Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce II: Demons of the Past z datą premiery

13 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Firma Nordic Games ujawniła dzienny termin wydania Demons of the Past, czyli ostatniego rozszerzenia do SpellForce II. Dodatek nie będzie wymagał do działania „podstawki”, która zadebiutowała już ponad siedem lat temu.

Przeczytaj cały tekst "SpellForce II: Demons of the Past z datą premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To była dobra gra, ale 7 lat temu... choć by nie wiem jak dobry ten DLC był i tak bym
> nie wziął
Ograłem Faith in Destiny, i powiem tyle. Jak się jest fanem serii to warto. Jak nie to szkoda sobie tyłek zawracać. Jak dla mnie 7/10. Ale te DLC do tego dodatku to jakaś porażka. Mapki po ~ 2 godziny, i każdy za 4€. Jakaś paranoja...
Jak cdp.pl wyda to w jakiejś ładnej cenie lub gdzieś będzie taniej niż te 84 PLN (powiedzmy, tak koło 40 zł) to chętnie się skusze :) A jak nie to poczekam na promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu na oficjalnych screenach praktycznie nigdy nie pokazują tego jak wszystko wygląda w rzucie izometrycznym, bo opcjonalne TPP było tam dla mnie zupełnie zbędne i bardzo niepraktyczne.
W FiD nie grałem, ale Władca Smoków mi się bardzo podobał. Był o niebo lepszy od podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 17:39, ManweKallahan napisał:

Nie rozumiem, czemu na oficjalnych screenach praktycznie nigdy nie pokazują tego jak
wszystko wygląda w rzucie izometrycznym, bo opcjonalne TPP było tam dla mnie zupełnie
zbędne i bardzo niepraktyczne.
W FiD nie grałem, ale Władca Smoków mi się bardzo podobał. Był o niebo lepszy od podstawki.


A ja bardzo lubiłem grać w widoku TPP
ciekawe, czy dodatek obsługuje rozdzielczość Full HD? - osobiście posiadam tylko podstawkę i " Władcę Smoków ", więc chętnie zakupiłbym kompletną edycję w FHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SpellForce to taka dobra i fajna marka chciałbym żeby zdobyła trochę większą popularność i żeby zrobili trójeczkę a nie bawili się w kotleciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, właśnie jestem w połowie kampanii SpellForce 2 :D

Zamiast wydawać dodatki zrobiliby pełnoprawną kontynuację i opatrzyli ją numerkiem "3". Jak zostało zauważone w nagłówku, gra ma już 7 lat, więc co jak co, ale już jest ten czas, aby wydać kolejną część zamiast "dodatku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 19:40, DODO1992 napisał:

Hehe, właśnie jestem w połowie kampanii SpellForce 2 :D


A w jakiej rozdzielczości grasz?

chętnie bym pograł ale nie chcę grać w formacie 4:3 i w niskiej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może CDPROJEKT wyda (wreszcie) obydwa dodatki w polskiej wersji językowej?
Zapewne nie tylko mnie ucieszyłaby taka wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faith in Destiny mnie mocno zawiodło, jednak widać, że to nie oryginalna ekipa robiła... Pewnie poczekam na jakąś steamową wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 14:45, mtsach napisał:

Będzie pełnoprawna „trójka”. Ujawniono to pod koniec rozszerzonej prasówki:
http://www.nordicgames.at/index.php/article/spellforce_2_demons_of_the_past

Świetna wiadomość. Obydwie części Spellforce bardzo mi się podobały i grałem w nie przez długie godziny, aż ciężko uwierzyć, że tyle lat minęło od ich premier. Jeśli trójka wyjdzie to z pewnością będzie to mój obowiązkowy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować