Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 16:06, Dziki_Bigos napisał:

Witam.
Konsul ze sklepu odszedł z serwisu i teraz nikt nie odpowiada na pytania kupujących ;[

Wysłałem do nich 2 e-maile i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Pozostaje tylko telefon, ale wątpię by odebrali.
Dlatego piszę tutaj.
Interesuje mnie czy w sklepie pojawi się jeszcze laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659)
?
procesor i7-3660QM, karta graficzna GeForce GTX 660M.
Bardzo podoba mi się ten laptop, w dodatku jest świetny pod względem cena/jakość bo kosztował
w tym sklepie tylko nieco ponad 2900 zł.
Niestety w zeszłym tygodniu nie miałem czasu, aby zamówić ten laptop i go później odebrać
w sklepie. Dzisiaj widzę, że ten laptop rozszedł się jak świeże bułeczki ! (dosłownie).

A więc czy ktoś coś wie kiedy ewentualnie ponownie w sklepie gram.pl będzie dostępny
laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
Dzięki za przeczytanie.
Pozdrawiam.



Odpisalem Ci wczesniej.. Dzwon, odbiorą, bo mialem podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze zastanawiam się jak bezpieczny dla konta jest ten konkurs. Już podczas wprowadzania pojawia się pytanie zabezpieczające. Przypuszczam, że w takim przypadku i Blizzard dostaje informacje o dziwnych ruchach na danym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się później kontaktować z Blizzem, gdyby się okazało, że konto zablokowane z powodu dziwnego ruchu na koncie..
Jednak ważniejsze jest dla mnie Diabolo i WoW na konci, które ma być aktywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa tak btw czy czasem blizz nie może zbanować całego konta (nie tylko wpisywania kodów) za coś takiego? Bo coś mi się zdaję że tak to by wystarczyło randomowe ciągi cyfr wklejać co jakiś czas i nowe gry by same wlatywały na konto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie bezsensu z tym losowym zgadywaniem i poblokowanymi kontami. Mogliby chociażby do każdego kodu zadać pytanie a odpowiedzią byłaby brakująca cyfra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie - jeszcze nie wylapalem klucza, ale to jest NAJLEPSZA mozliwa metoda losowania. Jakby wklepali cale klucze na forum to boty by je zjadly zanim ktokolwiek by zdazyl otworzyc zakladke z bnetem. Losowanie? Juz widze ludzi wpisujacych sie po 30 razy, a potem w dodatku trzymajacych klucz na sprzedaz.

Tak jest dobrze.

Jak ktos ma "too many attempts" wystarczy wyczyscic cookies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować