TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 09:29, Piterus_Von_Drackus napisał:

na człowieka z rozdwojoną jaźnią? :P

Tak,
a co do beczułek mogę zaopatrywać, ale nie wiem czy z pełnymi dojdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:23, kindziukxxx napisał:

> na człowieka z rozdwojoną jaźnią? :P
Tak,


Na serio? :o

Dnia 05.12.2007 o 16:23, kindziukxxx napisał:

a co do beczułek mogę zaopatrywać, ale nie wiem czy z pełnymi dojdę :D


Ale najpierw będziesz musiał przejść próbę. Będzie ona polegała na wypiciu beczułki...


oleju rycynowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:50, Outlander-pro napisał:

> > /.../
A twoje gdzie, hę ? A więc ... /.../

Zapoznaj sie z historią. Na razie jesteś profanem.
Ja należę do zdobywców Loży. To jest od dawna Nasza Loża, tylko szyldu nie chciało nam się zmieniać. A zdobywców nikt o papiery nie pyta, albowiem to zdobywcy piszą historię.
Na początek przeczytaj uważnie post mistrza Matteosa. Potem znajdź oryginalne wyposażenie wnętrz Loży Matteosa. A potem dopiero przystępuj do prób...
Aha, byłbym zapomniał. I odszukaj Portret Miłościwie Nam Patronującej i Dobrze Wiszącej, jak tego nie zaliczyłeś, nie masz czego szukać w Loży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2007 o 16:32, Piterus_Von_Drackus napisał:

oleju rycynowego :P


kurczę! a nie mogę 10 beczułek miodku :) lub rumu :D, ale co mi tam wypije tą rycynę to tylko 1 beczułka :) zapodaj ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:30, kindziukxxx napisał:

kurczę! a nie mogę 10 beczułek miodku :) lub rumu :D, ale co mi tam wypije tą rycynę to tylko
1 beczułka :) zapodaj ją.


Nie wiem czy się inni mieszkańcy Loży zgodzą... zwłaszcza jak będziesz przez 3 dni zajmował wygódkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:54, Matteos napisał:

Dzień dobry.

Od jakiegoś czasu Unia Europejska wraz z Międzynarodowym Związkiem Zawodowym Zdegradowanych
finansuje program wyrównywania szans w dostępie do Loży. Niestety, takie działania wymuszają
stosowanie jeszcze bardziej niehumanitarnych metod przy testowaniu nowo przybyłych. Nie możemy
przecież pozwolić, by wejść tu mógł każdy. Stąd się nie wychodzi, a perspektywa obcowania przez
całą wieczność z różnego rodzaju marginesem jest niezbyt optymistyczna. Dlatego też i Ciebie
czeka Próba. Tym razem, za Twoim pozwoleniem, ośmielę się przedstawić nową formę. Najpewniej
jednorazową, ale mniejsza z tym. Oto CWEL – Centralny Wstępny Egzamin Lożowy. Zasady
są proste. Przed Tobą trzy zestawy zadań o różnym stopniu trudności. Wybierasz jeden i tylko
jeden. Za w pełni poprawne rozwiązanie całego zestawu jest 10 punktów. Przy każdym zadaniu
jest podana jego wartość cząstkowa. Zaliczenie od 90%, czyli 9/10. Powodzenia.

Wersja oficjalna:
http://files-upload.com/files/659170/CWEL.pdf ...


Ej no Matteos za moich czasów to były skomplikowane questy robione idywidualnie i długie opowieści o swoich nieziemskich wyczynach, a teraz to takie proste testy ( Ubq z łezką w oku wspomomina dawne czasy) Ja swoją próbę TYHE wydrukowałem i oprawiłem O! ( sorki za lekkie spóźnienie z odpowiedzią ale wiecie jakie teraz czasy ;) a tak na serio to miałem wypad do wawy po prezenty mikołajkowe dla rodziny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:49, Piterus_Von_Drackus napisał:

> kurczę! a nie mogę 10 beczułek miodku :) lub rumu :D, ale co mi tam wypije tą rycynę to
tylko
> 1 beczułka :) zapodaj ją.

Nie wiem czy się inni mieszkańcy Loży zgodzą... zwłaszcza jak będziesz przez 3 dni zajmował
wygódkę :P

Haha tak dobrze nie ma trzeba sobie własną zrobić, najlepiej z zapałek i plasteliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:49, Piterus_Von_Drackus napisał:

Nie wiem czy się inni mieszkańcy Loży zgodzą... zwłaszcza jak będziesz przez 3 dni zajmował
wygódkę :P

najwyżej za potrzebą pójdziesz no do tych wszystkich ciemnych, ciasnych korytarzy, gdzie nie było sprzątane od nigdy, tych których sprzątnięcia "Nowy" - Outlander-pro, trudno będzie miał więcej roboty, to jak mogę zaopatrywać lożę w beczułki, czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:36, Ubq napisał:

Haha tak dobrze nie ma trzeba sobie własną zrobić, najlepiej z zapałek i plasteliny :)


kindziukxxx może nie zdążyć zbudować własnej... Jak miałeś "ekspresowe przebiegi do wygódki" to powinieneś zrozumieć jego sytuację...

PS. Olej rycynowy jest używany jako środek przeczyszczający... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2007 o 19:02, Piterus_Von_Drackus napisał:

PS. Olej rycynowy jest używany jako środek przeczyszczający... ;)

ale nie na wszystkich działa, a jak zadziała, to po wypiciu beczułeczki lożowa wygódka może zostać zablokowana nie na 3 dni, a na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2007 o 17:03, KrzysztofMarek napisał:

Zapoznaj sie z historią. Na razie jesteś profanem.

Może i profanem, może odszczepieńcem. I dobrze mi z tym.

Dnia 05.12.2007 o 17:03, KrzysztofMarek napisał:

Ja należę do zdobywców Loży. To jest od dawna Nasza Loża, tylko szyldu nie chciało nam się
zmieniać. A zdobywców nikt o papiery nie pyta, albowiem to zdobywcy piszą historię.

A jednak ja spytałem. Łyso ?

Dnia 05.12.2007 o 17:03, KrzysztofMarek napisał:

/Bla bla/

Taa jasne. Wystarczy. Olać to i już. Żarty, żartami, ale jeślu jużto powiem tak: skoro nie ma wyjścia, to i tak nie opuszczę tego miejsca. Więc próby ... nvm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:32, Outlander-pro napisał:

/.../Żarty, żartami, ale jeślu jużto powiem tak: skoro nie
ma wyjścia, to i tak nie opuszczę tego miejsca. Więc próby ... nvm.

A siedź sobie w przedpokoju...
Wyjścia już nie ma, wejścia na salony jeszcze nie ma, no cóż, prowizorka jest najtrwalsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi droga minimyszko czy znalazłaś już może miejsce da następną ere? I czy przypadkiem nie wiesz kto by potrzebował jednego klikacza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 21:31, Piterus_Von_Drackus napisał:

Ma ktoś podnośnik na zbyciu? Kurcze blade szczena mi opadła i nie mogę jej podnieść o własnych
siłach...


Zaraz Nasza Mroczna Pani TYHE wyśle stado wygłodniałych spoconych goblinów przyjdzie po Ciebie i zaprowadzi do Sali Tortur :) Tam TYHE ma rożne podnośniki :) Przy okazji rozprostujesz stare kości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 07:18, Piterus_Von_Drackus napisał:

Dzieńdoberek :D


"Joł men" :)

Dnia 06.12.2007 o 07:18, Piterus_Von_Drackus napisał:

Ma może ktoś, takie coś jak przyspieszacz czasu? chodzi mi o przyspieszenie czasu o 8 godzin.
ja chce już do domu... :P


Na stanie jest tylko jeden czasowstrzymywacz, nie ma przyśpieszacza :(


Dziś jest 06.12 - Mikołaj przyjdzie.... u mnie był już przedwczoraj i przyniósł Crysisa (tak na prawdę sam sobie kupiłem)... tak przy okazji: kupujcie ludzie Crysisa, murowana gra roku, raczej na pewno wyprzedzi CoDa4 i szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się