TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 06:47, hunter22 napisał:

Ahoj :)


Dzieńdoberek :D

Dnia 07.02.2008 o 06:47, hunter22 napisał:

Dziś ja sobie otwieram Lożę. Szybciej do pracy przyjechałem to i szybciej mogę Loże otworzyć...
za to po trzynastej do domciu idę :P


Takiemu to dobrze :D A ja znowu niewyspany... Znów szalałem po sektorze Koprulu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 07:06, Dux napisał:

I z czego tu się cieszyć. Ja sobie w pracy będę jeszcze siedział, siedział i siedział,
a Ty będziesz musiał juz iść:D


Z czego się cieszyć? Będę szybciej w domu... inni będą pracować a ja w domciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 07:11, Piterus_Von_Drackus napisał:

Takiemu to dobrze :D A ja znowu niewyspany... Znów szalałem po sektorze Koprulu :P


Znów ten Starcraft? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 07:16, hunter22 napisał:

> Takiemu to dobrze :D A ja znowu niewyspany... Znów szalałem po sektorze Koprulu
:P

Znów ten Starcraft? :P


A jak. I znów z istotą, która mnie tam wciągneła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 07:19, Piterus_Von_Drackus napisał:

A jak. I znów z istotą, która mnie tam wciągneła :P


Ja tam sobie wolę w Crysisa albo GoWa pograć... po co się zatracać w strategiach jakiś... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 07:26, hunter22 napisał:

Ja tam sobie wolę w Crysisa albo GoWa pograć... po co się zatracać w strategiach jakiś...
:P


Jak to po co... Aby się rozerwać. Głowiczka spadająca z nieba jest bardzo dobra w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 10:10, kindziukxxx napisał:

ja tam ostatnio w ET pogrywam, do czsu wymiany komap nic innego mi nie zostało :)

ET fajną grą jest, jak się dobry serwer znajdzie ;) Dobry to znaczy bez TeamKillerów, SpawnKillerów, ArtyNoobów i Camperów ;) Za to fajnie się tłucze różnej maści nowicjuszów, szczególnie z miotaczami ognia/panzerami ;) wycelować taki nie potrafi, czasem pod nogi sobie wywali i nie trzeba nawet sprzątać ;]

Bardzo fajny jest też mod No Quarter, który wprowadza nową broń i zmienia trochę system ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 07:35, Piterus_Von_Drackus napisał:

Jak to po co... Aby się rozerwać.


Jeden żołnierz chciał się rozerwać... i wszedł na minę :P


Jest dużo sposobów by sie rozerwać... :)


P.S. Kojot is back! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2008 o 17:21, hunter22 napisał:

Jest dużo sposobów by sie rozerwać... :)

Tak, np. powiedzieć teściowej cos ''miłego''... to będzie taki bieg (gdzie pieprz rośnie) dla zdrowia.

Dnia 07.02.2008 o 17:21, hunter22 napisał:


P.S. Kojot is back! :D

Miło! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja klasa zdzisiątkowana chorobą, dzisiaj przyszło 6 osob na 16, lekcji nie maa zamiast nas zwolnić to oglądamy jakieś głupie filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2008 o 15:32, Sam Fisher5 napisał:

Bardzo fajny jest też mod No Quarter, który wprowadza nową broń i zmienia trochę system
;)

Dokładnie,ale moja forma sprzed roku spadłą teraz w 2h robie wszystkie umiejętności na max, kiedyś to bło max 45 min :) ale trzeba pograć za dwa tygodnie myślę że wrócę do starej formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:25, kindziukxxx napisał:


> Bardzo fajny jest też mod No Quarter, który wprowadza nową broń i zmienia trochę
system
> ;)
Dokładnie,ale moja forma sprzed roku spadłą teraz w 2h robie wszystkie umiejętności na
max, kiedyś to bło max 45 min :) ale trzeba pograć za dwa tygodnie myślę że wrócę do
starej formy :)

Ja od września nie gram, po pół roku dałem sobie spokój ;) Ale kiedyś przeróżne rekordy się biło, a jakże ;)
Dwa tygodnie? Myślę, że tydzień by starczył ;) A co do umiejętności - są serwery z XP save''m, nawet niektóre niezłe, np. taki FEAR ZONE - No Quarter z XP Save''m, naprawdę fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:57, Sam Fisher5 napisał:

Ja od września nie gram, po pół roku dałem sobie spokój ;) Ale kiedyś przeróżne rekordy
się biło, a jakże ;)
Dwa tygodnie? Myślę, że tydzień by starczył ;) A co do umiejętności - są serwery z XP
save''m, nawet niektóre niezłe, np. taki FEAR ZONE - No Quarter z XP Save''m, naprawdę
fajny ;)

a jakże ja gram najczęściej na polskich, a XP save w szczytowej formie mnie nie interesował bo 100 expa w 30 minut to był rekord :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:13, kindziukxxx napisał:

> Ja od września nie gram, po pół roku dałem sobie spokój ;) Ale kiedyś przeróżne
rekordy
> się biło, a jakże ;)
> Dwa tygodnie? Myślę, że tydzień by starczył ;) A co do umiejętności - są serwery
z XP
> save''m, nawet niektóre niezłe, np. taki FEAR ZONE - No Quarter z XP Save''m, naprawdę

> fajny ;)
a jakże ja gram najczęściej na polskich, a XP save w szczytowej formie mnie nie interesował
bo 100 expa w 30 minut to był rekord :)

Na polskich? Zdaje się, że serwer Bad Boys jest niezły ;] a expa, widzę, szybko bijesz ;] A strzelasz oczywiście z Thompsona/MP40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się