Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 16:24, gorzalka napisał:

Skoro to gra karciana blizzarda, to może by zrobić coś w stylu że keye losowane dla osób
którzy nadeślą fotkę swoich kart do TCG wow? będzie bardziej uczciwie i banami się nie
skończy...


A może chcesz bym zrobił zdjęcie moich decków z MTG ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 16:23, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Jeszcze nie wiem, bo muszę dotrzeć do domu, a Warszawa bywa czasem kapryśna pod względem
transportowym :> Bezpiecznie umówmy się na okolice 18:00.



Czy mógłbyś odpowiedzieć na nurtujące wiele osób pytanie o zagrożeniu całkowitym banem konta battlenet z powodu wielokrotnego wpisywania kluczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 16:58, Nightdew napisał:

Czy mógłbyś odpowiedzieć na nurtujące wiele osób pytanie o zagrożeniu całkowitym banem
konta battlenet z powodu wielokrotnego wpisywania kluczy?


ja na twoim miejscu bym nie probowal bo jeszcze bana dostaniesz, ogolnei wszyscy nie próbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:06, Ryciuu napisał:

Trzeba było poprostu wypisać te klucze, kto pierwszy ten lepszy, wyszło by lepiej i z
głowy ...



zgadzam sie w 100%! wyczuwam spisek.. chca tylko ludzi pobanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za wiele razy wpiszesz zły klucz to wyskoczy "za dużo prób" jak to będziesz ignorował i po jakimś czasie znów to zrobisz to konto zostanie zablokowane i dostaniesz maila w którym będą informacje jak je odblokować.

Blokujemy konto gdy podejrzewamy, że bezpieczeństwo konta może być zagrożone. Niektóre blokady mogą zostać usunięte przez graczy bez potrzeby kontaktowania się z działem obsługi klienta. Jeśli podejrzewamy, że zagrożenie dla bezpieczeństwa konta jest bardzo poważne będzie trzeba skontaktować się z działem obsługi klienta aby odblokować konto. Aby odblokować konto wykonaj instrukcje zawarte w emailu który otrzymałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2013 o 16:24, gorzalka napisał:

Skoro to gra karciana blizzarda, to może by zrobić coś w stylu że keye losowane dla osób
którzy nadeślą fotkę swoich kart do TCG wow? będzie bardziej uczciwie i banami się nie
skończy...



Też byłbym szczęśliwy bo 4 duże pudła w szufladzie leżą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:11, Alundro napisał:

Alundra jakim prawem prawie skopowałeś/aś mój nick. Używam go już go od 10 lat.


Hacks, mam też dostęp do twojego konta na facebooku i konta bankowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:14, Aludra napisał:

Hacks, mam też dostęp do twojego konta na facebooku i konta bankowego :)


Ja bym uważał na Twoim miejscu na to co piszesz bo jeżeli wystąpi jakiekolwiek włamanie to już będę wiedział kogo podać na policję i to nie są żarty. Ludzie w internecie piszą różne rzeczy i myślą że nie będą brali za nie odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:16, Alundro napisał:

Ja bym uważał na Twoim miejscu na to co piszesz bo jeżeli wystąpi jakiekolwiek włamanie
to już będę wiedział kogo podać na policję i to nie są żarty. Ludzie w internecie piszą
różne rzeczy i myślą że nie będą brali za nie odpowiedzialności.

aka. sprawa tego gracza LoLa co sobie za dużo napisał na facebooku i teraz ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:16, Alundro napisał:

Ja bym uważał na Twoim miejscu na to co piszesz bo jeżeli wystąpi jakiekolwiek włamanie
to już będę wiedział kogo podać na policję i to nie są żarty. Ludzie w internecie piszą
różne rzeczy i myślą że nie będą brali za nie odpowiedzialności.


O boże xD wygugluj sobie "Aludra" zamiast się spinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować