Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

Nie wspomne o tym, że klucze miały być rozdane w godzinach, kiedy ludzie wrócą z pracy.
Kto na litość boską kończy prace o 13 ? Chyba piekarze -_-
Dziwnym trafem w trakcie przerwy na drugie śniadanie wszedłem o 13 35 dna forum, patrze, a tu kluzce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat blokady jest wałkowany od początku, więc każdy chyba zna problem.

Biorąc udział w zgadywaniu kluczy akceptujecie tą formę. Założę się, że gdybyście zgadli klucz i dostali betę to płacz by się skończył... ;) a tak to typowo polskie zachowanie, bo ja nie wygrałem więc konkurs jest do dupy itd.

Zabezpieczenia typu zbyt wiele prób i przepisz kod z obrazka to systemowe zabezpieczenia antybotowe i nie sądzę, aby blizzard z tego tytułu nanosił jakieś "normalne" bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 13:51, Laucher napisał:

Nie wspomne o tym, że klucze miały być rozdane w godzinach, kiedy ludzie wrócą z pracy.
Kto na litość boską kończy prace o 13 ? Chyba piekarze -_-
Dziwnym trafem w trakcie przerwy na drugie śniadanie wszedłem o 13 35 dna forum, patrze,
a tu kluzce :)


Na litość boską, dlaczego ludzie nie czytają informacji sprzed 2-3 stron tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja rezygnuje nie bede walczył o ziarno ryżu, rezygnuje z tego a ludzie z gram pl tylko się śmieją kto pierwszy klucz zgadnie lub go go wpisze i tylko maja palec na enter kiedy wysłać następna paczkę ludzie kampią tu godzinami i nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs nie jest zly. Mam wrazenie ze mam tutaj o wiele wieksze szanse niz w innych giveawayach. Mam nadzieje ze przed 16ta dostaniemy wieksza dawke kluczy np kolo 10ciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 14:03, salvus napisał:

oh well..

i tak bardziej wolę taki sposób rozdawnictwa kluczy niż FB i stream giveawaye

dzięki Krzysiek_Ogrodnik za inicjatywę ;]


Zdecydowanie duzo lepsze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 14:07, Gnimsh napisał:

Konkurs nie jest zly. Mam wrazenie ze mam tutaj o wiele wieksze szanse niz w innych giveawayach.
Mam nadzieje ze przed 16ta dostaniemy wieksza dawke kluczy np kolo 10ciu :)


Gnimshu nie łudź się ja od wczoraj próbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jedynie próbować.. Mi się udało za pierwszym razem. Tu pierwsze skrzypce gra szczęście a nie czy komuś spodoba się twój komentarz czy nie.. Jak bywało na niektórych stronkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gnimsh na jaki konkurs z kuczami bym nie wszedł siedzisz na nim przedemną ;). Widze że też szczęścia nie masz do tego Hearthstonea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować