Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amnesia: A Machine for Pigs - recenzja

8 postów w tym temacie

Gra mi się w miarę podoba. ale niezłą grafikę zamieniłbym na kiepską. Gra wygląda nie wiele lepiej niż pierwsza Amnesia/Prenumbry, a te w dniu premiery już były przestarzałe o kilka lat. Sam A Machine for Pigs oceniłbym na 7/10 - mnie wciągnęło i zainteresowało, ale jednak po ograniu Outlast żaden horror już nie jest taki sam. Nawet pierwsza Amnesia była dużo straszniejsza i ogólnie lepsza. Warto zagrać, ale można jeszcze poczekać na obniżkę ceny (choć i na starcie nie jest zbyt droga) - przewiduję z fusów, że już nie długo będzie można ją kupić taniej, a nieco później po prostu w bundlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest nowa amnesia jak dla mnie tylko znacznie inna gra. I w dodatku ani to przygodówka ani horror. Sam oceniam grę o stopień niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra, na którą długo czekałem, ukończyłem ją, no i niestety muszę się zgodzić z tą recenzją, moja ocena 7/10, gra nadrabia klimatem, lokacjami oraz udźwiękowieniem, ale traci na tym że jest dużo mniej straszna, za krótka ( WTF 4h ?! ), no i momentami śmieszna ( akcja z płonącym Londynem ). Outlast ją zdecydowanie bije w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra mi się w miarę podoba. ale niezłą grafikę zamieniłbym na kiepską. Gra wygląda nie
> wiele lepiej niż pierwsza Amnesia/Prenumbry, a te w dniu premiery już były przestarzałe
> o kilka lat. Sam A Machine for Pigs oceniłbym na 7/10 - mnie wciągnęło i zainteresowało,
> ale jednak po ograniu Outlast żaden horror już nie jest taki sam. Nawet pierwsza Amnesia
> była dużo straszniejsza i ogólnie lepsza. Warto zagrać, ale można jeszcze poczekać na
> obniżkę ceny (choć i na starcie nie jest zbyt droga) - przewiduję z fusów, że już nie
> długo będzie można ją kupić taniej, a nieco później po prostu w bundlu.
czy ty gimbusie postradałeś zmysły wychwalając to gówno outlast a już w ogóle porównując to do amnesi???????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 14:46, tygrys827 napisał:

czy ty gimbusie postradałeś zmysły wychwalając to gówno outlast a już w ogóle porównując
to do amnesi???????!!!!!!!


BAN - Jak to się mówi szanuj innych a będą szanować Ciebie - za obrażanie innych oraz słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować