TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2007 o 12:14, dawidos160 napisał:

Ja nie zarabiam aż tyle ;) 4 zł na godzinę pracuję w weekendy to wyciągnę max 100zł to są 4
stówy na miecha max. a często jest tak,że mam 200-250

Ja też kokosów nie mam ;p
Mam rodzinę , mieszkanie itd.
Raz na kilka lat mogę się jednak poświęcić i wyciągnąć zaskórniaki o których małżonka nie wie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:19, spider88 napisał:

> Ja nie zarabiam aż tyle ;) 4 zł na godzinę pracuję w weekendy to wyciągnę max 100zł to
są 4
> stówy na miecha max. a często jest tak,że mam 200-250
Ja też kokosów nie mam ;p
Mam rodzinę , mieszkanie itd.
Raz na kilka lat mogę się jednak poświęcić i wyciągnąć zaskórniaki o których małżonka nie wie
;))


A ja jestem 17 letnim uczniem :P Jak chce kompa to muszę zrobić pielgrzymkę do mości wielkiego taty :P Teraz pracuje jako kelner i dostaje 4 zł za godzinę ale chyba przerzucę się na ulotki - pewne 3 dychy za 2 dni roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 09:28, Yamamoto napisał:

Jesteś nauczycielką?

Nie, nie jestem, ale musieliśmy pójść, bo w tym roku w ten sposób "odrabiali" jeden z dni wolnych.

Dnia 02.06.2007 o 09:28, Yamamoto napisał:

Miłego pikniku życzę :P

Dzięki :) Choć to nierealne życzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz bo tak to jest kupować gry u konkurencyj . Nie ma to jak nasze CDP.

Widać że zbliżają sie wakacje . W loży robi sie powoli zastój. Albo po prostu godzina jest późna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 00:04, olki77 napisał:

Widzisz bo tak to jest kupować gry u konkurencyj . Nie ma to jak nasze CDP.

To prawda , niestety CDP nie ma monopolu na wszystkie fajne gry . Idealnie było by gdyby w sklepie Gram były gry wszystkich wydawców .Wolał bym dodać te kilka złotych na marżę niż czekać dwa tygodnie a nie wiem ile jeszcze poczekam .Podobno paczkę wysłali już drugi raz .A tak pozostanie Alegro .

Dnia 03.06.2007 o 00:04, olki77 napisał:

Widać że zbliżają sie wakacje . W loży robi sie powoli zastój. Albo po prostu godzina jest
późna.

Jakie wakacje ??? Od kilku lat nie wiem co to znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 09:48, spider88 napisał:

Podobno paczkę wysłali już drugi raz .A tak pozostanie Alegro .

Napewno kiedyś dojdzie. Ja gier Cenegi nie zamawiam tylko kupuje w Empiku (jak są jakieś promocje) ale ty niestety takiego luksusu nie masz :| Ja czekam od Cenegi na słuchawki które idą i idą (dokładnie tyle samo czasu co wygrana z CDP w konkursie NXK) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 10:07, Konrades napisał:

Napewno kiedyś dojdzie. Ja gier Cenegi nie zamawiam tylko kupuje w Empiku (jak są jakieś promocje)
ale ty niestety takiego luksusu nie masz :|


Zgadza się , w mojej metropolii Empiku nie ma ale może wkrótce się to zmieni ;)

>Ja czekam od Cenegi na słuchawki które idą i idą

Dnia 03.06.2007 o 10:07, Konrades napisał:

(dokładnie tyle samo czasu co wygrana z CDP w konkursie NXK) :P

W tym tygodniu ( prawdopodobnie do środy ) wszystkie nagrody z NXK mają być już u wygranyc , dlatego tak się spieszę z modernizacją komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:14, dawidos160 napisał:

Ja nie zarabiam aż tyle ;) 4 zł na godzinę pracuję w weekendy to wyciągnę max 100zł to są 4
stówy na miecha max. a często jest tak,że mam 200-250


Facet, który kładzie polbruk bierze ok. 2500 PLN. Inny, kopie obok rowy ma ok. 2000. Kolo na koparce do 3000.
Warto się uczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 10:15, Pan_Sza napisał:

> Ja nie zarabiam aż tyle ;) 4 zł na godzinę pracuję w weekendy to wyciągnę max 100zł to
są 4
> stówy na miecha max. a często jest tak,że mam 200-250

Dnia 03.06.2007 o 10:15, Pan_Sza napisał:

Warto się uczyć? :)


Pytanie z gatunku podchwytliwych :> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 10:15, Pan_Sza napisał:

Facet, który kładzie polbruk bierze ok. 2500 PLN. Inny, kopie obok rowy ma ok. 2000. Kolo na
koparce do 3000.


Po pierwsze muszą mieć kupę szczęścia .Tego typu prace wykonują coraz częściej w ramach prac interwencyjnych i zarabiają przy tym ok 700 PLN .Takie kwoty jak podałeś można włożyć między bajki .Po drugie jeśli ktoś lubi machać łopatą przez cały dzień to może go taka praca satysfakcjonuje .

Dnia 03.06.2007 o 10:15, Pan_Sza napisał:

Warto się uczyć? :)

Tak , wiedza nie jest potrzebna tylko do zdobycia wykształcenia .Niestety zazwyczaj człowiek rozumie to dopiero po ukończeniu edukacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 10:32, dawidos160 napisał:

Pytanie z gatunku podchwytliwych :> :P


Nie :)
Czy warto mieć 134 fakultet za 2000 czy za tyle samo opalać się na placu budowy?
Sam się gubię, he he, póki co, biorę 135 dozbrojenie wiedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po kolei:

Dnia 03.06.2007 o 10:36, spider88 napisał:

Po pierwsze muszą mieć kupę szczęścia .Tego typu prace wykonują coraz częściej w ramach prac
interwencyjnych i zarabiają przy tym ok 700 PLN .T


Żartujesz? Musisz prosić o budowlańców. Mają terminy kilka miesięcy do przodu.

Dnia 03.06.2007 o 10:36, spider88 napisał:

akie kwoty jak podałeś można włożyć między
bajki .Po drugie jeśli ktoś lubi machać łopatą przez cały dzień to może go taka praca satysfakcjonuje


Ktoś tą łopatą macha. Czy ma satysfakcję? Nie wiem. Wiem ile "kasuje" za miesiąc.
Zaniżyłem lekko stawki, maj rong. Mogę pokazać kwity.

Dnia 03.06.2007 o 10:36, spider88 napisał:

Tak , wiedza nie jest potrzebna tylko do zdobycia wykształcenia .Niestety zazwyczaj człowiek
rozumie to dopiero po ukończeniu edukacji .


Tu mnam inne zdanie. 80 procent ludzi mniema o sobie więcej, niż powinno.

PS. RZadko tu bywam, postaram się odpowiedzieć ASAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mną ostatnio coś źle...
Mama poprosiła mnie, zebym podlał kwiaty w domu. Ok, ja lecę, kwiatek 1, 2, 3 i w pewnym momencie mama zaczyna się ze mnie śmiać. Patrzę na nią pytająco i okazało się, że podlałem sztuczny kwiatek...
Jest na to coś w naszej apteczce Lożowej....?

a może mam raczej w Lochach jakiegoś specyfiku szukać?

Pomóżcie...:P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mamy książkę o kwiatach "Kwiaty i ty czyli jak rozróżniać kwiaty w ogrodzie" - S.olkiego . Polecam ci te książkę z autografem jest.
...Jeśli nie jesteś pewien kwiatka , zacznij go czule macać po łodydze i wtedy poczujesz czy jest sztuczny czy też nie ...
Jest to 1 porada z 100 więc poczytaj trochę to sie dowiesz.
Jak ksiązka nie pomoże to została jeszcze Sala Tortur TYHE (STT) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 10:53, rogoz94 napisał:

Ze mną ostatnio coś źle...
Mama poprosiła mnie, zebym podlał kwiaty w domu. Ok, ja lecę, kwiatek 1, 2, 3 i w pewnym momencie
mama zaczyna się ze mnie śmiać. Patrzę na nią pytająco i okazało się, że podlałem sztuczny
kwiatek...

Każdemu zdarzają się takie wpadki :D Pewnie się po prostu zamyśliłeś ;)

Dnia 03.06.2007 o 10:53, rogoz94 napisał:

Jest na to coś w naszej apteczce Lożowej....?

Ja nic nie widziałam, popytaj innych :P

Dnia 03.06.2007 o 10:53, rogoz94 napisał:

a może mam raczej w Lochach jakiegoś specyfiku szukać?

Już bardziej prawdopodobne.

Dnia 03.06.2007 o 10:53, rogoz94 napisał:

Pomóżcie...:P"

/me pomaga (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 10:56, dawidos160 napisał:

> > /.../> Tylko wiesz - pacjenta można podleczyć lepiej i drożej ;) oraz taniej i gorzej :D

Gorzej, to jest podleczyć pacjenta drożej i gorzej. A czsem udaje się lepiej i taniej - ale to już zależy od lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:00, Magwisienka napisał:

Każdemu zdarzają się takie wpadki :D Pewnie się po prostu zamyśliłeś ;)

Od razu zamyślił :P Powiedzieć że się zakochał - tak to bardziej realne.
Rogoz zawsze jest jakieś lekarstwo a KM ma ich pełno - najlepsze położyć i się wyspać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:13, GeoT napisał:

Spodziewam się, że kto jak kto ale Egzekutor Matteos czeka na premierę jak na zbawienie


Heh, nie przesadzajmy. Zbawienie ma troszkę większy priorytet. Ale kulisy powstawania tej megaprodukcji studia Heaven. są na tyle skrywane, że człowiek musi dla odmiany poczekać na coś innego. Sami przyznacie, że jedna paczka oficjalnych materiałów na dwa tysiące lat to troszkę mało. I nie pomaga nawet biuro prasowe w Watykanie. Nie ma nawet najmniejszego przecieku – godna uznania lojalność pracowników. Mam nadzieję, że dzięki tak długiemu okresowi produkcji (a może już zaczęły się zamknięte beta-testy?) twórcy doszlifują swoje dzieło do perfekcji. Nikt raczej nie będzie tolerował np. nieoczekiwanych zwisów. Ciekawe, jakie będą wymagania sprzętowe Zbawienia. Zapewne nie obejdzie się bez upgrade maszynki do grania. Za to sądząc po trailerach już w dniu premiery spodziewać się możemy nie lada atrakcji. Tylko kiedy to będzie...

Co do SC II to zakrawa na skandal fakt, że od pokazu w Seulu już kawałek czasu minął, a ja jeszcze nic nie napisałem o swoich wrażeniach. Będzie to trzeba nadrobić w najbliższym czasie. Oczywiście nie tutaj, tylko w odpowiednim wąku.

rogoz94

Dnia 01.06.2007 o 15:13, GeoT napisał:

a może mam raczej w Lochach jakiegoś specyfiku szukać?


A po co od razu to leczyć? Przecież tylko dosadnie pokazałeś swoją cywilizacyjną wyższość nad sztucznym kwiatkiem. Mogłeś dać mu to, na co zasługuje tzn. skoro sam jest sztuczny, to go podlać sztuczną wodą. Okazałeś wspaniałomyślność dzieląc się swoim dostatkiem z kawałkiem plastiku. Jedyne na co musisz uważać, to chęć podlania go jeszcze raz. Nie czyń tego! Inaczej zrobisz sobie w mieszkaniu socjolandie i byle kawał tworzywa będzie chciał, by go podlewać. [Jak nadal chcesz się kurować, to może coś się znajdzie. Jakiego koloru lekarstwa preferujesz?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 16:02, Matteos napisał:

Sami przyznacie, że jedna paczka oficjalnych materiałów na dwa tysiące lat to
troszkę mało. I nie pomaga nawet biuro prasowe w Watykanie. Nie ma nawet najmniejszego przecieku
– godna uznania lojalność pracowników.


Wiesz troszeczkę przesadzasz ;p
Jakieś tam przecieki od czasu do czasu się zdarzają .Ostatnio miały miejsce w Jugosławii ale fakt że są to dość rzadkie i raczej mało precyzyjne przecieki, wprowadzające raczej zamieszanie niż jakąś wiedzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się