Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zżyj się z psem z GTA V dzięki aplikacji na smartfony

17 postów w tym temacie

> Kolejne tamagotchi? Nie sądziłem, że Rockstar dorosłych ludzi (w końcu GTA to PEGI18)
> traktuje jak dzieci...
wiem że jak gram to pies ciągle mi robi rzeczy fizjologiczne w domu grzecznie mówiąc no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> gra dorosła? ehm tym ze pokazą penisa? goniła policja? banki okradać? trochę śmierdzi
> dziecinadą nis gangsterską .
Ta. Ale niby ma PEGI 18 wiec jest dla dorosłych. To, ze nawet po składzie EK widać, że grupa docelowa to polskie gimnazjum to druga sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kumam na czym to wgl polega... czy to wgl łączy się jakoś z włączoną grą na konsole, że kto ma androida będzie biegał ze mną jako pies w coopie? jak nie to dajcie wgl spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> gra dorosła? ehm tym ze pokazą penisa? goniła policja? banki okradać? trochę śmierdzi
> dziecinadą nis gangsterską .

inb4 Saints Row

Tak w ogóle mi się podobają takie bajerki i duperelki c:
To tak jakby ktoś się czepiał że w The Division czy w Watch_Dogs będzie korzystanie z tabletów i smartfonów. TAKA LAJFA Panowie i Panie. Kiedyś ludzie narzekali na płaskie telewizory a teraz kto kupuje crt? Jakiś odsetek maniaków komputerowych którzy potrzebują o 1ms lepszą reakcję.

To jest przyszłość. Dziwna, specyficzna, ale przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mamciu. Bół tyłka HARDKORÓW w tym temacie rządzi. Bo jak to?! Ja, HARDKOR, miałbym mieć możliwość rozszerzenia rozgrywki przy użyciu smartfona?! Co oni myślą? Że ja jestem dzieciak albo (brrr) każual? Chamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O mamciu. Bół tyłka HARDKORÓW w tym temacie rządzi. Bo jak to?! Ja, HARDKOR, miałbym
> mieć możliwość rozszerzenia rozgrywki przy użyciu smartfona?! Co oni myślą? Że ja jestem
> dzieciak albo (brrr) każual? Chamy!

No właśnie. dorosłość chyba polega na tym, że nabiera się dystansu do pewnych spraw, co nie? Rockstar nie raz dowodził, że ma sporo dystansu. IMO gry są po to, by bawić, a nie tworzyć "lepsze życie" dla nieporadnych w realu.

> gra dorosła? ehm tym ze pokazą penisa? goniła policja? banki okradać? trochę śmierdzi > dziecinadą nis gangsterską .

a twój komentarz zalatuje gimnazjalną "powagą ludzi ulicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:31, Dared00 napisał:

O mamciu. Bół tyłka HARDKORÓW w tym temacie rządzi.


I nie tylko w tym. Ostatnio zauważyłem dziwny wysyp młodego narybku "hardkorowych pr0gamerzów" na gramie, próbujących sobie ciągle udowadniać, jakimi oni są zawodowcami... :D

Co do samego tematu, to, jak dla mnie, całkiem sympatyczny pomysł. Wiadomo, nie można grać cały czas, czasem proza życia zmusza do wyjścia do pracy czy na zajęcia (optymistycznie zakładam, że w GTA będą grać jedynie osoby dorosłe...), ale czemu w takim razie mielibyśmy marnować czas np. w autobusie? I w takich sytuacjach podobne aplikacje są wręcz idealne. Dziwię się, że inne firmy takich pomysłów nie wprowadzają, na przykład do handlu czy craftingu w MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pod każdym materiałem o GTA 5 występują napinacze, którzy dorobili się w życiu tylko PC i napinacze, którzy (Najczęściej mając tylko PC, czyli o GTA mogą póki co pomarzyć) narzekają na GTA jakie to nie będzie?
Proste, jeśli się nie podoba - nie kupuj.
Jeśli nie masz konsoli - nie spinaj, że nie ma póki co na PC. Kiedyś będzie.
Co do psa - według mnie bardzo fajna sprawa, jeśli będzie również na Andku. Dobrze, że starają się wprowadzić ''zżycie'' z daną grą i mieć nad nią kontrolę z każdego miejsca na świecie, nie tylko z naszej konsoli. W Simcity każdemu się ten patent podobał, a tutaj True - awesome gracze narzekają? No bez jaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 08:16, Baluk25 napisał:

Dlaczego pod każdym materiałem o GTA 5 występują napinacze, którzy dorobili się w życiu
tylko PC


Pewnie z tego samego powodu, dla ktorego pod kazdym materialem sa pejoratywne komentarze osob, krytykujacych pecetowcow narzekajacych na brak danego tytulu na ich sprzet :) Czy fakt, ze napisze, iz chcialbym, by takie np. RDR wyszlo na PC, robi ze mnie napinacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iFruit to nie tylko opieka nad psem, ale zdalny tuning samochodu, który później pojawia się w garażu oraz Rockstarowa parodia Facebooka. Spinajcie dalej swoje hardkorowe poślady, ja się świetnie bawiłem korzystając z tej apki do późnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować