TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Kurcze, jutro muszę rano wstać bo idę do szkoły niestety ( odrabiamy 2.11) a byłby taki fajny weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:16, Ubq napisał:

Kurcze, jutro muszę rano wstać bo idę do szkoły niestety ( odrabiamy 2.11) a byłby taki fajny
weekend :(

Hihi! A ja się jutro WYŚPĘ!!! A tak, wstane o 12 i pójde do kina... Tak, to dobry pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:17, rogoz94 napisał:

> Kurcze, jutro muszę rano wstać bo idę do szkoły niestety ( odrabiamy 2.11) a byłby taki
fajny
> weekend :(
Hihi! A ja się jutro WYŚPĘ!!! A tak, wstane o 12 i pójde do kina... Tak, to dobry pomysł!

Wyśpię jak już :P na pocieszenie, prawdopodobnie zaraz po szkolę jadę sobie kupić gitarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2008 o 20:24, Ubq napisał:


Wyśpię jak już :P na pocieszenie, prawdopodobnie zaraz po szkolę jadę sobie kupić gitarę
:)

E tam! Ja mam swojego niebieskiego elektryka i gram sobie na nim ''Show must go on''... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:27, rogoz94 napisał:


>
> Wyśpię jak już :P na pocieszenie, prawdopodobnie zaraz po szkolę jadę sobie kupić
gitarę
> :)
E tam! Ja mam swojego niebieskiego elektryka i gram sobie na nim ''Show must go on''... :)

A ja będę miał czarnego klasyka, i na razie nic nie umiem bo dopiero zacznę się uczyć gry na gitarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2008 o 20:29, Ubq napisał:

A ja będę miał czarnego klasyka, i na razie nic nie umiem bo dopiero zacznę się uczyć gry na
gitarze :)

To dam Ci radę: zawsze, gdy masz F7, to łap zwytkłe F na trzecim progu. Lepiej brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:31, rogoz94 napisał:


> A ja będę miał czarnego klasyka, i na razie nic nie umiem bo dopiero zacznę się uczyć
gry na
> gitarze :)
To dam Ci radę: zawsze, gdy masz F7, to łap zwytkłe F na trzecim progu. Lepiej brzmi :D

Aha i wszystko jasne :) ale zapamiętam :) Jestem ciekaw czy znajomość nut ( uczyłem się grać 3 lata na keyboardzie) przyda mi sie przy grze na gitarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2008 o 20:34, Ubq napisał:

Aha i wszystko jasne :) ale zapamiętam :) Jestem ciekaw czy znajomość nut ( uczyłem się grać
3 lata na keyboardzie) przyda mi sie przy grze na gitarze.

Osobiście nie potrafię grac z nut, tylko z akordów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza ? Ja wróciłem ze szkoły nawet szczęśliwy, z dwoma szóstkami z muzyki i 5 z chemii tak więc uznaję sobotnie lekcje za udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 16:13, Ubq napisał:

Co tu taka cisza ? Ja wróciłem ze szkoły nawet szczęśliwy, z dwoma szóstkami z muzyki i 5 z
chemii tak więc uznaję sobotnie lekcje za udane :)

Może ludziska popadli w tzw. noworoczną depresję. Ja nasz szczęście w soboty na uczelnię nie muszę chodzić, bo wtedy pewnie sam bym wpadł w depresję. Przy okazji, grasz na jakimś instrumencie ?! Pytam, skoro pobierasz jakieś nauki z zakresu muzyki. Ja żałuję, że nie potrafię grać na żadnym - chętnie bym zagrał na skrzypcach, gitarze elektrycznej, perkusji czy fortepianie. No, ale się zamyśliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:23, paweusz napisał:

> Co tu taka cisza ? Ja wróciłem ze szkoły nawet szczęśliwy, z dwoma szóstkami z muzyki
i 5 z
> chemii tak więc uznaję sobotnie lekcje za udane :)
Może ludziska popadli w tzw. noworoczną depresję. Ja nasz szczęście w soboty na uczelnię nie
muszę chodzić, bo wtedy pewnie sam bym wpadł w depresję. Przy okazji, grasz na jakimś instrumencie
?! Pytam, skoro pobierasz jakieś nauki z zakresu muzyki. Ja żałuję, że nie potrafię grać na
żadnym - chętnie bym zagrał na skrzypcach, gitarze elektrycznej, perkusji czy fortepianie.
No, ale się zamyśliłem :)

Keyboard ale przymierzam się też do gitary ( po którą niestety dzisiaj nie pojechałem :( ) umiem czytać też nuty na bongosy :) ( na serio, miałem solówkę na bongosach przy próbach do konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:23, paweusz napisał:

> /.../ Ja żałuję, że nie potrafię grać na
żadnym - chętnie bym zagrał na skrzypcach, gitarze elektrycznej, perkusji czy fortepianie.
No, ale się zamyśliłem :)

Ja umiem grać na fortepianie. Ale nie lubię, bo karty sie ślizgają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 18:14, Ubq napisał:

Keyboard


A co wybrałeś jeśli wolno? Właśnie jestem w trakcie poszukiwania keyboard-u - do chałturek i do nauki dla mojego młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 18:57, KrzysztofMarek napisał:

Ja umiem grać na fortepianie. Ale nie lubię, bo karty sie ślizgają...

Ja na fortepianku potrafię "Wlazł kotka" i "Dla Elizy" zagrać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:29, rogoz94 napisał:

/.../ > Ja na fortepianku potrafię "Wlazł kotka" i "Dla Elizy" zagrać... :P

Nie, ja w pokera... ale, jak mówię, nie lubie, bo karty się ślizgają. No i w czwórkę strasznie niewygodnie się siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:39, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ > Ja na fortepianku potrafię "Wlazł kotka" i "Dla Elizy" zagrać... :P
Nie, ja w pokera... ale, jak mówię, nie lubie, bo karty się ślizgają. No i w czwórkę strasznie
niewygodnie się siedzi...

No i gamę C-Dur :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 20:49, Alexei Kaumanavardze napisał:


A tak w ogóle, to zaniedbałem loże... I moje szczury... Ale widzę, że sobie poradziły... Tylko
nie wiem skąd mięso wzięły...

Full Wypas się ostatnio nie pokazywał... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:52, Alexei Kaumanavardze napisał:

A to możliwe... Bo te kości jakieś takie duże... No i szczury jakby urosły:PP

Te kości sa takie full wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się