TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2008 o 18:26, Ubq napisał:

> /.../ > Chyba czosnek sobie odpuszczę :))

Jeśli to zapalenie zatok, to raczej nie odpuszczaj. Dobrze by było, gdybyś tak z trzy tygodnie po zakończeniu kuracji antybiotykowej jadł czosnek. Naprawdę jest skuteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, kto poprowadził siły separatystyczne do walki z imperializmem i oderwał Gram.pl (no, teraz Republikę Gram.pl) od dogłębnie kapitalistycznego CDP? Bo przecież samo z siebie się nie odłączyło. Tak tylko pytam, bo miałbym zażalenia do sposobu przeprowadzenia rewolucji. Nowa flaga tzn. nowe logo jest dobre, ale marginesy ohydne (chociaż dobrze, że można je wyłączyć), a te fikuśne belki na górze i dole to już chyba element jakiejś biesiadnej stylizacji. Coraz więcej śmiecia, a coraz mniej treści. Niedługo będą trzy linijki z tematami, a reszta to guziczki i inne pomoce techniczne. Ten bezużyteczny biały pas na suficie to, jak mniemam, gruba kreska oddzielająca słuszny stan obecny od niesłusznego poprzedniego? A może nawiązanie do barw narodowych Indonezji? Dziwne rzeczy przychodzą ludziom do głów. Dobrze, że Loża pozostała Lożą, choć może...
[Matteos uważnie rozgląda się po okolicy i szuka ewentualnych zmian]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie dowiedziałem, że egzamin ze wstępu do informatyki zaliczyły 2 osoby na 60... i to na circa 51%, przy czym te osoby są z drugiego roku i poprawiały... :( Normalnie załamka totalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 02:48, lurynowicz napisał:

Wlasnie sie dowiedziałem, że egzamin ze wstępu do informatyki zaliczyły 2 osoby na 60...
i to na circa 51%, przy czym te osoby są z drugiego roku i poprawiały... :( Normalnie
załamka totalna :(

U studentów pierwszego roku, w czasie pierwszej sesji egzaminacyjnej, największe zdziwienie budzi to, że na studiach to trzeba studiować, a nie jechać na samej inteligencji, jak w liceum ;-P
Ta inteligencja jest warunkiem koniecznym, ale niewystarczającym ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 23:31, Matteos napisał:

Przyznać się, kto poprowadził siły separatystyczne do walki z imperializmem i oderwał
Gram.pl (no, teraz Republikę Gram.pl) od dogłębnie kapitalistycznego CDP? /.../

To wszystko jest nieistotne. Loża jest jak wielki okręt pływający po morzach i oceanach. Nazwy mórz i oceanów się zmieniają, ale okręt pływa. Albowiem powiedziane jest: Loża była, Loża jest i Loża będzie! Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, przypomina mi to założenia Andergrandu, który jak wiadomo przez kapitalistyczne działania CDP się posypał. Aczkolwiek loża nie ma założeń małego sabotażu i jeszcze takie akcje jak tam w loży nie miały miejsca:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się przywitam :) Kurcze wczorajsza zimna wódeczka była bardzo dobra :) Jeszcze fajnie się piło bo to były dosłownie łyczki - tak nowy znajomy polewał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 09:29, dawidos170 napisał:

A ja się przywitam :) Kurcze wczorajsza zimna wódeczka była bardzo dobra :) Jeszcze fajnie
się piło bo to były dosłownie łyczki - tak nowy znajomy polewał :D

Oj, nieładnie to tak...

PS: zostało Wam trochę...? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, mi choroba trochę odpuściła,gorączka zniknęła, pozostał tylko ból zatok który i tak już mniej dokucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 11:38, rogoz94 napisał:

> A ja się przywitam :) Kurcze wczorajsza zimna wódeczka była bardzo dobra :) Jeszcze
fajnie
> się piło bo to były dosłownie łyczki - tak nowy znajomy polewał :D
Oj, nieładnie to tak...

PS: zostało Wam trochę...? ^^


Ojj zostało z pół litra :) Bo butelka była 0.7 a ja szybko musiałem do domku :) Bo wracaliśmy z kina do domu tzn ja z koleżanką z gima ^^, kumpela z gima z chłopakiem i druga kumpela z gima z facetem. No i facet zaproponował, żebyśmy wskoczyli do niego do M3 :) no to weszliśmy a on wyciągnął flaszeczkę i we dwóch sobie wypiliśmy może po seteczce :) ale lał tak,że kurcze może 10-15 ml na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 12:25, dawidos170 napisał:

Ojj zostało z pół litra :) Bo butelka była 0.7 a ja szybko musiałem do domku :) Bo wracaliśmy
z kina do domu tzn ja z koleżanką z gima ^^, kumpela z gima z chłopakiem i druga kumpela
z gima z facetem. No i facet zaproponował, żebyśmy wskoczyli do niego do M3 :) no to
weszliśmy a on wyciągnął flaszeczkę i we dwóch sobie wypiliśmy może po seteczce :) ale
lał tak,że kurcze może 10-15 ml na raz ;)

A jakies ogóreczki? :D

Ub - Kiu

Wracaj szybko do zywych! Tfu, znaczy do Loży! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 12:32, rogoz94 napisał:

Ub - Kiu

Wracaj szybko do zywych! Tfu, znaczy do Loży! :D

Powoli wracam, ale się nie spieszę bo w następnym tygodniu mam 3 sprawdziany i z 5 kartkówek półgodzinnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 12:25, dawidos170 napisał:

Ojj zostało z pół litra :) Bo butelka była 0.7 a ja szybko musiałem do domku :) Bo wracaliśmy
z kina do domu tzn ja z koleżanką z gima ^^, kumpela z gima z chłopakiem i druga kumpela
z gima z facetem. No i facet zaproponował, żebyśmy wskoczyli do niego do M3 :) no to
weszliśmy a on wyciągnął flaszeczkę i we dwóch sobie wypiliśmy może po seteczce :) ale
lał tak,że kurcze może 10-15 ml na raz ;)

to ja też miałem imprezkę i się tym pochwalę ;p byłem u kumpla na 18stce było GITES ;] fajne laski zaprosił było też nie mało %% ;] i sobie poszaleliśmy. Kameralne spotkanie z 20 osób ;p Tańcowanie + picie + jedzonko = Młynar szczęśliwy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 14:42, mlynar911 napisał:

to ja też miałem imprezkę i się tym pochwalę ;p byłem u kumpla na 18stce było GITES ;]
fajne laski zaprosił było też nie mało %% ;] i sobie poszaleliśmy. Kameralne spotkanie
z 20 osób ;p Tańcowanie + picie + jedzonko = Młynar szczęśliwy :p


Ja dzisiaj idę na 18stkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 14:47, dawidos170 napisał:

Ja dzisiaj idę na 18stkę:D

To fajnie fajnie ;] jakieś dziewczyny fajne będą ?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 14:50, mlynar911 napisał:

> Ja dzisiaj idę na 18stkę:D
To fajnie fajnie ;] jakieś dziewczyny fajne będą ?? ;p


Ojj dużo :D i ponoć dobre sztuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 14:52, dawidos170 napisał:

Ojj dużo :D i ponoć dobre sztuki :D

To możesz pozdrowić jakąś ładniutką ode mnie ;d nie no żarty. Czekam teraz na następną 18stke ;p będzie ich sporo jak tak sobie policzyłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:02, mlynar911 napisał:

Czekam teraz na następną
18stke ;p będzie ich sporo jak tak sobie policzyłem ;p


U mnie też :D bo rocznik 90 żem jest :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się