TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2008 o 20:57, kindziukxxx napisał:

> > > Nie to było za wojtusia, i za Gierka :)
> >
> > To Gierek był 18 lat temu ?? Chyba coś mi umknęło ;p
> Gierek ?? aaa wiem który to, chyba ostatni król polski :)
ojoj Ubikiu, chyba coś ci umknęło ostatnim królem polski był Gen. Wojciech Jaruzelski,
Gierek był wcześniej "chcesz cukierka?- leć do Gierka" :) i ajk wróciłeś już na stałe
czy tylko weekendy, bo bak nam tu Ciebie

OJ nie wiem ten tydzień mnie nie będzie, następny powinienem być potem do babci na ferie i pisanie z laptopa pewnie będzie, dalej nie jestem w stanie przewidzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 09:38, minimysz napisał:

Witam!
Nie miałam czasu zaglądać na forum, bo syn chyba anginę złapał,
Kto zepsuł forum?
I co się stało, że Loża tak się ożywiła? Nie dam rady przeczytać wszystkiego :(

Dzień Dybry witom panią.
Jakoś więcej świrków i borowiczków zagląda na ten temat ;p np. ja się do niego przyłączyłem i jest spoko i w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2008 o 13:23, Ubq napisał:

OJ nie wiem ten tydzień mnie nie będzie, następny powinienem być potem do babci na ferie
i pisanie z laptopa pewnie będzie, dalej nie jestem w stanie przewidzieć :)

to tak jak z przewidywaniem pogody, ale ważne że ten tydzień będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Syn ma zapalenie gardła, zapalenie krtani i katar tak gęsty, że mu do gardła spływa....
Ktoś wie jakie proporcje powinna mieć inhalacja z soli emskiej, rumianku, soli kuchennej i wapnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:04, minimysz napisał:

Heh... Syn ma zapalenie gardła, zapalenie krtani i katar tak gęsty, że mu do gardła spływa....
Ktoś wie jakie proporcje powinna mieć inhalacja z soli emskiej, rumianku, soli kuchennej
i wapnia?

Na zapalenie gardła dobry jest spirytus. Oczywiście zależy w jakim synek jest wieku ;] To taki domowy sposób który jeszcze świętej pamięci moja babcia mi dawała ;] A co do inhalacji to ja miałem z soli kuchennej mogę powiedzieć tyle ,że pomogło ale co do proporcji to nie wiem przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:04, minimysz napisał:

Heh... Syn ma zapalenie gardła, zapalenie krtani i katar tak gęsty, że mu do gardła spływa....
Ktoś wie jakie proporcje powinna mieć inhalacja z soli emskiej, rumianku, soli kuchennej
i wapnia?

Wiem że inhalacja z soli kuchennej i wody powinna być w proporcjach jedna porcja soli na 2 porcje wody. Ale nie wiem czy o taką Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:04, minimysz napisał:

Heh... Syn ma zapalenie gardła, zapalenie krtani i katar tak gęsty, że mu do gardła spływa....
Ktoś wie jakie proporcje powinna mieć inhalacja z soli emskiej, rumianku, soli kuchennej
i wapnia?

Oooo kurczę sorki za drugi post ale tutaj się pomylilemi napisałem proporcje do soli kuhennej i nie wiem czy będą dobre przy soli emskiej, sorki za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 08:26, kindziukxxx napisał:

Witam was wszystkich dzisiaj


Dzieńdoberek :D

Dnia 05.02.2008 o 08:26, kindziukxxx napisał:

aż dziwne że nikt do tej pory nie otworzył loży :) nic
to właśnie ją otwieram.


Ja nie mogłem, bo wczoraj z GeoT polowaliśmy na Terranów i ledwo co na oczy widzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 08:40, Piterus_Von_Drackus napisał:

Ja nie mogłem, bo wczoraj z GeoT polowaliśmy na Terranów i ledwo co na oczy widzę...


A kim lub czym są ci Terranie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 08:40, Piterus_Von_Drackus napisał:

Ja nie mogłem, bo wczoraj z GeoT polowaliśmy na Terranów i ledwo co na oczy widzę...
:)

a no to wtedy wszystko wyjaśnione, to podlecz oczy, bo znasz Terranów, teraz oni zaatakują z zemsty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:04, minimysz napisał:

Heh... Syn ma zapalenie gardła, zapalenie krtani i katar tak gęsty, że mu do gardła spływa....
Ktoś wie jakie proporcje powinna mieć inhalacja z soli emskiej, rumianku, soli kuchennej
i wapnia?

Proponuję sok z cebuli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 08:45, hunter22 napisał:

A kim lub czym są ci Terranie? ;)


Terranie to potomkowie mieszkańców ziemi, którzy zostali wygnani za złe czyny z ziemi i założyli własne państwo w przestrzeni między gwiezdnej. Lepiej powinien to Ci wytłumaczyć Matteos, bo wygląda, na to, iż ma bliski kontakt z Protosami, którzy spotkali tych Terran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 08:53, kindziukxxx napisał:

a no to wtedy wszystko wyjaśnione, to podlecz oczy, bo znasz Terranów, teraz oni zaatakują
z zemsty :D


Trochę ciężko leczyć oczka naświetlone 3 głowiczkami taktycznymi, ale da radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 09:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

Terranie to potomkowie mieszkańców ziemi, którzy zostali wygnani za złe czyny z ziemi
i założyli własne państwo w przestrzeni między gwiezdnej. Lepiej powinien to Ci wytłumaczyć
Matteos, bo wygląda, na to, iż ma bliski kontakt z Protosami, którzy spotkali tych Terran
:D


To ma znaczyć iż ci Protosi już nie istnieją??? :P

Tak ogolnie to dzień dobry, przepraszam, że się nie odzywałem, nie będę pytał co przegapiłem, bo tego masa będzie, mam nadzieję, iż kojot jeszcze tu jest :P A te głowiczki taktyczne były jakieś specjalnie mocne, czy co? Czekaj, znam doskonałego specjalistę, który może ci pomóc. Wszystko zależy od tego czy chcesz miec całkiem nowe oczy (jedno różowe, drugie bordowe), czy wciąż te same, to decyduje o cenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 09:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

Lepiej powinien to Ci wytłumaczyć
Matteos, bo wygląda, na to, iż ma bliski kontakt z Protosami, którzy spotkali tych Terran
:D


LOL

A ci Protosi to kto? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 09:29, hunter22 napisał:

A ci Protosi to kto? :P


Lepiej nech od razu powie co to za gra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się