Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 50 kluczy do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

1077 postów w tym temacie

ehh prościej by było zrobić wcześniej temat dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników i już, nigdzie nic nie słychać.

ale prawda, typy z twitcha przesadzają, fake giveawaye do nabijania viewersów, fake keye itp.

jak widać hyp na HS rodzi tylko nowych cwaniaczków.

Najbardziej mnie ciekawi co się stało i co zrobi blizz i PCGamer z tymi 350 kluczami które ukradli z ich strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:29, Andruszka napisał:

b) napiszą godzinę słownie, aby "obcy" nie wiedzieli kiedy :D


i tak jakiś debil polaczek im to przetłumaczy albo sami przetłumaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o lol... faktycznie ten baran na streamie podaje linki do tego forum. Jak tylko wrzucił linka na stronę to odświeżyłęm forum i już przycięło... do tego obcokrajowcy ze streama biorą ten link i retweetują... więcej tu będzie obcokrajowców niż polaków - fail :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:30, salvus napisał:

ehh prościej by było zrobić wcześniej temat dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników
i już, nigdzie nic nie słychać.

ale prawda, typy z twitcha przesadzają, fake giveawaye do nabijania viewersów, fake keye
itp.

jak widać hyp na HS rodzi tylko nowych cwaniaczków.

Najbardziej mnie ciekawi co się stało i co zrobi blizz i PCGamer z tymi 350 kluczami
które ukradli z ich strony :P


Kluczy nikt nie ukradł. Poprostu otwarli google cach i klikli przez niego pierwsi udzial w konkursie a główna strona klękła. Napisali już że skoro nie zrobiły tego boty to konkurs się liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:32, s4ndm4n napisał:

ja tu mam konto od 2008 i juz nie jeden zakup... moze powinni dac tym ktorzy wydali tu
duzo kasy :)

Jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:31, korzon3k napisał:

> b) napiszą godzinę słownie, aby "obcy" nie wiedzieli kiedy :D

i tak jakiś debil polaczek im to przetłumaczy albo sami przetłumaczą



Hmm sam przegladam tego streama czasem , gosc siedzi i szuka info o kluczach caly czas . Jesli chodzi o klucze to kazdy kraj mial swoje giveaweye ale tylko polska dopuszczala do nich gosci z zagranicy i wlasnie dlatego mamy najmniej kluczy w Europie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:34, weaver89 napisał:

Hmm sam przegladam tego streama czasem , gosc siedzi i szuka info o kluczach caly czas
. Jesli chodzi o klucze to kazdy kraj mial swoje giveaweye ale tylko polska dopuszczala
do nich gosci z zagranicy i wlasnie dlatego mamy najmniej kluczy w Europie .


Skąd te dane? Co to za bzdury?
Znajomy ma klucz z konkursu włoskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze zmiana posta pomoze :D
Zamiescic nowy temat w ktorym beda umiesznaczne?
Ale oczym mowa...serwis tylko na tym zarabia, dla nich dobrze jak najbardziej sie ciesze bo oni umozliwaja nam jednak zdobycie tych kluczy, staraja sie, ale gorzej dla nas z tymi obcokorajowacami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może by tak ich ztrollować i całe kluczyki słownie z "?''

chłopakom zajmie trochę tłumaczenie ciągłego tekstu xD

Co do PCgamera podobno klucze znikły zanim się pojawił button do odbioru więc dlatego się zastanawiałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie wiem gdzie to zareportować do Blizza, ale kolo ten kolo - MultiCastTV - robi konkurs i co 2 godziny losuje osobę, której daje pograć 2 godziny na swoim koncie. I to on tu sprowadził z 1000 obcych mord, więc może go zareportujmy do Blizza żeby mu zablokowali konto - w koncu wypożyczanie konta jest nielegalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:35, salvus napisał:

to może by tak ich ztrollować i całe kluczyki słownie z "?''

chłopakom zajmie trochę tłumaczenie ciągłego tekstu xD

Co do PCgamera podobno klucze znikły zanim się pojawił button do odbioru więc dlatego
się zastanawiałem..


Konkurs jest co Piątek. Strona Padła i nikt nie mógł na niej kliknąć. Ale w googlu był obraz tej strony z zeszłego tygodnia i można było na nim kliknąć i pobrać klucz. Tak się rozeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:26, stalowyalchemik1991 napisał:

Szanse 0 zerowe o.O Dziękujemy !


Każdy ma takie same szanse, więc nie wiem o co płacz, ja osobiście rezygnuje z walki z wiatrakami, zwłaszcza, ze ten ''konkurs'' jest juz na większości, jak nie wszystkich szanujących się forach o HS.

Zmiana zasad rozdawania kodów w trakcie konkursu jest... głupia. Liczyłem, że weterani gram.pl tez dostaną trochę kluczy, jednak 99% w obecnej sytuacji rozleje się po użytkownikach czytających gram.pl od wczoraj/nie mających nawet konta.

Nie ma czasu na płacz, poczekam aż dostane klucz z opt-in''a, a wy pamiętajcie, ze HS nie jest jedyną karcianą grą na PC i są inne o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować