Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uplay 4.0 w drodze na PC-ty, nextgeny swojej wersji też nie unikną

23 postów w tym temacie

Póki co Uplay pozostaje niestety daleko w tyle za Originem, nie wspominając już o Steam. Głowna wada? Po ściągnięciu kilkunastu gigabajtów, przy próbie włączenia gry wyskakuje okienko z pobieraniem aktualizacji. Naprawdę nie idzie zrobić tego od razu? Konkurencja potrafi. Mam nadzieję, że wraz z 4.0 to się poprawi, bo póki co doprowadza mnie to do szewskiej pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 22:52, Rizzan napisał:

Nie wiem co jest gorsze, Uplay czy Origin.


Ja osobiście z Originem się pogodziłem, bo choć daleko mu do Steama, to przynajmniej w porównaniu do Uplay jest przyjazny w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 22:51, LESZ3u napisał:

Głowna wada? Po ściągnięciu kilkunastu gigabajtów, przy próbie włączenia gry wyskakuje
okienko z pobieraniem aktualizacji.


To jeszcze nie jest najgorsze. Fajniejsze jest to, że po ściągnięciu kilkunastu gigabajtów gry, przy próbie włączenia wyskakuje okienko z pobieraniem aktualizacji. Łatka się pobiera, następnie instaluje i fajnie można już grać. Tylko mam w zwyczaju grzebać w grze w ustawieniach i zazwyczaj, żeby zmiany zostały wprowadzone należy zrestartować grę. No to wychodzę do pulpitu, ponownie uruchamiam grę i... zaczyna się pobierać druga łatka. :) Przy trzecim uruchomieniu gry to samo.

Tak więc Uplay jest niestety póki co mocno nie dopracowany. Na szczęście gry działają bez problemowo, a co by o Ubi nie mówić to jednak gierki robią fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 22:55, LESZ3u napisał:

> Nie wiem co jest gorsze, Uplay czy Origin.

Ja osobiście z Originem się pogodziłem, bo choć daleko mu do Steama, to przynajmniej
w porównaniu do Uplay jest przyjazny w obsłudze.

Yep, to trzeba im przyznać - bo nawet nie zauważyłem, żeby na chwilę obecną Origin jakoś szczególnie przeszkadzał - przynajmniej nie bardziej niż sam Steam.
Jasne, jest nieprzydatny, ale też nie kuje w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie najbardziej z tych wszystkich platform lubie Uplay, przejrzysty wygodny i widać że Ubi ciągle dąży do udoskonalenia swojej platformy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:01, ww3pl napisał:

Yep, to trzeba im przyznać - bo nawet nie zauważyłem, żeby na chwilę obecną Origin jakoś
szczególnie przeszkadzał - przynajmniej nie bardziej niż sam Steam.
Jasne, jest nieprzydatny, ale też nie kuje w oczy.


Jeśli w zamian za korzystanie z praktycznie bezproblemowego Origina mogę bardzo tanio kupować przez tą platformę gry (nie tylko EA), to mogę się na taki deal zgodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:00, Wojman napisał:

To jeszcze nie jest najgorsze.


Racja - Assassin''s Creed III chyba z 4 razy robił takie cyrki, za każdym razem dociągając kolejną łatkę. Far Cry 3 był w tym chyba jeszcze lepszy. Nie potrafię zrozumieć jak można nie dopracować tak podstawowej rzeczy. W dobie Steama i Origina już zapomniałem o konieczności pobierania łatek, bo te ściągają się automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:01, ww3pl napisał:

bo nawet nie zauważyłem, żeby na chwilę obecną Origin jakoś
szczególnie przeszkadzał

Mi też nie przeszkadza, wywaliłem po skończeniu z ME3. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Póki co Uplay pozostaje niestety daleko w tyle za Originem, nie wspominając już o Steam.
> Głowna wada? Po ściągnięciu kilkunastu gigabajtów, przy próbie włączenia gry wyskakuje
> okienko z pobieraniem aktualizacji. Naprawdę nie idzie zrobić tego od razu? Konkurencja
> potrafi. Mam nadzieję, że wraz z 4.0 to się poprawi, bo póki co doprowadza mnie to do
> szewskiej pasji.
Tyle, ze tylko UPlay daje cokolwiek w zamian za swoje istnienie oprócz zapisu na zewnętrznym serwerze. Na Steamie za osiągnięcia nawet tapety nie dostaniesz. Choć ściąganie łatek faktycznie jest upierdliwe. Ja grałem teraz w AC III po wykasowaniu go z kompa. z 8 patch, a za każdym razem trzeba włączyć i wyłączyć grę. Choć może to poprawią właśnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tyle, ze tylko UPlay daje cokolwiek w zamian za swoje istnienie oprócz zapisu na zewnętrznym
> serwerze. Na Steamie za osiągnięcia nawet tapety nie dostaniesz.
Ale za karty dostaniesz już zarówno tapetki jak i emotiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uplay jest fatalny mam na nim trzy gry i za każdym razem jak je instalowałem to była masa problemów. Raz (to chyba było właśnie jak zrobili nową wersję 3.0 więc aż się boje co ciekawego będzie trzeba zrobić w 4.0 żeby zaczęła działać) nawet wywalał takie błędy (komp świeżo po formacie) że jak zacząłem szukać w necie rozwiązań to były porady w stylu "zmodyfikuj rejestr tu, tu i tu skasuj ten plik a tamten przenieś tu" co prawda w końcu odpaliłem ale na miłość boską ani Steam a nawet Orgin nie miały takich problemów w czasie bety jak ten badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować