TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 13:43, minimysz napisał:

Proszę Was bardzo przestańcie robić z Loży wirtualną jadłodajnię, bo się czytać odechciewa.

Co racja, to racja. Żeby chociaż przepisy na co lepsze potrawy podawali...
Chciałem to samo napisać, ale mam kłopoty z komputerem, chyba Nero 7.10.1.0 coś mi namieszało. Siedzę nad tym od dwóch dni i jeszcze nie jestem pewny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:10, Fumiko napisał:

A ja mam dzisiaj urodziny. No, częstujta się.


yay! :D
życzę Ci wszystkiego najlepszego, jak to zwykle ma miejsce przy tego rodzaju okazjach ;]
hmm więcej czasu? odrobiny spokoju? mniejszego natłoku obowiązków? zdrówka? taaak, zdecydowanie - przyda Ci się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:10, Fumiko napisał:

A ja mam dzisiaj urodziny. No, częstujta się.

Hmm....
No to lecimy.
Życzę ci standardowego wszystkiego najlepszego, kół i egzaminów zdanych na 6, samych świetnych materiałów w przyszłym dziennikarskim życiu. Poza tym jak najwięcej genialnych projektów ścięgów (czy jak się to tam w wyszywaniu nazywa) headshotów bez liku (znaczy żebyś ty strzelała innym headshoty :-]) podczas zabaw w ASG, nie zapominając oczywiście o kompie tak wypasionym coby się Bill Gates o własne skarpetki przewrócił i tyle czasu oraz kasy na gry ile wlezie... Hmm...
I to by było na tyle jeśli chodzi o moją pomysłowość w życzeniu wsiego najlepsiejszego.
Happy Birthday XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:10, Fumiko napisał:

A ja mam dzisiaj urodziny. No, częstujta się.

No tu głośno Sto lat sto lat, niech żyje, żyje nam!!! Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności w karierze :) A ciasto pyyycha, dziękuję :)

Minimyszko, zgadzam się z Tobą. Ja tam dziś pierwszy raz śniadanko podałem, wcześniej dawałem tylko przepisy ;) Może założyć nowy temat "Kuchnia Loży"?? Bo tu temat jedzenia pojawia się bardzo często, a potem trudno z niego wybrnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:10, Fumiko napisał:

A ja mam dzisiaj urodziny. No, częstujta się.

Zaczynamy:

Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, przyjaciół, miłości, postów, wysokiego statusu, udanych wakacji, sukcesów zawodowych i nie tylko, dobrych ocen w szkole ( żart <tubalny śmiech> ), fajnego faceta i życzliwości od innych:):)

A mogę dostać kawałek z rzodkiewką?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:10, Fumiko napisał:

A ja mam dzisiaj urodziny. No, częstujta się.


Wszystkiego naj! Fumiko-chan! :D Zdrowia, szczescia, pomyslnosci i wszystkiego najlepszego ogolnie ;) nie bede sie rozpisywal, sama wiesz co chcesz :) a ciachem się chętnie poczęstuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:10, Fumiko napisał:

A ja mam dzisiaj urodziny. No, częstujta się.


A to jeszcze ja, jako ten, który wszystko zauważa "we właściwym czasie" także złożę Ci życzenia.
Zdrowia, pomyślności, szczęścia, zabójczych artykułów/reportaży dla mediów, nagrody pulicera (i to nie jednej), itd itp.
Skromnie, ale dopiero minęła ósma. O tej godzinie człowiek jednak jeszcze słabo kontaktuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:10, Fumiko napisał:

A ja mam dzisiaj urodziny. No, częstujta się.


Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek;) pyszny torcik:)
Dużo zdrowia i miłości obyż zawsze była uśmiechnięta życzy Marcin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zmieniłem stan cywilny i miejsce stałego pobytu niezbędne stało się odwiedzenie miejsca będącego postrachem młodych mężczyzn, mianowicie WKU... Ku memu zaskoczeniu tamtejszy komendant powitał mnie radosnym "Dzień dobry panie Rafale"...:)) Aż mi ciarki po plecach przeszły...:)))

Dzień dobry wszystkim...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wodzu :) Ale wigwamu - tego z dobudowanym pięterkiem- chyba nie przeniosłeś ? ;P He he he, pewnie komendant też był...żonaty (wstąpiłeś do jego "klanu" ;P). Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zaproszenia rozumiem nie dał?:)

Swoją drogą sam swoje papiery muszę uregulować, bo o wpisie do rezerwy wiem tylko z rozmowy przez telefon. Pieczątki żadnej w książeczce nie mam. Jak się okaże, że się pani pomyliła...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:19, Dux napisał:

Ale zaproszenia rozumiem nie dał?:)


Nie dał, ale fakt, że mnie kojarzy i poznaje trochę mnie zaniepokoił...:)) Boję się teraz zaglądać do skrzynki pocztowej...:)))
Dobrze, że nie wysyłają "zaproszeń" na maila...:))))

Nulinka -> wigwam zostaje... Wiesz ile papierkowej roboty musiałbym wykonać coby chociaż na metr go przesunąć...:))) Poza tym, gdzie mi będzie lepiej niż w loży?...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>mianowicie WKU...

Mnie WKU miało by problem namierzyć .Przeprowadzałem się już chyba z 6 razy ale mam kat "D" więc raczej powoływania się nie spodziewam ;))

Melduję się na czwartkowych obiadkach , tylko gdzie Geo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:44, spider88 napisał:

Mnie WKU miało by problem namierzyć .Przeprowadzałem się już chyba z 6 razy ale mam kat "D" więc raczej powoływania się nie spodziewam ;))


Mi brakuje 4 dni szkoleń do mianowania na stopień oficerski... A jak stwierdził major - wiek masz pan prężny - to i pewnie niedługo przyjdzie znowu na weekend w kamasze przyodziać stopy...:) Z drugiej strony, urlop na koszt państwa to całkiem fajna rzecz...:)))

Dnia 12.07.2007 o 10:44, spider88 napisał:

Melduję się na czwartkowych obiadkach , tylko gdzie Geo ??


Rzuć hasło, że wytaczamy beczułkę to w mig się pojawi...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:58, Wodzasty napisał:

Mi brakuje 4 dni szkoleń do mianowania na stopień oficerski... A jak stwierdził major - wiek
masz pan prężny - to i pewnie niedługo przyjdzie znowu na weekend w kamasze przyodziać stopy...:)
Z drugiej strony, urlop na koszt państwa to całkiem fajna rzecz...:)))

Ja w planach życiowych miałem WSO , ale życie lubi płatać figle ;p

Dnia 12.07.2007 o 10:58, Wodzasty napisał:

Rzuć hasło, że wytaczamy beczułkę to w mig się pojawi...:))))

Mam gdzieś rezerwowy kluczyk do piwniczki , więc nie ma się co ociągać .Proponuję tę bardziej przykurzoną która ma więcej leżakowania za sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:35, Wodzasty napisał:

Ponieważ zmieniłem stan cywilny i miejsce stałego pobytu niezbędne stało się odwiedzenie miejsca
będącego postrachem młodych mężczyzn, mianowicie WKU... Ku memu zaskoczeniu tamtejszy komendant
powitał mnie radosnym "Dzień dobry panie Rafale"...:)) Aż mi ciarki po plecach przeszły...:)))

Dzień dobry wszystkim...:)))


Hough!!! :) :) :) Wodzu, nie jestem pewien, ale Wódz ma Awatar niezbyt klimatyczny do plemienia/społeczności Wodza. Gdzie stary indianin, którego zastąpiła nowa technologia i popis grafików z jak mniemam StarCrafta 2? Gdzie skalpel itp.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:02, spider88 napisał:

Ja w planach życiowych miałem WSO , ale życie lubi płatać figle ;p


He, he... Ja w podstawówce marzyłem o Szkole Orląt w Dęblinie... Niestety wada wzroku (i szkolny psycholog) przekreśliła moje chłopięce pragnienie... Kto wie, czy dziś nie podrywałbym dziewcząt na teksty: Cześć mała, chcesz polatać moim F-16?...:))))

Dnia 12.07.2007 o 11:02, spider88 napisał:

Mam gdzieś rezerwowy kluczyk do piwniczki , więc nie ma się co ociągać .


O, to dobrze, bo już chciałem szukać KM i zagaić kiemliczowskim "Dajcie ociec klucz od kłódki"...:)))

Dnia 12.07.2007 o 11:02, spider88 napisał:

Proponuję tę bardziej przykurzoną która ma więcej leżakowania za sobą .


Spieszę z pomocą, wszak sam jej nie wytargasz...:)))

Full Wypas -> awatar uległ zmianie na wieść o powrocie jednej z mych ulubioych gier... Musiałem jakoś to uczcić...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:58, Wodzasty napisał:

> /.../ urlop na koszt państwa to całkiem fajna rzecz...:))) /.../

Tak, tylko potem całe ubranie cholernie naftaliną śmierdzi. Do woja trzeba iść w ubraniu specjalnym, do założenia na podróż powrotną do domu i do wyrzucenia...
Ileż to już jestem podporucznikiem rezerwy i nie awansuję... i dobrze, moje akta wpadły pewnie gdzieś za szafę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:09, Wodzasty napisał:

He, he... Ja w podstawówce marzyłem o Szkole Orląt w Dęblinie... Niestety wada wzroku (i szkolny
psycholog) przekreśliła moje chłopięce pragnienie... Kto wie, czy dziś nie podrywałbym dziewcząt
na teksty: Cześć mała, chcesz polatać moim F-16?...:))))

Hie, hie... ja kilka razy byłem w Szkole Orląt w Dęblinie... Dobre żarcie mają w stołówce... A te przykurzone bułeczki... mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się