Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

GRAMY! - magazyn o grach

23 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2013 o 10:56, Demagol napisał:

Zwłaszcza, że to nie my, czytelnicy mamy "wyrabiać opinię", tylko redaktor ma jasno przekazać,
co o grze sądzi.


Dobrze powiedziane. Zreszta inteligenty odbiorca wcale nie musi sie ocena przejmowac, moze przeciez nadal na podstawie tekstu wyrobic sobie opinie. Ta cyferka na dole chyba mu percepcji nie zaburzy, skoro jest inteligenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2014 o 22:11, TojaSmuggler napisał:

Dobrze powiedziane.


Recenzja to wciąż publicystyka, więc recenzent/tester/czy ktokolwiek tam, ma prawo wystawić ocenę na jaką jego zdaniem gra zasługuje. Dobrze jeśli potrafi zwrócić uwagę na wiele aspektów samej gry, ale ocena jest jakby tylko "wskazaniem". To, czy czytelnik się z nią zgadza czy nie, zalezy od niego. I o to chyba właśnie chodzi. :)

@Wojman Dzisiaj przejrzałem całą ścianę w empiku i brak tego czasopisma wskazuje raczej na jedno. Zdziwił mnie po prostu fakt, że przeszło to "bez echa". Nawet bez jakiejkolwiek oficjalnej informacji (nieoficjalne znamy). Nawet na wirtualych mediach nic nie ma, a to już grubo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem i muszę stwierdzić to samo, co Wojman. Ładna szata graficzna okładki (i tu nasuwa się przysłowie: nie oceniaj książki po okładce ;]) skusiła mnie do zakupu, jednakże w środku nic szczególnego tam nie było - ot, zwykły magazyn o grach. Oczywiście z CD-Action nawet się nie może równać, ale da się przeczytać. I praktycznie wszędzie jest napisane "Oczekiwania: Wysokie jak Himalaje". xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować