Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

Drogi Krzysku :) licze na to ze jutro postarasz sie to zrobic w jakims wiekszym rozrzucie czasowym. Sam system wedlug mnie jest bardzo dobry. Ale rzucanie 10 kluczy na raz a innym razem jedynie 3 jest troche slabe. Ja bym wolal by np. pojawialy sie klucze tak jak dzis ale po 3 i co godzine. Wazne jest by pojawialy sie od rana. Bo ludzie wieczorami tez czasem pracuja :) idealnym rozwiazaneim by bylo np. partie w godzincah 9:00, 11:00, 13:00 i tak lecimy do konca dnia co 2 godziny mniej wiecej.

przemysl to i dzieki za szanse wygrania klucza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, z reguły w godzinach wieczornych stoję w korkach na mieście. Nie każdy pracuje od 06:00 do 15:00. Niektórzy pracują do wieczora lub późnych godzin nocnych.

System 3 klucze co godzinę, czy półtorej od rana jest lepszy.

btw. po diabła piszecie co chwilę "dajcie kluczyk", "chce kluczyk" ? Każdy chce i każdy ma szanse. Spamujecie bez sensu, a nikt wam tak o nie odda. Moderator powinien się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finger00 Było by mi niezmiernie przyjmnie jak byś dał mi działający klucz do bety boże jak ja bym się cieszył
Oczywiście mógłby dać ktoś inny nie tylko ta osoba chodzi tu o to ze bym sobie poczekał tak wiem
wszycy czekają jednakże nie pochodze z bogatej rodziny a bardzo lubie karcianki, a ta gra jest w sam
raz dla mnie kupiłbym ją odrazu gdyby kosztowała 100 zł. Jednakże 500 to trochę za dużo, mam 2 braci
i oni ciągle ale to ciągle grają ale gdy im to pokazałem powiedzieli ze dadzą mi troche pograć z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować