Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gaikai na PS4 z grami z PlayStation 3 jeszcze w 2014 roku w Stanach Zjednoczonych

11 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Widać przyjdzie nam czekać krócej, niż na działającą funkcjonalność custom soundtrack na PlayStation 3. Bo na to potrzeba było całej generacji, by opcja w odpowiedniej formie pojawiła się na PlayStation 4.

Przeczytaj cały tekst "Gaikai na PS4 z grami z PlayStation 3 jeszcze w 2014 roku w Stanach Zjednoczonych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kompletnie jakoś tego nie widzę. Wolę chyba mieć starą konsolę i gry za grosze, ale zobaczymy.
> W EU pewnie z rok poczekamy.

A ja przeciwnie, w tej generacji byłem przy Xboxie i z wielką chęcią pograłbym w Last of Us, Uncharted, God of War, Heavy Rain, Killzona i jeszcze kilka innch exclusivów. Mam tylko nadzieje, że w ogóle coś takiego powstanie w takim kraju jak Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kompletnie jakoś tego nie widzę. Wolę chyba mieć starą konsolę i gry za grosze, ale zobaczymy.
> W EU pewnie z rok poczekamy.
Ja także, ale nie jestem samolubem, nie każdy lubi to co ja, więc póki mam wybór - nie ma problemu, może komuś się przyda. Pytanie tylko jak długo będziemy mieć ten wybór (na PC już prawie go nie ma dzięki Steam oraz Origin)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@HanSatan pewnie duże, jak będzie szedł obraz hd/full hd. U nas większa większość nie ma nawet połowy wymaganych łączy nie wspominając o mniejszych miejscowościach gdzie najnowszy i najszybszy internet to aż 5 Mbit/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:03, Kaczor_Daffy napisał:

Na ps4 gry z ps3 będą wyświetlane w wyższej rozdzielczości? Mam na myśli full hd.

Jeśli będą streamowane, to prawdopodobnie przy użyciu starej architektury i starych wersji gier - tj. rozdzielczość będzie dokładnie taka, jak na PlayStation 3.
Stream prawdopodobnie będzie podbijał całość do 1080p, ale oboje wiemy, że to nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Streaming z urzędu oznacza kompresję obrazu i dźwięku oraz lag. O jakości z PS3 trzeba zapomnieć. Chcecie zobaczyć jak to wpływa na rozgrywkę to odpalcie Onlive i zagrajcie w dynamiczną (60fps) grę z mocną grafiką (choćby Street Fighter IV czy Dirt 3). To jest granie w chmurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować