Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlanetSide 2 zostanie odpowiednio zoptymalizowane na PC-tach

11 postów w tym temacie

Trochę późno się za to zabierają. Ja przestałem grać już dawno temu własnie z powodu optymalizacji albo jej braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to,że z tego powody coraz więcej graczy odpływa a co za tym idzie kaski z mikrotransakcji coraz mniej.Rychło wczas się wzięli za robotę.Zobaczymy jaki to da efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zwiększą prędkość nabywania cert pointsów, bo pochlastać się idzie. JA CHCĘ NOWE GANSY!!!

A gra śmiga u mnie jak bajka, więc na optymalizacji mi nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można rzec "święty czas" ;p Ja trochę już pykam w tę gierkę i moim jedynym zastrzeżeniem (bardzo denerwującym z resztą ) jest to, że gra po jakichś 40 minutach, czasem godzinie, po prostu "wyłaziła" do windy. A i fps''y w szczycie też nie nie są imponujące. Tak więc czekam na optymalizację z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę późno się za to zabierają.

W sam raz optymalizacja na PS4 .... i dodatkwo nie musza miec nowych serwerow bo bedie to jedna i ta sama gra na PC i PS4 (gorsze tekstury). TAKA JEST LOGIKA BIZNESU +pisza ze poprawiaja....gdyby nie bylo wersji na PS4 to nic by nie zrobili a tak to 2 muchy za jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah, dobrze, ze sobie to uswiadomili, bo tak spartolonego kodu, to ja jeszcze nie widzialem. U mnie gra jest praktycznie niegrywalna, a mam sprzed podpadajacy pod srednie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować