Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zainteresowanie PS Vita TV na zachodzie przerosło oczekiwania Sony

12 postów w tym temacie

Tak jak na początku nie miałem pojęcia do czego to miałoby służyć, tak po głębszym zastanowieniu też chcę PS Vita TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak na początku nie miałem pojęcia do czego to miałoby służyć, tak po głębszym zastanowieniu
> też chcę PS Vita TV :)

cena ps3, czy też x360 jest obecnie tak niska że sam nie wiem co ty w tym widzisz, gdyby to był DS tv czy coś takiego to bym się zastanowił, ale via? Ona nawet nie posiada 1 poważnego exa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
Haha, dobre.

Co do tematu. Sony wie jak robić interesy - wypuszczamy PS Vita, wypuszczamy 3 gry na krzyż, potem wypuszczamy PS Vita TV, kupi to nowy target, wypuścimy patche do starych gier. A, no i ceny gier z kosmosu. Jak napisał Kirlen, lepiej kupić PS3 czy X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 16:58, Kirlen napisał:

> Tak jak na początku nie miałem pojęcia do czego to miałoby służyć, tak po głębszym
zastanowieniu
> też chcę PS Vita TV :)

cena ps3, czy też x360 jest obecnie tak niska że sam nie wiem co ty w tym widzisz, gdyby
to był DS tv czy coś takiego to bym się zastanowił, ale via? Ona nawet nie posiada 1
poważnego exa...


Ma duzo świetnych gier i exclusivów. Ma więcej niż myślałem, dzieki plusowi. Podchodzę do tych gierek z plusa jak do gier o których 1 raz słyszę i wciągają mnie na dziesiątki godzin.

W nocy spróbowałem odpalić jakąś grę New Little King’s Story. Odpaliłem z ciekawości o 24.. skończyłem grać o 5 nad ranem. Świetna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @up
> Haha, dobre.
>
> Co do tematu. Sony wie jak robić interesy - wypuszczamy PS Vita, wypuszczamy 3 gry na
> krzyż, potem wypuszczamy PS Vita TV, kupi to nowy target, wypuścimy patche do starych
> gier. A, no i ceny gier z kosmosu. Jak napisał Kirlen, lepiej kupić PS3 czy X360.
Widać, że twoja wiedza na temat Vity jest... żadna. Nowiutki Killzone: Najemnik, gra o jakości gier na konsole domowe, kosztowała 139 PLN. Porównajmy do Killzone 3 na premierę - 249 PLN. Cena z kosmosu? Rayman Legends na PS3 - 179 PLN, Vita - 139 PLN. Znowu cena z kosmosu? Ceny gier są całkiem niezłe, przeważnie między 79-139 PLN, czyli połowa tego, co X360 i PS3. Chciałeś ceny 5-10 PLN jak za badziew na komórki? Wtedy dostałbyś gry o jakości tych komórkowych, czyli dno kompletne. Sama Vita TV będzie kosztowała około 300-350 PLN, a więc połowę tego co PS3 lub X360. Fajnie, że hejtujesz coś, o czym nie masz bladego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
Assassin''s Creed III Liberation- 179 zł na PSV też to jest nieziemska gra?;] Niesamowita jedyna w swoim rodzaju? Cena tu nie ma nic do rzeczy- to tylko czysty marketing;] Dopiero w praniu okazuje się, z jaką produkcją mamy do czynienia i ile jest grywalności w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @up
> Assassin''s Creed III Liberation- 179 zł na PSV też to jest nieziemska gra?;] Niesamowita
> jedyna w swoim rodzaju? Cena tu nie ma nic do rzeczy- to tylko czysty marketing;] Dopiero
> w praniu okazuje się, z jaką produkcją mamy do czynienia i ile jest grywalności w grze.
>
179 PLN to i tak dużo mniej niż wersja konsolowa trójki, czyli 249 PLN. Sama gra była całkiem dobra i mi się podobała. Jeśli moje zdanie się nie liczy, to niech świadczy o tym średnia 70/100 Metaciritc albo recenzja Gram - 7.8/10. Całkiem nieźle, zważywszy na fakt że mamy do czynienia z grą na handhelda, której dostało się za to, że nie jest tak dobra jak wersja stacjonarna... a to szok. A można pomyśleć, że wersja przenośna będzie lepsza od stacjonarnej... Niestety większość gier z Vity jest oceniana według standardów stacjonarnych current-genów, co jest zwyczajną głupotą i w ogóle materiałem na dłuższą rozprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @up
> Assassin''s Creed III Liberation- 179 zł na PSV też to jest nieziemska gra?;] Niesamowita
> jedyna w swoim rodzaju? Cena tu nie ma nic do rzeczy- to tylko czysty marketing;] Dopiero
> w praniu okazuje się, z jaką produkcją mamy do czynienia i ile jest grywalności w grze.
>
179 PLN to i tak dużo mniej niż 249 PLN za wersję na konsole. Gra mi się podobała i była całkiem niezła. Jeśli moje zdanie cię nie interesuje, to na Metacritic gra ma średnią 70/100, a GRAM oceniło ją na 7,8/10. Całkiem nieźle, zważywszy na fakt, że jest to gra na handhelda, której dostało się za to, że nie jest tak dobra jak wersja na konsole stacjonarne. A to szok, bo można przecież pomyśleć, że wersja mobilna powinna być lepsza od stacjonarnej. Taaa... Większość gier na Vitę jest oceniana przez pryzmat konsol stacjonarnych, co jest absolutną głupotą. Jakoś inne sprzęty mobilne nie są porównywane do konsol, tylko ta biedna Vita. Na szczęście GRAM nie popełnia tego błędu w przypadku recenzowania gier na Vitę, ale niektóre serwisy już tak. Ale to w ogóle materiał na inną dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 16:58, Kirlen napisał:

> Tak jak na początku nie miałem pojęcia do czego to miałoby służyć, tak po głębszym
zastanowieniu
> też chcę PS Vita TV :)

cena ps3, czy też x360 jest obecnie tak niska że sam nie wiem co ty w tym widzisz, gdyby
to był DS tv czy coś takiego to bym się zastanowił, ale via? Ona nawet nie posiada 1
poważnego exa...


PS3 już mam, X360 nie ma żadnego intersującego exclusiva (poza Fable 2/3, ale kupować konsolę dla jednej średniej gry (bądź dwóch)?).

Myślałem, żeby kupić ostatnio 3DSa... Ale tam nie w co grać. Pokemony, Maria i odgrzewne Zeldy. Nuda. Ewentualnie parę jrpgów. Wiele z fajnych rzeczy z DSa jest również na PSP (często w lepszej jakości), a co za tym idzie dostępne również na Vicie. A co do Vity: Uncharted, Gravity Rush, Killzone, Unit 13, Soul Sacrifice, parę innych i jeszcze więcej w drodze.

PS Vita TV nie dośc że nie będzie jakoś wybitnie droga (400 - 500 zł) to zauważyłem, że często powrocie do domu mam ochotę kontynuować grę, ale już na większym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie na pojawienie się w sklepach stacjonarnych telefonów komórkowych, podłączanych do TV samochodowych nawigacji, butów do spania oraz wielu innych niezwykle potrzebnych i użytecznych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować