TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Witam wszystkich :) nigdy w tym temacie nie uczestniczyłem w dyskusji, ba, nawet posta nie napisalem, lecz sadze ze w wakacje mogl bym sie nieco blizej przyjzec waszym zapewne bardzo inteligentnym rozwazaniom :) tą szatańską myśl, przyłączenia się do tematu, podsunął mi Sami-Wiecie-Kto, choc pewnie i tak nie wiecie, co wcale nie jest niezrozumiałe. Od niepamiętnych czasów człowiek szukał odpowiedzi na to jedno, jedyne pytanie "Czemu? Jak? Po co? Dlaczego?", nie szukam na nie odpowiedzi gdyż poprostu nie ma sensu. Nic nie ma sensu. Wszystko jest pozbawione sensu. Dlatego między innymi miło było by z wami pogaworzyć. Wszystkie znaki na niebie, ziemi i egipskich piramidach wskazują jednoznacznie na nadejście Wielkiego Czegoś. Nie jest pewne czy to Wielkie Coś jest czym kolwiek. Mam nadzieję, że to Coś nie okaże się Kimś i nie będę to ja, że próba nawiązania przeze mnie kontaktu z istotami inteligentnymi nie okaże się próbą daremną. Tak więc kończąc ten jakże wyczerpujący tekst, bezwątpienia przepełniony niezmiernym roztrzęsieniem autora, choć niektórzy mogą uważać, że jest on kwintesencją głupoty, chciałem się z wami, szanowni forumowicze, członkowie jeszcze bardziej szanownej Loży, przywitac :)

Odpowiadając na post Wodzastego: przepowiednie się wypełniają! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eby nikt cię niezaskoczył:) a co do deszczu teżbyś go pragnął jakbyś musiał ponad 6 godz na tym upale pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry wcieło mi tekst miało byc na początku że piwnica nieprzecieka trzeba tylko byc na czujce żeby nikt cię niezaskoczył:) i przepraszam za podwójnego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:03, Wolvi napisał:

Witam wszystkich :) nigdy w tym temacie nie uczestniczyłem w dyskusji, /.../

Nie szkodzi. Twój pierwszy post wskazuje, że drzemie w Tobie potencjał. Duch Loży pomoże Ci go rozwinąć. Zatem krótko: Witaj w najbardziej ekskluzywnym klubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:37, KrzysztofMarek napisał:

> Witam wszystkich :) nigdy w tym temacie nie uczestniczyłem w dyskusji, /.../
Nie szkodzi. Twój pierwszy post wskazuje, że drzemie w Tobie potencjał. Duch Loży pomoże Ci
go rozwinąć. Zatem krótko: Witaj w najbardziej ekskluzywnym klubie!


Dziękuję bardzo :) mam nadzieje ze bedzie mi sie dobrze tutaj pisalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:47, Wolvi napisał:

(...) mam nadzieje ze bedzie mi sie dobrze tutaj pisalo ;)


Oj na pewno, skoro przekroczyłeś już próg Loży, będzie musiał się tu dobrze czuć i będzie ci się dobrze pisało :D

heh :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 19:56, hunter22 napisał:

Oj na pewno, skoro przekroczyłeś już próg Loży, będzie musiał się tu dobrze czuć i będzie
ci się dobrze pisało :D


Dobrze? Moim zdaniem bardzo dobrze jak nie wspaniale cudownie i itd... W końcu to loża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:17, legenda27 napisał:

Dobrze? Moim zdaniem bardzo dobrze jak nie wspaniale cudownie i itd... W końcu to loża!


Zwłaszcza że jego tak nie wkręcili na dzień dobry jak Ciebie. Prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 20:19, Fumiko napisał:

Zwłaszcza że jego tak nie wkręcili na dzień dobry jak Ciebie. Prawda? ;-)


Oj tak... Czemu to zawsze mnie spotyka? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:20, legenda27 napisał:

Oj tak... Czemu to zawsze mnie spotyka? :-)


Bo się dajesz? Ja na teksty o "próbie TYHE" zareagowałam klasycznym "Ta, jasne" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:22, Fumiko napisał:

> Oj tak... Czemu to zawsze mnie spotyka? :-)

Bo się dajesz? Ja na teksty o "próbie TYHE" zareagowałam klasycznym "Ta, jasne" :D


Ta jasne a w aktach jest napisane "Przeszła Próbę TYHE" więc twoje klasyczne "Ta, jasne" nic tutaj nie zdziała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Moim zdaniem loża była dla mnie jak nie zdobyta forteca, coś takiego egzotycznego, że tak chciałem się dostać, że słuchałem wszystkiego.... I prawie to robiłem.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże,
Co teraz powstają za loże...

zacznę przepraszając za mały potencjał poetyki, a skończę pytając czy gdzieś w tym topicu można wpaść na pomysł co tu napisać? Czy może to taki temacik "Jedyny dla czystego spamu"? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:26, olki77 napisał:

Ta jasne a w aktach jest napisane "Przeszła Próbę TYHE" więc twoje klasyczne "Ta, jasne" nic
tutaj nie zdziała. :)


No przeszłam. Nie dałam wam się wrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:19, Fumiko napisał:

Zwłaszcza że jego tak nie wkręcili na dzień dobry jak Ciebie. Prawda? ;-)

He he , to wkręcenie powinno być złotymi zgłoskami wyryte nad wejściem do Loży ;))

legenda - Nie przejmuj się , trzeba przyznać że choć wesoło było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:30, Fumiko napisał:

Rzuć temat to pogadamy :D

powoli zaczynam rozumieć - taki IRC na forum i w miarę ciekawa nazwa dla podpuchy, tak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:26, olki77 napisał:

Ta jasne a w aktach jest napisane "Przeszła Próbę TYHE" więc twoje klasyczne "Ta, jasne" nic
tutaj nie zdziała. :)


Każdy ma tak napisane w aktach... jakby przyszła kontrola i ktos nie miałby tego wpisu poleciałyby głowy (czyt. byłaby sroga kara dla głownego księgowego)... :P Wpis taki pojawia się niezależnie od tego czy próbę się wykonało czy nie... :)


P.S. Gratuluje awansu, mam niecały tydzień poślizgu z tymi gratulacjami :P Nie jest najgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się