Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo 3 straci swój dom aukcyjny na początku 2014 roku

78 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2013 o 22:03, Ring5 napisał:

> Czy tylko ja odbieram komentarze autora w tytule i pod koniec jako pogardliwe?

Nie tylko Ty. I nie bardzo wiem, o co szanownemu panu redaktorowi chodzi. Ubodło go to?
Personalnie dotknęło, że Blizz w końcu likwiduje coś, co od początku było zmorą D3 (do
spółki z tragicznym systemem lootu)?

Macie, doprawiłem luźne zdania odrobiną miłości, żeby nikt nie myślał, że się nie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 21:18, Madoc napisał:

Raczej żartobliwe, wystarczy zwrócić uwagę, kto to pisał.

Nie jestem na bierząco z autorami. No i jakoś, nie widzę tego żartobliwego tonu. Może mnie jakoś dziwnie nauczono, ale tak to odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak to nic nie zmieni bowiem allegro, fora i tym podobne będą proponować pieniądze za sprzęt, a na obecnym poziomie bez dobrego sprzętu który można kupić pewnie będzie duży problem ukończyć grę na poziomie trudności większym niż koszmar... o ile nie szybciej co sprawi że gra nas odrzuci i to nie z powodu że nie jesteśmy kreatywni tylko że nie mamy przedmiotów ;/A wiec lot 2.0 będzie dobrze działał pewnie w wersji dopiero po kilku miesiącach 2,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby autor w swoich "gratulacjach" zawarł cały dostępny jad i ironię wszechświata, to i tak nie byłoby w tym nic obraźliwego, bo to tylko gratulacje.
Spodziewam się, że za kilka lat kichnięcie w nieodpowiedni sposób również będzie poczytywane za znak pogardy - do tego to wszystko chyba zmierza.
Osobiście lubię błazeński i prowokujący styl redaktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 22:27, Zajanski napisał:

Osobiście lubię błazeński i prowokujący styl redaktora.

Cały jad i ironię? Chyba ktoś, tu nie wie co to jest ironia. Tu nie chodzi o to jakie słowa zostały użyte, ale jakie za nimi stoją intencje.
Jakbym miał ochotę kichnąć i specjalnie podszedłbym i kichnął jak najgłośniej potrafię, prosto w Twoje ucho. Podobało by Ci się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 22:45, MadBunnyRabbit napisał:

Cały jad i ironię? Chyba ktoś, tu nie wie co to jest ironia.


Rzeczywiście, nie mam pojęcia. Tu mnie masz.

Dnia 17.09.2013 o 22:45, MadBunnyRabbit napisał:

Jakbym miał ochotę kichnąć i specjalnie podszedłbym i kichnął jak najgłośniej potrafię,
prosto w Twoje ucho. Podobało by Ci się to?


Kiepskie porównanie - czyjś lekko złośliwy styl wypowiedzi zestawiać z oczywistym naruszeniem nietykalności cielesnej.
Kolejny dowód na to, że współcześnie ludzie są nadwrażliwcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakby nieco dopracowali system dmg... niz pokladac dmg poprzez sprzet... to mogliby to nieco ulepszyc poprzez skille.... fajnie by bylo co level up dostawac 1pkt na wzmocnienie jakiegos skilla... tak wiec wybieramy nasze najulubiensze i punkcik w dany skill... wiec mimo ze moznabyloby uzywac wszystkie skille jak zawsze to te pare bylyby mocniejsze od innych... ale problem taki ze wpakowanych punkcikow juz nie mozna byloby wycowac wiec dodawac trzeba rozwaznie ^^ takie cos byloby swietne... jakas roznorodnosc a nie ze tylko Gear... i cala gra opiera sie na farmowaniu.... takie diablo-farmville

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalili tego całego Wilsona czy jak zwał się ten poprzedni dyrektor projektu D3 i co jakiś czas co raz lepsze wieści o Diablo 3. Blizzard idzie dobrą drogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie AH jest zarąbistą sprawą np. podczas gry znajdę super hiper przedmiot dla barba np. plugawa osłonę z 250 siły , vit, live reg tak to na AH sprzedam i kupie coś dla siebie a bez AH hmmm poleciała by na siarkę albo do vendora. Wiec jak dla mnie pomysł nietrafiony i pewnie bez AH skończę swoją grę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No, to słucham. Zachwyceni? Byłoby miło, gdybyście okazali jakąś radość"... Nie wiem, czy to zamierzone, ale to brzmi jak pretensje i i zarzut, że gracze narzekali niepotrzebnie i że AH to naprawdę nic takiego :f Popracujcie trochę nad podejściem do czytelnika, serio. Fajne teksty :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No, jeszcze loot 2.0, tryb offline i będzie można pograć po ludzku, tak jak na konsolach.
>
> > :)
>
> Z trybem offline twardo mówią, że nie bo Diablo 3 najlepsze doświadczenia daje w sieci
> i grając z innymi. Powtórzyli to chyba z tydzień temu jak ktoś zapytał, czy PC dostanie
> offline skoro maja konsole.
To skoro lepsze wrażenie daje granie z innymi to czemu konsole nie muszą mieć stałego łącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 22:51, Zajanski napisał:

Rzeczywiście, nie mam pojęcia. Tu mnie masz.

Gdybyś wiedział, nie pisałbyś, że to są gratulacje i jako takie powinny być przyjęte. Nie ważne jakiego słowa autor użył, ważne jakie miał za tym intencje. Jeżeli nie załapałem żartu, trudno, ale nie wciskaj mi, że to tylko gratulacje. Albo szczere gratulacje, albo złośliwy, ironiczny, prowokacyjny żart. Jedno z drugim się wyklucza.

Dnia 17.09.2013 o 22:51, Zajanski napisał:

Kiepskie porównanie

Jak dla mnie genialne. Ponieważ, jeżeli kichnąłbym tak samo, ale przez przypadek, na początku byłbyś równie wkurzony.

Dnia 17.09.2013 o 22:51, Zajanski napisał:

Kolejny dowód na to, że współcześnie ludzie są nadwrażliwcami.

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to jest jeszcze news czy już felieton ? Bo jeśli to pierwsze to szanowny pan redaktor chyba się zapomina. Niby dlaczego to MY się mamy przed nim tłumaczyć z decyzji Blizza ? I gdzie rzekoma obiektywność ?
A jeśli to żart to nieśmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wracamy na alledrogo i jibej :)
Mniejsze prowizje, brak górnego limitu kwoty wystawienia przedmiotu - dla mnie bomba.

Swoja droga może w końcu farmienie mobów zacznie mieć większy sens niż tylko wbijanie pargonów i modły do bogów o jakikolwiek znośny drop. Lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze reset przedmiotów lub brak kompatybilności postaci po wprowadzeniu dodatku (podobnie jak w D2) i jesteśmy w domciu.

Ale myślę, że wystarczy sam reset itemów.
Zaboli (i to mocno) ale wszystkim wyjdzie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować