Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Pro Evolution Soccer 2014 - jakie nowości udało się wprowadzić w grze dzięki zastosowaniu FOX Engine?

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Pro Evolution Soccer 2014 to pierwsza gra, która skorzysta z technologii FOX Engine przygotowanej przez Kojima Productions (drugą będzie nowy Metal Gear Solid). Sprawdźmy, dlaczego silnik okazał się niezwykle istotny przy produkcji nowego PES-a.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Pro Evolution Soccer 2014 - jakie nowości udało się wprowadzić w grze dzięki zastosowaniu FOX Engine?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Pro Evo wymiotło konkurencje, szczególnie na PC.
Co lepsze, PES będzie szedł w dobrym kierunku i co roku będzie lepsza gra, a FIFA? Za 3 lata dostaniemy nowe menu i FIFE 13 z aktualnymi składami, ot co. Tak wiem, będzie next-gen.. Yhy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 11:43, diabolo20 napisał:

przecież ten silnik tak ucieli że na PC nie bedzie różnicy graficznej


O co wiecznie Tobie idzie z grafiką, silnikami graficznymi, konsolami itd.
Wszystkie Twoje komentarze dotyczą TYLKO tego...

Co do PESA - zobaczymy, ostatnie dwa lata FIFA była bezkonkurencyjna moim zdaniem. Muszę pobrać to demo i przetestować wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 15:21, Lerten napisał:

> przecież ten silnik tak ucieli że na PC nie bedzie różnicy graficznej

O co wiecznie Tobie idzie z grafiką, silnikami graficznymi, konsolami itd.
Wszystkie Twoje komentarze dotyczą TYLKO tego...

Co do PESA - zobaczymy, ostatnie dwa lata FIFA była bezkonkurencyjna moim zdaniem. Muszę
pobrać to demo i przetestować wreszcie.

O to mi chodzi że jak się tworzy nowy silnik to go się nie ogranicza na PC a tu podobno bardzo go ograniczyli żeby tylko stare konsole pociągneły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O to mi chodzi że jak się tworzy nowy silnik to go się nie ogranicza na PC a tu podobno
> bardzo go ograniczyli żeby tylko stare konsole pociągneły

Podobno? Może jakieś źródło tej informacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 00:40, exul87 napisał:

> O to mi chodzi że jak się tworzy nowy silnik to go się nie ogranicza na PC a tu
podobno
> bardzo go ograniczyli żeby tylko stare konsole pociągneły

Podobno? Może jakieś źródło tej informacji ?

Jeden z twórców się wypowiadał na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem, prawie taka sama bieda jak rok temu. Grafika nadal gorsza od FIFY, twarze o wiele gorsze, boisko mało szczegółowe. Drybling jest beznadziejny, każdy wslizg kończy się żółtą kartką, strzały są do dupy. To tyle na temat tego jaka ta gra jest dobra.
Naprawdę jak to jest Fox Engine to ja nie mam pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 17:47, Lucas162 napisał:

Dzisiaj grałem, prawie taka sama bieda jak rok temu. Grafika nadal gorsza od FIFY, twarze
o wiele gorsze, boisko mało szczegółowe. Drybling jest beznadziejny, każdy wslizg kończy
się żółtą kartką, strzały są do dupy. To tyle na temat tego jaka ta gra jest dobra.
Naprawdę jak to jest Fox Engine to ja nie mam pytań


W nowego Pesa trzeba nauczyć się grać. Gra jest wymagająca, tu trzeba się nauczyć jak odbierrać piłkę, a nie bezmyślnie wciskać x. Drybling jest świetny, choć początkowo trudny do opanowania. Warto w Pesie włączyć sobie Performance Training, bowiem jest to coś w rodzaju samouczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować