Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 15:10, Reffan napisał:

Nie lepiej byłoby po prostu napisać będziecie rozdawać klucze w jakimś terminie dla losowo
wybranych komentarzy z wątku? Imo lepsze rozwiązanie.

Nie możemy losować - to podpada pod hazard, czyli równa się masie problemów prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:10, Reffan napisał:

Nie lepiej byłoby po prostu napisać będziecie rozdawać klucze w jakimś terminie dla losowo
wybranych komentarzy z wątku? Imo lepsze rozwiązanie.


+ dodać ograniczenie, że konto na gramie musiało powstać najpóźniej 15.09.13 aby multi-konta ominąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:11, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> Nie lepiej byłoby po prostu napisać będziecie rozdawać klucze w jakimś terminie
dla losowo
> wybranych komentarzy z wątku? Imo lepsze rozwiązanie.
Nie możemy losować - to podpada pod hazard, czyli równa się masie problemów prawnych.


Ah, rozumiem, w takim razie spoko. :P Czekam na kolejne kluczyki, może w końcu uda mi się takowy wyłapać. A akurat miałem iść grać w Tormenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja daruję sobię zabawę.

P.S. Pragnę zauważyć, że osoby, które chcą by wrzucić większą ilość kodów na raz to nowi użytkownicy, którym nie chce się tu tyle siedzieć i czekać na keye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:16, darkblackout napisał:

W obecnej formie to nawet nie wiadomo, czy już wypisane kody się nie marnują, bo kombinacja
nie została odkryta, a ludzie zablokowali sobie możliwość wpisywania.

Jeszcze zaraz się okaże że na temacie nie ma więcej niż 40 osób, i cały ten cyrk właściwie był do niczego ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:16, darkblackout napisał:

W obecnej formie to nawet nie wiadomo, czy już wypisane kody się nie marnują, bo kombinacja
nie została odkryta, a ludzie zablokowali sobie możliwość wpisywania.


gdy trafi się w klucz to pojawia komunikat że taki został już użyty. co do banów pewnie trwają 30 min albo 1 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować