i ukazuje się tylko jakaś wyszukiwarka
i obojentnie co kliknę to w tej wyszukiwarce jest ten sam tekst - dlaczego to niedziała ???

Zgłaszaj takie sprawy na kolektywnie, nie tutaj.
Odpowiedź jest prosta - zmienili lokalizacje plików na, w końcu, oficjalną na serwerach Sierry. Już podmieniam linki.

A jednak nie zmienili - spróbuj pobrać za pomocą gry - nie wiem jak to się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie macie nicki w grze bo narazie gram od 3 dni i naprawde jest fajnie :) nawet mi to dobrze idzie prawie zawsze jestem w czolowce :) ale fajnie by bylo popykac z rodakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:35, Davidskrk napisał:

jakie macie nicki w grze bo narazie gram od 3 dni i naprawde jest fajnie :) nawet mi to dobrze
idzie prawie zawsze jestem w czolowce :) ale fajnie by bylo popykac z rodakami :)

Ja mam taki jak tutaj na forum tylko że z "_PL" Ostatnio sam już nie wiem w co mam grać. Do wszystkich gier mnie ciagnie. Do wiedźmina, WiCa i wh 40k. czasami nie wiem co robić :/ Za dużo gier mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to bym sprobowal sil w klanie jest na ta chwile na 4441 pozycji gram od 3 dni nie liczac tygodni spedzonych przed demkiem czesto zdaza mi sie byc w pierwszej trojce a tak to plasuje sie w czolowce i caly czas ide do gory :) jak jest jakis chetny klan to pisze na forum albo w WiC nick Davidskrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to bym sprobowal sil w klanie jest na ta chwile na 4441 pozycji gram od 3 dni nie liczac tygodni spedzonych przed demkiem czesto zdaza mi sie byc w pierwszej trojce a tak to plasuje sie w czolowce i caly czas ide do gory :) jak jest jakis chetny klan to pisze na forum albo w WiC nick Davidskrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować