Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

7258207319981436930587301
2971511505930389824087544
5834509470879971605005693
8735513230366717607342947

Chyba sie za późno obudziłem, bo od piatku jakoś próbuje wychaczyć dopiero kluczyk :D te sprawdziłem a narazie mam błąd odnośnie tego, że już nie moge wpisywać kluczy i ich sprawdzać :)
Ps. Wątpie by jeszcze jakis był nie wykorzystany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem na maila key''a do HearthStone. Czy mogę go użyć na innym koncie czy jest on przypisany do mojego? Chciałem ziomkowi oddać za czteropak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ja chce klucz!
Proszę, mam do oddania 6 kluczy do gry Hearthstone, mi nie są potrzebne bo już posiadam i cieszę się jak narazie grą ;) więc kto lepszy ten lepszy. Plik dałem do pobrania na serwis, aby uniknąć oszustów, miłego grania ;)

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam klucze do gry Hearthstone, mi nie są wogóle potrzebne bo już posiadam i jak narazie cieszę się grą ;) więc kto lepszy ten lepszy. Plik dałem do pobrania na serwis, aby uniknąć oszustów, miłego grania ;)

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 12:10, Marecki322 napisał:

Witam, posiadam klucze do gry Hearthstone, mi nie są wogóle potrzebne bo już posiadam
i jak narazie cieszę się grą ;) więc kto lepszy ten lepszy. Plik dałem do pobrania na
serwis, aby uniknąć oszustów, miłego grania ;)

[m]

Link który podałeś nie działa, ale jeżeli podeślesz mi jeden kluczyk, to byłbym wdzięczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 12:10, Marecki322 napisał:

Witam, posiadam klucze do gry Hearthstone, mi nie są wogóle potrzebne bo już posiadam
i jak narazie cieszę się grą ;) więc kto lepszy ten lepszy. Plik dałem do pobrania na
serwis, aby uniknąć oszustów, miłego grania ;)

[m]


dude probuje zgarnac hearthstone od 1.5 miesiaca, bylbym bardzo wdzieczny za jednego kluczyka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :), ja tez pisze z prosba o klucz, uwielbiam karcianki, a ze matura w tym roku musze sobie zajac jakos czas :). Jak cos, zostawiam namiary dla hojnego darczyńczy empicue@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować