Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2013 o 15:21, WolfiOnFire napisał:

lepsza jest już kto pierwszy ten lepszy

...przecież to jest "kto pierwszy ten lepszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, który był taki humanitarny i się podzielił -_-
3 tydzień polowania na keye prawdopodobnie też zakończy się fiaskiem.
Troche szkoda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:21, Shpoora napisał:

życie :(


Sami sobie takie tworzymy. To nie są równe szanse , ale mogą być gdy zrobimy LOS( nie kazdy ma takie mozliwosci sieciowe,czy nawet komputerowe , by moc zrobic to tak szybko jak drugi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobycie klucza teraz jest awykonalne gdyż wiecej jest tu gosci z zagranicy polujacych , to nie tylko stream , pare serwisow infomuje o tych kluczach tutaj , takze na forum hearthstona o tym pisza ... Raczej na tej akcji gram.pl nie skorzysta , tylko straci w oczach polakow , lepszym pomyslem byloby te klucze rozdac klienta gram.pl ale no niestety ... odnosnie takich akcji mam mieszane uczucia .

PS: Ja juz sobie darowałem to polowanie na klucze , jest to strata czasu , ze wzgledu na to ze Polska ma najmniejsza liczbe kluczy z Europy , co stanowi ze szanse sa znikome , trzeba czekac na open bete i tyle . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:24, Laucher napisał:

Zastanawiam się, który był taki humanitarny i się podzielił -_-
3 tydzień polowania na keye prawdopodobnie też zakończy się fiaskiem.
Troche szkoda ;/


zieba159 z twitch.tv idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie zawsze jestem patruiotą, ale klucze z gram według mnie powinny trafić do polski.
Każdy polski gracz wie, że nei zawsze nasz kraj jest traktowany na równi z innymi (Microsoft pokazuje to najlepiej poprzez games for windows x_x). Może to tylko wynik mojej frustracji z powodu braku klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że Pan Krzysiek da mi jeden klucz za to, że napisałem pierwszego komenta zaraz pod postem na pierwszej stronie + odświeżam tą stronę od samego początku i nadal nie dostałem klucza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować