Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - problem z instalacją drugiej płyty da się rozwiązać

16 postów w tym temacie

Ale ze mną jest coś nie tak albo nie widzę na tym filmiku żadnej różnicy. Sorry ale tekstury są ohydne jak by się coś do końca nie doczytywało (mam nadzieje że PC-towa wersja będzie chociaż odrobinę lepiej wyglądać) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od wczoraj zainstalowane dwie płytki na pendriwe (16GB) i nie zauważyłem jakiś problemów z wczytywaniem tekstur. Pierwsza płytka jest podzielona na 4 party (part1 2GB, part2 2GB, part3 2GB, part4 1,8GB) ostatni part musiałem przenieś na dysk konsolo aby zainstalować płytkę z grą na pendriwe bo się nie chciała zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie polegajace na kupnie dodatkowego sprzetu nie jest dobrym rozwiazaniem. Nie kazdy ma 16GB pendrive''a, a kupno takowego za 1/4 ceny mija sie z celem.

Ciekawe gdzie byli testerzy tej gry ;D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt troszkę nie przemyślane rozwiązanie.. jak bym wiedział, że mogą być takie problemy zakupiłbym GTA V na PS3 i byłoby po sprawie :) a tak musimy sobie jakoś poradzić i cieszyć się tym co mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że w PS3 jest Blu-ray i można spokojnie na jednej płytce zmieścić :) a tak poza tym to zauważyłem, że wersja PS3 jest identyczna do tej z X-a,a na początku myślałem, że na X-ie będzie wyglądać ciut lepiej. Nic tylko się cieszyć :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dobrze, że w PS3 jest Blu-ray i można spokojnie na jednej płytce zmieścić :) a tak
> poza tym to zauważyłem, że wersja PS3 jest identyczna do tej z X-a,a na początku myślałem,
> że na X-ie będzie wyglądać ciut lepiej. Nic tylko się cieszyć :)!

Fajny żart, GTA V wygląda zdecydowanie lepiej na Xbox''ie 360.
Oto porównanie:
https://www.youtube.com/watch?v=QRzac3XrTdM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane normalnie dwie płytki na dysku i podczas gry ani razu nie zauważyłem jakiegoś doczytywania. Wszystko chodzi płynnie i przyjemnie. Jedyne co naprawdę zauważyłem to efekty właśnie z materiału nagranego jako pierwszego gdzie widać było jak doczytuje poszczególne elementy, ale po za tym nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak dobrze, że w PS3 jest Blu-ray i można spokojnie na jednej płytce zmieścić :)
> a tak
> > poza tym to zauważyłem, że wersja PS3 jest identyczna do tej z X-a,a na początku
> myślałem,
> > że na X-ie będzie wyglądać ciut lepiej. Nic tylko się cieszyć :)!
>
> Fajny żart, GTA V wygląda zdecydowanie lepiej na Xbox''ie 360.
> Oto porównanie:
> https://www.youtube.com/watch?v=QRzac3XrTdM
Jakos to mnie nie przekonuje, moze dlatego ze nadal gram klasyki i liczy sie aspekt fabularny od wizualnego. W kazdym badz razie z wersja na xsa dali z letka ciala, i tego zdecydowanie lepiej nie zauwazylem na tym filmiku, moze ogladales jakis inny ?? o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niema co się łudzić, GTA V na konsole PS3 i Xbox 360 to jedna wielka KUPA!
Ten kto zakupił grę w tym ja otrzymał półprodukt niedopracowany, tylko że moja kopia gry poszła już dawno na reklamacje do sklepu, a sklep oddał mi bez problemu pieniądze.
Ogólnie te nowe GTA V nie urywa dupy, a oceny na poziomie 6/10, 7/10 są w pełni zasłużone. Nie wiem czym tu tak wiele osób się jara, chyba tym że dawno nie grało w GTA, ja postoje poczekam na wersje PC lub PS4, być może w tedy będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja napiszę jak sytuacja wygląda u mnie po zainstalowaniu obu płyt na dysku. Owszem intro wygląda tak samo jak z filmiku Digital Foundry, ale już podczas samej rozgrywki jest zdecydowanie lepiej. Nie ma wielkich doczytywań, czasem kilka, kilkanaście metrów od nas doczyta się jakiś znak drogowy, albo skrzynka na listy i tyle. A i tak podczas 5 godzinnej sesji zobaczyłem takie zjawisko może z 2 - 3 razy. Z tego co wiem jest wiele osób, którym gra chodzi normalnie po zainstalowaniu obu płyt, tak więc rada dla tych, którzy zamierzają dopiero włożyć GTA V po raz pierwszy do napędu klocka: zainstalujcie obie płyty, jeśli macie taką możliwość, nie zakładajcie najgorszego, bo jest duża szansa na to, że gra z dysku będzie chodzić normalnie, a wy przy okazji zachowacie słuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem dziś w Media Markt nowe GTA V na mojego xbox''a 360 slim i po włożeniu dysku instalacyjnego wyskakuje informacja, że nie można odtworzyć dysku i należy przetrzeć płytę szmatką i zresetować konsolę, jednak to nie pomaga. Inne gry działają bez żadnych problemów więc nie wiem o co chodzi... Dodam jeszcze, że konsola nie jest przerobiona, a gra jest zupełnie nowa.
Podpowie mi ktoś co mogę zrobić, by gra się zainstalowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować