Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 15:41, AlcatrazSEAL napisał:

Ja prosiłbym o klucz jeśli można nie wiem jak rozdajecie


to jesli ci sie nie chce nawet przeczytac jak rozdaja to mam nadizeje ze tego keya wgl nie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Konsul ze sklepu odszedł z serwisu i teraz nikt nie odpowiada na pytania kupujących ;[
Wysłałem do nich 2 e-maile i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Pozostaje tylko telefon, ale wątpię by odebrali.
Dlatego piszę tutaj.
Interesuje mnie czy w sklepie pojawi się jeszcze laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
procesor i7-3660QM, karta graficzna GeForce GTX 660M.
Bardzo podoba mi się ten laptop, w dodatku jest świetny pod względem cena/jakość bo kosztował w tym sklepie tylko nieco ponad 2900 zł.
Niestety w zeszłym tygodniu nie miałem czasu, aby zamówić ten laptop i go później odebrać w sklepie. Dzisiaj widzę, że ten laptop rozszedł się jak świeże bułeczki ! (dosłownie).
A więc czy ktoś coś wie kiedy ewentualnie ponownie w sklepie gram.pl będzie dostępny laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
Dzięki za przeczytanie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:51, Pertegrin napisał:

ciekawe ile osób chce ten klucz żeby grać, a ile żeby zaraz sprzedać za 200-300zł -.-

Klucza do bety nie sprzeda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:51, Pertegrin napisał:

ciekawe ile osób chce ten klucz żeby grać, a ile żeby zaraz sprzedać za 200-300zł -.-

chyba euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:51, Pertegrin napisał:

ciekawe ile osób chce ten klucz żeby grać, a ile żeby zaraz sprzedać za 200-300zł -.-

Przecież klucz trzeba od razu wklepać na battle.net więc nie ma możliwości sprzedania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować