Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czego posłuchamy w FIFA 14?

8 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Oprócz rzecz jasna dopingu kibiców i lamentów pokonanych przeciwników. Electronic Arts podzieliło się listą wykonawców, którzy przyczynili się do udźwiękowienia FIFA 14. Na niej między innymi Vampire Weekend, Bloc Party, Nine Inch Nails, Disclosure czy Empire of the Sun.

Przeczytaj cały tekst "Czego posłuchamy w FIFA 14?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W fifa trzynastce jedynie co zapamiętałem z soundtracka (przyjemniej w demie) był Imagine Dragons: On the top of the World. To było całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 21:52, Gumisiek2 napisał:

Nie znam żadnego z tych zespołów, ale soundtrack zawsze był mocną stroną gier z serii
FIFA, więc pewnie tak samo będzie i tym razem.

Nine Inch Nails nie znasz? ;]

Jeżeli zaś chodzi o Fifę i soundtrack to i tak nic nie przebije roczników poniżej 07-08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewałem, że ktoś o to spyta :P Kojarzę zespół z nazwy, jednak nigdy nie przesłuchałem ani jednego ich utworu (lub nie jestem świadomy, że gdzieś przypadkowo było dane mi ich usłyszeć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znacie ani jednego z tych artystów? Przecież Disclosure, Foals, John Newman, The 1975,Vampire Weekend, Wretch 32 to jedni z najbardziej znanych artystów w europie! Większość tych piosenek już jest stara... Myslałem że EA sie bardziej postara i da jakieś nowe, nieobsłuchane piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować