Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 16:52, mExiu napisał:

czy ktos moglby zabrac glos i wytlumaczyc wszystko odnosnie blokowania konta przez wpisywanie
wielokrotnie kluczy itp ? martwi mnie to nie chcial bym aby moje konto zostalo zablokowane
poprzez "konkurs kluczy" ...

wpiszesz za dużo niepoprawnych kluczy to najpierw dostajesz captche do przepisania z obrazka, póżniej jeśli dalej spamujesz złymi kluczami to dostajesz komunikat że "za dużo prób" (czy coś w tym stylu) i przez jakiś czas nie możesz wpisywać kluczy
Co do długości "blokady" to nie wiem ile trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:16, Alundro napisał:

Ja bym uważał na Twoim miejscu na to co piszesz bo jeżeli wystąpi jakiekolwiek włamanie
to już będę wiedział kogo podać na policję i to nie są żarty. Ludzie w internecie piszą
różne rzeczy i myślą że nie będą brali za nie odpowiedzialności.


Jak będe niewinny to za co mam brać odpowiedzialność, a odpowiedź na pytanie była na poziomie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:19, Aludra napisał:

Jak będe niewinny to za co mam brać odpowiedzialność, a odpowiedź na pytanie była na
poziomie pytania :)


Ja nie mówiłem o braniu odpowiedzialności ale taka odpowiedź jak Twoja nawet dla żartu,trolowania itd może mieć już nawet nie skutki prawne ale może dostarczyć Ci pewnego rodzaju problemów. Moje pytanie było zasadne gdyż są mln możliwości nicków do wyboru a Ty wybrałeś prawie jak mój. Nie wiem może masz 15 lat czy mniej ale pomyśl czasami zanim napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2013 o 16:56, Myran napisał:

A może chcesz bym zrobił zdjęcie moich decków z MTG ??


MTG troszkę średnio pasuje do gier blizz, ale napewno było by to bardziej uczciwe i bezpieczne niz teraz, no ale tylko moje skromne zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:23, Alundro napisał:

Ja nie mówiłem o braniu odpowiedzialności ale taka odpowiedź jak Twoja nawet dla żartu,trolowania
itd może mieć już nawet nie skutki prawne ale może dostarczyć Ci pewnego rodzaju problemów.
Moje pytanie było zasadne gdyż są mln możliwości nicków do wyboru a Ty wybrałeś prawie
jak mój. Nie wiem może masz 15 lat czy mniej ale pomyśl czasami zanim napiszesz.


totalne adhominem rozumiem argumenty się skończyły. Ja nie widzę prawdopodobieństwa więc jeśli cie to kłuje w oczy to poprostu zmień nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:16, Alundro napisał:

Ja bym uważał na Twoim miejscu na to co piszesz bo jeżeli wystąpi jakiekolwiek włamanie
to już będę wiedział kogo podać na policję i to nie są żarty. Ludzie w internecie piszą
różne rzeczy i myślą że nie będą brali za nie odpowiedzialności.


Czym więcej takich rzeczy czytam, tym coraz częściej myślę o samobójstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 latek straszy 15 latka policja. co najwyzej sad rodzinny :)
#edit
dziadek, idz spac. ludzie maja takie same imiona i nazwiska a ty podobnego nicku sie czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:26, Belaz napisał:

50 latek straszy 15 latka policja. co najwyzej sad rodzinny :)


OMG ja nikogo nie straszę i nie mam 50 lat a 26. Powiedziałem tylko że jak się coś mówi/piszę to "może" zdarzyć się tak że trzeba będzie wziąć za swoje słowa odpowiedzialność. Tak samo było w kocham gotować na YT i słynnym pozwem firmy mięsnej. Czy ja powiedziałem w tym aż coś tak strasznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:26, Belaz napisał:

dziadek, idz spac. ludzie maja takie same imiona i nazwiska a ty podobnego nicku sie
czepiasz.


Cały problem w tym że nawet nie są podobne. Jakby tego było mało "Aludra" to nazwa gwiazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:29, Alundro napisał:

OMG ja nikogo nie straszę i nie mam 50 lat a 26. Powiedziałem tylko że jak się coś mówi/piszę
to "może" zdarzyć się tak że trzeba będzie wziąć za swoje słowa odpowiedzialność. Tak
samo było w kocham gotować na YT i słynnym pozwem firmy mięsnej. Czy ja powiedziałem
w tym aż coś tak strasznego?

Dobra, lepiej sobie dać spokój. I zrób to pierwszy, w końcu głupszemu się ustępuje, a widać że na ciebie naskakują bo z rozumieniem czytać nie umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:29, Alundro napisał:

OMG ja nikogo nie straszę i nie mam 50 lat a 26. Powiedziałem tylko że jak się coś mówi/piszę
to "może" zdarzyć się tak że trzeba będzie wziąć za swoje słowa odpowiedzialność. Tak
samo było w kocham gotować na YT i słynnym pozwem firmy mięsnej. Czy ja powiedziałem
w tym aż coś tak strasznego?


Przejrzyj swoje wypowiedzi z kontrowersyjnego posta, a może dojrzysz problem. Szczególnie pierwszą. Ja, poza tym nickiem, używam jeszcze jednego od ponad 10 lat i tak się zdarza, że czasami ten, albo ten drugi, jest zajęty gdzieś i nikogo nie posądzam o bezprawne kopiowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, nie róbcie tutaj śmietnika. Zdarza się, że kilka osób korzysta z tej samej ksywki. Też kiedyś dostawałem maile w stylu "ty taki i owaki, ukradłeś mi ksywkę, której używam od dwóch lat". A ja swojej używałem od jakiś 10. :) Proszę zakończyć off top, bo nie dość, że wątek jest zaśmiecony to na dodatek ci, którzy czekają na kolejną porcję kodów do bety mogą po prostu je przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ten klucz i czekam od pierwszego dnia ogłoszenia HS byłem zapisany na Bete lecz niestety jak było z d3 i z Pandami/cata/wotlku dostempu do Bety nie dostałem nigdy ;/ Może tu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:33, MuszaQ napisał:

Przejrzyj swoje wypowiedzi z kontrowersyjnego posta, a może dojrzysz problem. Szczególnie
pierwszą. Ja, poza tym nickiem, używam jeszcze jednego od ponad 10 lat i tak się zdarza,
że czasami ten, albo ten drugi, jest zajęty gdzieś i nikogo nie posądzam o bezprawne
kopiowanie.


Ludzie ale Wy przeżywacie i nie wiem po co się wtrącacie do nie swojej rozmowy? Wiem że jest to na publicznym forum ale byście sobie już darowali. Rzeczywiście może trochę pod wpływem oczekiwania kluczy nie potrzebnie to napisałem ale jakoś wydawał mi się ten nick bardziej zbieżny z moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:35, Alundro napisał:

Ludzie ale Wy przeżywacie i nie wiem po co się wtrącacie do nie swojej rozmowy? Wiem
że jest to na publicznym forum ale byście sobie już darowali.


Wszyscy nicku ci zazdroszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować